Şimdi Ara

DHCL | ŞAMPİYON DARKWOODS MY BETROTHED! (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
3
Favori
9.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi tekrar dinliyorum. 3-4 tane baya başarısız parça var ama onun dışında sanırım en güzel yarışma olmuş.

Stevie Wonder'lardan ya da Al Green'lerden birisi kazanır. Hak edenler bunlar. Gerçi 5 şarkı var. Baya daralttım seçenekleri.

Let's Stay Together ve Supersitition şimdilik favorilerim. 1-2 gün daha dinleyeyim de tam şekillensin, düzgün oy kullanayım. Bundan önceki yarışmalarda 1-2 kez üzüldüğüm oldu fikrim değiştiği için. (bkz. Boston - More Than A Feeling, şimdiki durumda olsam 10 verirdim, o zaman 7 vermiştim sanırım.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Şimdi tekrar dinliyorum. 3-4 tane baya başarısız parça var ama onun dışında sanırım en güzel yarışma olmuş.

Stevie Wonder'lardan ya da Al Green'lerden birisi kazanır. Hak edenler bunlar. Gerçi 5 şarkı var. Baya daralttım seçenekleri.

Let's Stay Together ve Supersitition şimdilik favorilerim. 1-2 gün daha dinleyeyim de tam şekillensin, düzgün oy kullanayım. Bundan önceki yarışmalarda 1-2 kez üzüldüğüm oldu fikrim değiştiği için. (bkz. Boston - More Than A Feeling, şimdiki durumda olsam 10 verirdim, o zaman 7 vermiştim sanırım.)

Boston benim şarkımdı bence şarkıya epey düşük puan vermiştin yani hakettiğinden düşük puan vermiştin, umarım aynı hataya düşmezsin. Sonra vicdan azabı duyarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Future

quote:

Şimdi tekrar dinliyorum. 3-4 tane baya başarısız parça var ama onun dışında sanırım en güzel yarışma olmuş.

Boston benim şarkımdı bence şarkıya epey düşük puan vermiştin yani hakettiğinden düşük puan vermiştin, umarım aynı hataya düşmezsin. Sonra vicdan azabı duyarsın

ben sana hep 10 verdiğim için kafam rahat
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AURORA

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

kendi haftam ilk 3 bekliyorum hadi hayırlısı

çok şey bekliyorsun

Ne hasta bekler sabahı,
    Ne taze ölüyü mezar.
    Ne de şeytan, bir günahı,
    Seni beklediğim kadar.

Sen buraya şiir okumaya mı geldin?

ben hayatı şiir gibi yaşarım.
  • Hesaplamaların yanlış değilse en yüksek oyu 48 puanla Aurora'dan almışım en çok oyu da 49 puanla Papa'ya atmışım.
  • quote:

Hesaplamaların yanlış değilse en yüksek oyu 48 puanla Aurora'dan almışım en çok oyu da 49 puanla Papa'ya atmışım.

İstatistik konusuna yazalım bunu hemen önemli bir detaydır bu.
  • quote:

quote:

Hesaplamaların yanlış değilse en yüksek oyu 48 puanla Aurora'dan almışım en çok oyu da 49 puanla Papa'ya atmışım.

İstatistik konusuna yazalım bunu hemen önemli bir detaydır bu.

Kopyala yapıştır falan uzun iş
  • Youtube videoları için en az 480p olması şartı getirilirse iyi olur. Çünkü 480p ve altındaki çözünürlüklerde ses kalitesi kötü olduğu için şarkı iyi bir şekilde dinlenemiyor ve düşük puan alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Youtube videoları için en az 480p olması şartı getirilirse iyi olur. Çünkü 480p ve altındaki çözünürlüklerde ses kalitesi kötü olduğu için şarkı iyi bir şekilde dinlenemiyor ve düşük puan alıyor.

hangi şarkıda bu sıkıntıyı gördün? Bir de 480p video kalitesi değil mi? Ses için ayrı bi bit rate kullanılmıyor mu? Aydınlat beni reis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zafenate Paneia -- 26 Mayıs 2017; 16:49:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Youtube videoları için en az 480p olması şartı getirilirse iyi olur. Çünkü 480p ve altındaki çözünürlüklerde ses kalitesi kötü olduğu için şarkı iyi bir şekilde dinlenemiyor ve düşük puan alıyor.

hangi şarkıda bu sıkıntıyı gördün? Bir de 480p video kalitesi değil mi? Ses için ayrı bi bit rate kullanılmıyor mu? Aydınlat beni reis.

İlk şarkı 240p olarak seçilmiş. Video ve ses için iki ayrı ayar bulunmuyor, video kalitesi sesi de belirliyor. Herhangi bir şarkıda 480p ve 240p farkını görebilirsiniz. 144p'ye düşürürseniz bu fark daha da belirginleşir.

Şurada da göstermişler:

https://www.h3xed.com/web-and-internet/youtube-audio-quality-bitrate-240p-360p-480p-720p-1080p
  • ramazana özel ilahi haftası talep ediyorum , black metal değil. Bu profil kafirlerle konuşmuyor.
  • quote:

ramazana özel ilahi haftası talep ediyorum , black metal değil. Bu profil kafirlerle konuşmuyor.

Üzdün.
  • Ok4nı plugda açtığı şarkılar sebebiyle Plug Lobisinden atma taraftarıyım , katılanlar +lasın.
  • quote:

Ok4nı plugda açtığı şarkılar sebebiyle Plug Lobisinden atma taraftarıyım , katılanlar +lasın.

+1
  • neden insanların müzik zevkine karışıyorsun?
  • Bergtrolle lanet olsun.
  • Carpathian Folk aşktır.
  • Bir daha gelmiycem pluga
  • quote:

neden insanların müzik zevkine karışıyorsun?

bu müzik olamaz , bildiğin peşmerge şarkısıydı.
  • quote:

quote:

neden insanların müzik zevkine karışıyorsun?

bu müzik olamaz , bildiğin peşmerge şarkısıydı.

peşmerge şarkısı olup olmadığını sen mi belirliyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.