Şimdi Ara

DH mobil uygulamasının yeni özelliklerini herkesten önce test edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DonanımHaber'in forum ve teknoloji haberlerini gelişmiş özelliklerle akıllı telefonunuzdan takip edebileceğiniz DH uygulaması Google Play ve App Store’da yayınlandı. Kısa sürede binlerce kullanıcı tarafından indirilen DH uygulaması, her geçen gün geliştirilerek hatalarından arındırılıyor.

DH uygulamasının daha sorunsuz, hızlı ve güvenli bir yapıya bürünmesi için bize yardımcı olabilirsiniz. DH mobil uygulaması test grubuna katılarak yeni özellikleri herkesten önce deneyebilir ve uygulamanın iyileştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

DH mobil uygulama test grubuna kayıt olan kullanıcılar, yeni özellikleri herkesten önce deneyebileceği gibi bir de forumda rütbeye sahip olacak. Test grubundaki üyelerin tüm mesajlarınızda “Beta Tester” ibaresi yer alacak.

Android işletim sistemine sahip akıllı cihaz sahipleri Play Store'da DH uygulama sayfasının en altında bulunan "Betaya katılmak istiyorum" butonu ile doğrudan test grubuna katılabilir.

Aşağıdaki formu doldurarak test grubuna katılabilirsiniz:

• Üyeyim ama hala üye ol diyot

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eski beta kullanıcılarının tekrar kayıt oluşturmasına gerek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Eski beta kullanıcılarının tekrar kayıt oluşturmasına gerek var mı?

Evet yeniden kaydolmanız gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece modu gelecekmi beta surumu kullaninlar arada yenilikleri yazsin

• Gene yükleyip 10 saniye içinde sildim.

• Bazi eksikleri olabilir ama suan icin her uygulamadan daha iyi bir uygulama 10 saniyede silinecek bir uygulama degil o kadarda degil :)

• Bundle'ın beta surecine google play uzerinden tek tik ile girip cikaniliyoruz. Dh'nin betasina neden once kayit islemi yapilio?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Sorun nedir niye beğenmediniz biraz daha açabilir misiniz ?

• PWA dan haberiniz var mı bilmiyorum ama sitenizi ona uyumlu hale getirmeniz en az 30 40 mb programı sadece bir siteye girmek için indirmekten daha mantıklı sanki.En güzel örneği twitter lite.

• İyi de zaten beta süreci bitti ve market üzerinden güncelleniyor. Neden tekrar beta sürecine alındı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yer dolu maalesef

• Herkesten önce reklam görmek ister misiniz? diye sorulmalıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: mesaverde

Bundle'ın beta surecine google play uzerinden tek tik ile girip cikaniliyoruz. Dh'nin betasina neden once kayit islemi yapilio?
    Merhabalar Play Store üzerinden Beta kayıtlarını oluşturduk. Play Store'da DH uygulama sayfasından betaya geçiş yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametsale

Yer dolu maalesef
    Limit sorununu hallettik, betaya geçiş yapabilirsiniz
  • Merhaba ilk hatayı paylaşayım,
    Şuan bu habere sizin uygulamadan bakıyorum ve yazıyorum, altta kayıt formunu doldurmak için giriş yapın diyor ve formu göstermiyor haberiniz olsun...

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 4:27:34 >
  • Beta surumler icin de Changelog paylasin lütfen

• o kadar hata verdi yükledik , nah yüklerim bi daha

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.