Şimdi Ara

Dh mobil her giriste sifre istiyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung a20 android 9 var opera kullaniyorum. Foruma html tabaninda guncelleme geldi, degisiklikler yapildi 2 gundur surekli her girisimde oturum acmak icin id parola giriyorum. Sizde de oluyor mu ? Bana mi ozel ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sana ozel sadece 1 tl farkla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana özel sadece 2 TL farkla.
  • Sana özel sadece 3 TL farkla.

(kontrol ediyorum)

• Sana özel, bedava

Ben bu oyunu bozarım

• @flyer_mig ben tekrarlayamadım, acaba her seferinde çerezleriniz siliniyor olabilir mi?

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Evet operayi kapatirken herseyi sil tikini isaretlemesin her seferinde gecmisi siliyormus. Mobilde operayi tek gecerim valla vpn,reklam engelleme ozelligi, dusuk ram tuketimi ne hiz ararsan var. Chrome vesaire geri kalmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 3 Aralık 2020; 14:27:1 >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Hocam vpn'den şey izleyeyim diye tüm kişisel verilerini operaya veriyorsun o da reklam şirketlerine ve diğer karanlık kuruluşlara satıyor.
  • Yok
  • VitoTheFather kullanıcısına yanıt
    İnternet explorer var

Sorun olmuyor nereden girersen gir veriyorsun chrome da acik en fazla en cok kullanilan browser google daha kotu. Firefox opera bagimsiz

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Opera bağımsız ama hiçbir hizmetinden para almamasına rağmen (üstelik vpn'ye para harcıyor) dünya kâr ediyor... Bu değirmenin suyu nereden geliyor?

Firefox Mozilla'ya ait o da kâr amacı gütmeyen bir kuruluş zaten. Firefox kullan.

Alsin aliyorsa verileri mitte calismiyorum  Chrome reklam gosteriyor arama yaptigin verilerden reklam paylasiyor digerlerkyle operada olmuyor o olay. Prezervatif ariyorum trendyol n11 de prezervatif reklamlari falan filan cikiyor. Operada denk gelmedim firefoxda performans ve ram tuketimi cok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.