Şimdi Ara

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.568
Cevap
189
Favori
555.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS]

(En Son Oy Tarihi: 15.4.2024)
Giriş
  • DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS]

Çizgi elektronik kurucusu ve sahibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sawyer258

Arkadaşlar biraz konu dışı olacak ama, 1050ti ekran kartları da miningte kullanılmaya başlandı ve fiyatı yükseldi, acaba 1050lerde de bu durum olur mu?

Merhaba,

Olma ihtimali var. Fakat yeni seri söylentileri ve mining borsasındaki düşüşler az da olsa fren etkisi yaratmış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 12 Şubat 2018; 13:2:57 >
  • umarım hepsi batar ekran kartı piyasasının içine ettiler normal kullanıcı kart alamaz oldu
  • konu yeniden hayırlı olsun. 27 mayıs sipariş 4 haziran teslim tarihli amazon italyadan alınma msi 3060 gaming x trio kartım var. lhr olup olmadığını nasıl anlayabilirim? (kutuyu açmadan) japonyadan alınan 3060 için seri no paylaşmışlardı ama benimki gaming x trio olduğu için uymuyor sanırım o olay bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki tane rtx3060 3 tane de başka kart takabileceğim uygun fiyatlı anakart önerebilir misiniz?

• Hortlattık hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: APOLL0

Bu mesaj silindi.

O zaman herkese tekrar merhabalar.

Tam aradığınız karttan yolda siparişim var. Elime ulaştığı anda bilgi veriyor olacağım. DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] 

Benden önce ulaşanlar olursa da bekleriz tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 9 Haziran 2021; 0:17:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

O zaman herkese tekrar merhabalar.

Tam aradığınız karttan yolda siparişim var. Elime ulaştığı anda bilgi veriyor olacağım.  

Benden önce ulaşanlar olursa da bekleriz tabii.

Alıntıları Göster

Eyvallah hocam sağolun bekliyorum merakla.

Yanlışlıkla mesajımı silmişim bu arada.

"Japonya'dan MSI RTX 3070 Gaming Z alma düşüncem var. Son zamanlarda Japonya'dan 3070 Gaming x,z trio alıpta LHR çıkan veya çıkmayan paylaşım yaparsa sevinirim. "

• quote:

Orijinalden alıntı: krsck

iki tane rtx3060 3 tane de başka kart takabileceğim uygun fiyatlı anakart önerebilir misiniz?

Genelde AMD nin X470 ve X570 çipli anakartlarına bakın hocam, onlarda x8+x8 desteği oluyor. Bazı pahalı z490 ve z590 lardada oluyor.

Bir de aşağıdaki linkte hangi anakart kaç tane 3060 çalıştırır listesi var.

http://dizzymining.com/tools/3060-motherboard//

• arkadaşlar merhaba, ekran kartı stok takip konusundan geldim (:

halihazırda rtx 3070 gaming trio z kartımın gelmesini bekliyorum. mining yapmak, satmak veya iade etmek arasında kararsızım açıkçası. olur da mining yaparsam performansı size iletirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endulusii -- 9 Haziran 2021; 0:37:25 >
  • APOLL0 kullanıcısına yanıt

Bu listedeki kartların %95i piyasada yok. Geçen saatlerimi harcadım 3 ya da 4 tane takılan bulabilmek için ama yoktu. Bende bir sisteme bir tane diğerine 2 tane takmaya karar verdim.

• krsck K kullanıcısına yanıt

Evet hocam piyasada bulmak zor. Bende her makineye 1 adet , destekliyorsa 2 adet takarak kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APOLL0 -- 9 Haziran 2021; 0:53:40 >
  • Endulusii E kullanıcısına yanıt

Güzel günlerde kullanın. 3070 mining performansı 62 civarlarında sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: APOLL0

Eyvallah hocam sağolun bekliyorum merakla.

Yanlışlıkla mesajımı silmişim bu arada.

"Japonya'dan MSI RTX 3070 Gaming Z alma düşüncem var. Son zamanlarda Japonya'dan 3070 Gaming x,z trio alıpta LHR çıkan veya çıkmayan paylaşım yaparsa sevinirim. "

Alıntıları Göster

Yüksek ihtimalle LHR çıkacağını düşünmüyorum zira Gaming Z modeli piyasaya zaten geç gelmişti. Bundan dolayı elde kalan stoklar olması kuvvetle muhtemel. Diğerleri için net bir şey diyemiyorum ama onlarda da çıkmayacaktır diye düşünüyorum. Paylaşanlar oldukça hep beraber görmüş olacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: MzBag

Güzel günlerde kullanın. 3070 mining performansı 62 civarlarında sanırım.

teşekkür ederim.

• Selam arkadaşlar, geçen hafta japonyadan sipariş ettiğim msi gaming x 3060 yarın elime geçecek büyük ihtimal. Kutusunu açmadan LHR olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ? Hangi seri NO olanlar LHR bilgisi olan var mı ?

• kartalım kullanıcısına yanıt

Ben de az önce sipariş ettim lhr olabilir mi acaba :(

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

Selam arkadaşlar, geçen hafta japonyadan sipariş ettiğim msi gaming x 3060 yarın elime geçecek büyük ihtimal. Kutusunu açmadan LHR olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ? Hangi seri NO olanlar LHR bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheris

Ben de az önce sipariş ettim lhr olabilir mi acaba :(

İptal edebiliyorsanız edin, bende bir tane var. Gümrükte kutusu da açıldı, açık kutuya %50 iade ediliyormuş. 7800e geldi toplam

• U011E kullanıcısına yanıt
    Ettim hocam teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.