Şimdi Ara

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.568
Cevap
189
Favori
555.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS]

(En Son Oy Tarihi: 15.4.2024)
Giriş
    Teşekkürler. Soğuk cüzdan da o binance hesabında mi olmuş oluyor. Sıktıysam kusura bakmayın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Soğuk cüzdan için böyle bir şeye para vermek mi gerekiyor

https://www.hepsiburada.com/ledger-nano-s-bitcoin-cuzdani-pm-HB000008F4DA

REDSTONE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.I.P John Meadows -- 3 Eylül 2021; 14:39:46 >
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Şimdilik çöp evet. Ama sonuçta şu an için tamamen bedava bir sistem, çöpse bile zarar etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.I.P John Meadows

Teşekkürler. Soğuk cüzdan da o binance hesabında mi olmuş oluyor. Sıktıysam kusura bakmayın.

Soğuk cüzdan gerektirecek kadar fazla coin sahibi olursanız düşünürsünüz. DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] 

Sıcak cüzdanlarda yeterince güvenlik önlemi alındıktan ve genellikle yüksek tutarlarda coin bekletilmedikten sonra problem çıkmayacaktır.

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla 10/12 ay gece gündüz açık bıraksan anca bir etherium birikmiş oluyor. Bende 2 yılı bulur o :D

• Asus Turbo GTX 1080 kartla ETH max kaç MH alınıyor? Tek fanlı kart. Ben max 25 mh alabildim 95w ile. 34 mh yazıyor ama bilemedim. Birisi de referans edition olduğu için max 25 verir dedi inandırıcı gelmedi ama

• salih_47 kullanıcısına yanıt
    Alakasi yok referans olup olmamasiyla. Sizin yapacaginiz ethlargment pill kullanan bir miner programi indirip kurmak. Bir nevi doping programi gib dusunun, o pill ve duzgun ayarlar ile 32 mh alirsiniz ortalamam

• Knight of Rose kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle bir sistemle Hiveos da kullanabiliyorum.

Kartı buna taktım pill dediğiniz olayı da tıkladım ama kart bir türlü kazım yapmadı. Ravende falan yaptı eth de de başladı gibi ama hata verip durdu. Valla bi şey anlamadım bu işten. Anakart mı desteklemiyor acaba yoksa psu mu? Psu 250w lık bi şey

Ayrıca 3070 ti takılı kasama riser ile bağlayınca ilkin mining yaptı. Sonra 3070 ti yi görmemeye başladı. Driver ın üzerinde ünlem vardı kartı çıkarıp driver ı silip yükleyince kartı yeniden görüyor. 1080 i takıca aynı şey oluyor. İkisini birlikte kullanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih_47 -- 3 Eylül 2021; 17:22:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: R.I.P John Meadows

AMD kazimda Lhr seviyesi gibi zaten. Gddr6x bellek daha iyi kazıyor.

+ lhr kilidi açılırsa nvidialar aşırı karlı olacak.

• Arkadaşlar bir sorum vardı ama uzun yazdığımdan pek anlaşılmadı;

Nitro 5700xt'mi satıp
    -biraz para ekle çıkar ile 3 adet 3060ti'a mı geçmeliyim
    -2 adet 3070ti'a mı

yoksa 5700xt'yi tutup tek kart mı almalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MesutBY kullanıcısına yanıt
    Kartları topluca almadan kartlar Lhr mi değil mi kontrol etmen lazım. Lhr olursa yüzde 30 daha düşük kazarsin. 2 Lhr olmayan 3060 ti, 2 Lhr 3070 ti'den iyi kazar mesela.

• 3080 gibi 300/350 watt kartlar ile 7/24 mining yapan var ise bir aylık elektrik faturası ne kadar geliyor söyler mi acaba? Malum yeni zam geldi, önümüzdeki 2 ayda bir daha zam gelebilir.

• R.I.P John Meadows kullanıcısına yanıt

piyasada LHR olmayan kart bulmak mümkün değil neredeyse, 3070ti'lar da doğuştan lhr imiş zaten. Ben ETH yerine ERGO veya RVN düşünüyorum.

3x 3060ti vs 2x 3070ti? zor karar.

Zaten her türlü kart zarar görmesin diye undervolt + underclock gerekiyor anladığım kadarıyla. Hiç başlamadım, rehber izlemeden çok karışık geliyor bana.

hocam cok anlamamakla birlikte mining icin olmayan 2 bilg var.

ikisinde de 3080 var ; Palit gamerock oc olan 174 watt ile 95mhz kaziyor ; elektrik yani 300W felan degil

• cuoresportivo kullanıcısına yanıt
    Undervolt var o zaman. -%25/30 göz kararı mi yapıyoruz bunu. Gaming gibi crash olma noktası yok malum.

Bende başlayalı 3-4 gün o oldu, oyun için kullandığım 5700xt'yi kömürlükte duran kasaya bağladım, ETH kazıyorum 57 MH ile.

Undervolt yapılıyor, göz kararı değil ama. Belli ayarlar var her kart modeli için, bir de o ayarın senin kartına özel bir ince ayarı gerekebiliyor.

Benim kartım oyun oynarken 2150mhz olup delicesine güç çekerek tam hız fan çevirirken şimdi kuzu gibi sessiz sakin 1400mhz ile 79w güç tüketir oldu. Ve neredeyse maksimum kazım yapıyor, Ruslar benim kartla 60mh kazıyor örneğin.

ayarlarınızı paylaşabilir misiniz

• telikopukGitar kullanıcısına yanıt

Tabii

• salih_47 kullanıcısına yanıt

Hocam siz 250w lık psu ile gtx 1080 mining mi yapmaya çalışıyorsunuz, ben mi yanlış anladım ?

Kartın tdp si fe versiyon 180w, oc iyi bir marka ise 220w a kadar çıkıyor, aman diyeyim siz 250w dediğiniz psu da 80+ ta yoktur peak power ı anca 230 w falandır, sistemin iflas bayrağını kaldırması an meselesi, bilginiz olsun. Bu şekilde sistem zaten çalışmaz, reset atar durur hatta kapatır kendini sistem.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.