Şimdi Ara

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.568
Cevap
189
Favori
555.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS]

(En Son Oy Tarihi: 15.4.2024)
Giriş

Allow setting "LHR dual ratio" parameter for ETH+ALPH dual mining,

e.g. --dual-algo-mode a12:r10:lr12 (dual ratio 10, LHR dual ratio 12)

(Linux) Display memory temperature for GPUs with GDDR6X memory type (requires administrative privileges)

• eternelle kullanıcısına yanıt

hangi kısmı değiştirmemiz lazım şu an memory sıcaklıklarını düşürmek için?

• turuncu kısım yeterli olur diye bir forumda görmüştüm hocam, ben de değiştireceğim. 2mm termal pad aldım. ilk başta sadece turuncu kısımları değiştireceğim eğer yetmezse diğerlerini de değiştireceğim muhtemelen.

• komple hocam backplate hariç iç kısımdakilerin tümü. fakat tam ölçüleri bulamadım

• mrsayarrr M kullanıcısına yanıt

diğerlerin mm biliyor musunuz hocam tam olarak?

• eternelle kullanıcısına yanıt

maalesef, merkezdeki kırmızıları değiştirdikten sonra memnun kalmazsam o zaman bir çaresine bakarım onların diye düşünüp üzerine çok düşmedim açıkcası :D

• mrsayar kullanıcısına yanıt

Açmışken neden hepsini değiştirmiyorsunuz? Böyle yaptığınızda zaman içerisinde hep fark olacaktır pad'ler arasında. DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] 

• Hicks kullanıcısına yanıt

hocam padler pahalı ve diğer padlerin ölçüleri nette yok, fiyat performans için ana padleri değiştirmek yeterli bence, memnun kalmazsam tekrar açarım tekrar değiştiririm.

• TheBCD T kullanıcısına yanıt

Geçen yazı istanbul sıcağında balkonda güneş altında bu kasa ile atlattım. Dereceler 50+55 geçmedi. Soğutması inanılmaz. Çok iyi bir kassa

• guguk kullanıcısına yanıt
    Bellek sıcaklıkları yazın ne seviyedeydi? Hiç kontrol etmiş miydiniz?
    Ve de şu an ne durumda?

Ben de yaz için önlem arayışındayım, o yüzden soruyorum :))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Hava akımı olan bir yerde kartları ciddi soğutur. Cam açamayacağınız oda gibi bir yerde ise odayı sauna gibi yapar.

öerhaba hocam kasanın ses performansı nasıl acaba?sitede oturuyorum şuan 4 kart var evimiz serin bay ses yapıyor 2 kart faha aldım 6 kartta düşünemiyorum çıkacak sesi.Evimiz kiralık cambalkon feşansa yok ne yapacağımı bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Benim sistem cam ile kapalı balkonda ama yazın saat 9 ile 14 arası direkt güneş alıyor ve balkon cehennem gibi oluyor :))

Bana klima harici ne olsa fayda etmez gibi geliyor. Sonuçta fanlar da kartlara 30-35 derece havayı alıp üfleyecek.
    Sistem de resimdeki gibi

Aorus 3090’ların bellekleri şu an iki tane cam açık olmasına rağmen 94 derece. Pny’nin bellekler ise 74 derece.

• azure hesap açarak vakti ile bayağı monero kasmıştım.

şimdi azure da monero kasma taktiği var mı hiç bilen var mı?

günde 30 40 dolar bırakıyodu 5-6 hesap ile.

• turuncu55 kullanıcısına yanıt

Hocam hiveos kullanıyorum onda maalesef bellek sıcaklıklarını göstermiyor.

• kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt

Hocam soğutma istiyorsan ses oluyor ama kasaya takılı fanları sessiz fanlar ile değiştirebilirsin. Yaz sıcağında hiçbir komşu balkonda oturmayacsğı için ses sorunu olmuyor ama sabah ve akşam saatlerinde kimseyi rahatsız etmeyecek seviyede çalıştırmak yetiyordu. Sessiz soğutma maalesef olmuyor.

• Ethereum için önerdiğiniz bi havuz var mı? 2 aydır 2miners kullanıyordum nanoyla ödemede yine işlem ücreti kesiliyo herhalde 80 dolar yerine 77 dolar geldi.

• Fos4ik F kullanıcısına yanıt

Ethermine DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS] 

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS]ethereum (eth) blockchain explorer
    Ethereum Gas Tracker | Etherscan
    https://etherscan.io/gastracker

GWEI iyi takip edildikten sonra min masrafla işlemler halledilebilir. Zaten belli tutarlar için (sürekli işlem yapılmıyorsa) 3'e 5'e çok takılmamak lazım.

DH MiNiNG [ANA KONU] | [CRYPTO-BTC-ETH-ALL COINS]miningpoolstats.stream
    Ethereum (ETH) Ethash | Mining Pools
    https://miningpoolstats.stream/ethereum

Gerçek manada stability dendiği zaman seçenekler (hatta çoğu minera göre tek seçenek) uzun süredir ortada. Yaşanan bazı sıkıntılarda minerların arkasında duracak havuz kullanımı da oldukça önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 18 Mart 2022; 18:28:1 >

gminer ile bellek sıcaklıklarını görebilirsin

• Fos4ik F kullanıcısına yanıt

flexpoola geç.ethermineın bi avantajı yok.istersen zetpoolu deneyebilirsin fantezi yapmak istersen gunluk kazancları baya fazla bazı gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediyuzYetmisYedi -- 18 Mart 2022; 18:18:57 >
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.