Şimdi Ara

DH Metal Toplulugu (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.636
Cevap
65
Favori
934.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ɛnslaved

quote:

Orjinalden alıntı: PuRE HaTReD

En koftisinden adamlar dolacak ama alıştık artık , aldırmadan izleyecez....

Emo,gotik,bilimum Nating Els Medırsçılar falan...ama hepsi eleneceklerdir inşallah...

nefret ettim insan tipleri
    en basitinden for whom the bell tolls deyince yamulan insan tipi

edit:hoş okuldaki emolara öğrettim o şarkıları zamanında onlarla konuşurken

bi de nereler biletix gişesi dost kitabevi falan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeteralpis -- 10 Nisan 2008; 21:09:35 >
  • Bugün gezinirken denk geldim son günlerdeki melodikliklik, senfoniklik açlığıma iyi geldi..Grup 94 yılında finlandiyada kurulmuş bu tarzı şu bu olaylarını pek sevmem ama ilgilenen arkadaşlar için tarzı senfonik black metal..Satanizm ve şamanizm temalrı işleyen bir grupmuş anladığım kadarıyla...

Arthemesia Deus Iratvs (2001)

1. Blade Circle
    2. Universal Black
    3. The Breeze of Grief
    4. Draconis Infernvs
    5. Ancestor of Magick
    6. Lifemocker
    7. Heaven Ablaze
    8. Celebration of the Heaven Lost
    9. Whore of the Satan's Night

Edit: tracklisti eklemeyi unutmuşum..
    Edit2: Lan mubarek posta denk gelmiş iyi mi...

Post sayısnın hatrına blade of circle lyricini koyayım: ~ Blade Circle ~

Portal of the Holder,/Keeper of the Seven Blades!/Portrait of the Order,/Silver on the 5th. Horn!/Six Dying Stars,/Opens the Secrets to Thine Legacy!/NineTowers Climbing High,/28 Shady Steps to Power!/Under the Sullen Ancient Sky,/69 Disciples are Chanting Nocturnal Verses,/The Prophet ofthe Luciferian Eye/Raises His Arms and Bows then:/“Deliver Us, O`Mighty SATAN, /from all Past Error and Delusion,"/Blade Circle!/"That, having Set Our Foot upon the Path of Darkness and Vowed Ourselves to Thy Service,"
    "We may not Weaken in Our Resolve,
    but with Thy Assistance,
    Grow in Wisdom
    and Strenght”

Blade Circle!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi дltuğ -- 10 Nisan 2008; 21:34:12 >
  • Güzel videolar ekliyorum.sevdiğim şarkılar.

Ronnie James Dio - Rainbow in the Dark

W.A.S.P. - Wild Child

Soundgarden - Rusty Cage

• müjdemi isterim dicektim enslaved limon sıktı hih

olsun genede yazam

July 27 Istanbul, TUR Ali Sami Yen Stadium
  • 27 Temmuz Metallica Konseri bilet fiyatları :
    1.Kategori: 350,00 YTL SAHNE ÖNÜ
    2.Kategori: 150,00 YTL VIP
    3.Kategori: 85,00 YTL SAHA İÇİ
    4.Kategori: 90,00 YTL NUM./KAPALI TRB.
    5.Kategori: 75,00 YTL NUM./KAPALI TRB.
    6.Kategori: 50,00 YTL YENİ AÇIK TRB.

14 nisan'a kadar Metclub üyeleri ön satıştan biletlerini alabilecekler, 14 nisan'dan sonra da biletix sayfasından biletler alınabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James Hetfield -- 11 Nisan 2008; 13:49:16 >
  • Bu bir hıyarlık....350 lira vermem , 85 lirayada zamazingolar gibi arkalardan izlemem....Hoşgeldin ve güle güle metallica....
  • 50 ytl'lik tribünün olduğu yere bakar mısınız yalnız sahanın diğer ucu
  • Ne diyelim , Kahrolsun Metallica...350 liraya Wacken'a gidiş uçak bileti alırım orda dilenirim dönüşüde bulurum al sana Wacken....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuRE HaTReD -- 11 Nisan 2008; 14:10:06 >
  • bi de ucuz olcaktı
    ama slayer hayranları gibi yapalım 350 liralık yerin bariyerlerini yıkalım nası fikir??

en fazla 75 lira veririm

judas ne zamandı bilet kalmışmıdır bari ona gidek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeteralpis -- 11 Nisan 2008; 14:23:53 >
  • sahne önü fiyatlarını çok abartmışlar; saha içi ve tribün fiyatları diğer avrupa konserleriyle kıyasla makul denilebilir ama sahne önü harbi çok pahalı... ben 150-200 ytl arası bekliyordum, neredeyse iki katı çıktı... ama 9 yıldır bu günün hayalini kurarak dinledim bu adamları, 350 ytl feda olsun, ömrümce unutmayacağım bir konser olacak inşallah, çocuklarıma hatta torunlarıma bile anlatacağım bir konser olacak, onun için bence vermeye değer... bir daha da gelmezler zaten, dünya gözüyle metallica'yı görürüz bir kere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James Hetfield -- 11 Nisan 2008; 14:51:07 >
  • James'in dandirik vokali,Lars'ın bateri saçmalıkları için 350 ytl vereceğime PuRE'un dediği gibi Wacken'e giderim
  • 85 ytl ye abuk bir yerden izleyecegim yeidgimin konserini ne yazık ki. 350 ytl ne lan ? Yuhh Maiden gelse vermem o kadar parayı . Yok lan maiden ' na veririm :)

Ne güzel alısmıstık 28 ytl ye konser izlemeye .:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TroopeR

85 ytl ye abuk bir yerden izleyecegim yeidgimin konserini ne yazık ki. 350 ytl ne lan ? Yuhh Maiden gelse vermem o kadar parayı . Yok lan maiden ' na veririm :)

fikrimi gormedin heralde slayer hayranları V.I.P bariyerlerini yıkmış biz de 350 liralık yerin bariyerlerini yıkalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

James'in dandirik vokali,Lars'ın bateri saçmalıkları

evet ya haşat olmuşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: alienahmet

quote:

85 ytl ye abuk bir yerden izleyecegim yeidgimin konserini ne yazık ki. 350 ytl ne lan ? Yuhh Maiden gelse vermem o kadar parayı . Yok lan maiden ' na veririm :)

fikrimi gormedin heralde slayer hayranları V.I.P bariyerlerini yıkmış biz de 350 liralık yerin bariyerlerini yıkalım

Hayır gordum ama daha gerçekçi olmaya calışıyorum . Biber gazı denilen mendeburunda icar edildigini hatırlatırım , yok sonra 2 saat boyunca gozunu agırdıgı için konseri izleyemezsiniz hatırlatması benden.
  • iki yıl once eylemcilere sıkılandan etkilenmiş biri olarak yusufa bağladım
  • Geçen sene sıramda otururken 20 cmm uzagımdaki arkadasımın 5-6 sn aralıksız sıkması ile sonra tuvalette şaka olsun diye işerken sıkılmasıyla sonra din yazılısında yazılı iptal edilsin diye sıkılmasıyla sonra lincoln 'nu karsılamaya gittigimde polis amcanın dusmana sıkar gibi sıkmasıyla artık biber gazına karsı fobim olustu .
  • quote:

Geçen sene sıramda otururken 20 cmm uzagımdaki arkadasımın 5-6 sn aralıksız sıkması ile sonra tuvalette şaka olsun diye işerken sıkılmasıyla sonra din yazılısında yazılı iptal edilsin diye sıkılmasıyla sonra lincoln 'nu karsılamaya gittigimde polis amcanın dusmana sıkar gibi sıkmasıyla artık biber gazına karsı fobim olustu .

Bu topiği sevdim
  • 350ytl'ye hacıya gidilir mi yav,hacıya mı gitsek.fani dünya gelip geçiyor ömür
  • Bi halt olacağı belliydi zaten.Haber çıkarıp milletin para toplamasını falan mı beklediler ne yaptılar anlamadım vallahi

Bende metale ilk Slayer-Angel of Death'le başlamıştım.Bunu Beşiktaş'ın Feneri 4-3 yendiği maçın videosunu izlerken dinlemiştim.Hani şu Kadıköy'ü basma dalgası vardıya heh işte onda
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.