Şimdi Ara

DH Metal Toplulugu (1614. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.636
Cevap
65
Favori
934.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayfada baby metal dinleyen ve LP paylaşan var son sayfa acilen silinmeli yoksa o kadar post ve emek boşa gidecek.

• plug yapalım
  • oraya bir stoner metalci daha yazmanızı rica ediciim

• Arkadaslar bu ara bir sogudum gibi metalden beni yeniden isitacka parcalar var mi, yeni gruplarin sirf gurultu olanlarindan degil,

nasil desem, spirit olsun sarkida
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Arkadaslar bu ara bir sogudum gibi metalden beni yeniden isitacka parcalar var mi, yeni gruplarin sirf gurultu olanlarindan degil,

plug gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

quote:

Arkadaslar bu ara bir sogudum gibi metalden beni yeniden isitacka parcalar var mi, yeni gruplarin sirf gurultu olanlarindan degil,

plug gel

hocam anlamadim paslandim mi ne
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

quote:

plug gel

hocam anlamadim paslandim mi ne

herkesin müzik koyup dinlediği yan taraftan chatten muhabbet edildiği bir uygulama plug dj
  • bugünlerde wacken düzenleniyor. dün maiden, blue oyster cult, whitesnake vardı. bügün testament, blind guardian, rudi pell, eluveitie.. yarın da twisted sister, steel panther, therion, dragonforce var.

yayınları buradan izleyebilirsinizhttp://stream.wacken.com/
  • Saglam grup onerebilecek birileri var mi? Uzun zamandir iyi bir grup bulamiyorum.

Dinledigim gruplar, disturbed,nirvana, the agonist, arc enemy, the material, three days grace.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crabeinmorn

İyiyiz dostum, seni sormalı.

Türk forum tarihine geçecek konulardan biri maalesef artık ölmek üzere. İşin garibi eskiden buranın müdavimi olanlar şu an pek metal müzik dinlemiyor.

dinliyoruz olm hala
    Coheed and Cambria - Key Entity Extraction
    alın dinleyin.
    yalnız youtube koymayı unutmuşum :D
  • Selam millet!

Yeni albümün çıkış parçası. Buram buram Death Magnetic kokuyor. Bende biraz hayal kırıklığı yaratsa da yoklukta gider.

• Bolt Thrower dağılmış eyvahlar olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 senedir bir şey yayınlamıyorlardı zaten. Ama ben yeni albümü bekliyordum açıkçası. Yine de şaşırmadım. Bolt Thrower 90'larda güzeldi. Yeni albüm çıkarsalar da pek bir şeyin değişeceğini sanmıyorum. Jo Bench kırkından sonra sahnede nasıl olurdu, onu hala merak ediyorum ama.
  • Yazık oldu, konser söylentileri vardı sanırım.
  • Teknik death dinleyen yok mu?

• Dark tranquillity'nin atoması güzel olmuş yahu. sonunda şu karanlık sound işini kotardılar.
    Fictiondan sonra en iyi dt albümüyle karşı karşıyayız.
    Brändström’e kaç albümdür çok küfür ediyorduk filan harbiden bu sefer klavyesini çok yerinde konuşturmuş. arkadan ritimlere çiçek gibi eşlik ediyor.(faithless by default)
    Construct’ta geride olan mikael’in vokali öne alınmış o da yerinde bi karar. adam resmen ders veriyor birader. brutali ayrı güzel, aralara serpiştirdiği clean vokaller nedir öyle insanın içine işliyor. merciless fate’in sonuna doğru bi clean var ki allah gibi.
  • 
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.