Şimdi Ara

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017*** (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
9
Favori
149.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar ben Ankara'dan yazıyorum 123 kasa mercedes 230.4 benzinli bir kaç eksiği var ve yedek paraça lazım Ankara bildiğiniz bir yer iyi bir usta var mı?
  • Merhabalar,
    SL350 ve ML350 sahibiyim ancak araclari koymamayi tercih ederim.

Yedek parca ve servis ihtiyaciniz oldugunuzda bana ozel mesajdan ulasabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaplanas

Merhabalar,
    SL350 ve ML350 sahibiyim ancak araclari koymamayi tercih ederim.

Yedek parca ve servis ihtiyaciniz oldugunuzda bana ozel mesajdan ulasabilirsiniz.

Sl350 kaç model kaplan hocam
  • Biz de 2003-2004 civarı c 180k alarak aranıza katılmayı düşünüyoruz ancak şehir içi ve şehir dışında LPG'li olarak kaç lt veya kaç kuruş yakar fikirlerinizi alabilir miyim?
    Teşekkürler
  • BENİDE YAZIN :) 2007 2.2 cdi viano ambiante
  • Arkadaşlar araçlarımız için OEM yedek parçaların fiyatlarını görebileceğimiz bir site var mı? Mesela özel Mercedes servisleri bu fiyatları nasıl görüyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Arkadaşlar araçlarımız için OEM yedek parçaların fiyatlarını görebileceğimiz bir site var mı? Mesela özel Mercedes servisleri bu fiyatları nasıl görüyorlar?

Yetkili servisler webparts adında bir program
    Veriyor özel servislere onun vasıtasıyla görebiliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun..
  • Lokumçocuk geçmiş olsun,hakikaten sadece İstanbul değil bir çok yerde etraf insan olmayan yaratıklarla dolu..Alt geçitte sollama için selektör yapan var.Peki ben ne tarafa yanaşacağım da ona yol vereceğim.Sağ şeritte dolu zaten..Böyle mantıksız çok etrafta.Bunların bazılarıda gerçek Psikopat ..
  • sayın dostum, böyleleriyle muhatap olmamak gerek. zaten köprü altında yol istenmez. Böyle yapan tipleri ben kaile bile almıyorum, mecbur kendi malımı ve canımı elin manyağı için riske atamam. bekliyolar, müsait olunca zaten yol veriyorum.

Sende aynısını yap, soğuk kanlı ol, böyle denyolara sırf yol vermek için kendini sıkıştırma, riske atma. yapabileckeleride hiçbirşey yok, efend efendi bekliyecekler :)

selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Arkadaşlar araçlarımız için OEM yedek parçaların fiyatlarını görebileceğimiz bir site var mı? Mesela özel Mercedes servisleri bu fiyatları nasıl görüyorlar?

Yetkili servisler webparts adında bir program
    Veriyor özel servislere onun vasıtasıyla görebiliyorlar

Anlaşıldı bizim görme imkanımız yok yani.
  • Arkadaşlar benide listeye ekleyebilrsiniz.

2010 C 220 CDI - Siyah Avangarde
  • Beni de listeye ekleyebilirsiniz

2011 Viano 2.2 CDI 333 (Trend) Siyah
  • beni de listeye eklemenizi rica ediyorum.

2003 CLK 240 AMG

herkese selamlar.
  • Hoşgeldiniz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Hoşgeldiniz arkadaşlar.

Hoşbulduk . Tüm arkadaşlara merhaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom green

18 amg orjinal jantlar, comand + Türkiye haritalı navigasyon, led plaka ampülleri, amerikan versiyon park

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***

devamı

• Bmw 3 şu beyaz kuğunun yanında çok klasik kalıyor yahu.
    @tom green
    aracınızın maşaallahı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Bmw 3 şu beyaz kuğunun yanında çok klasik kalıyor yahu.
    @tom green
    aracınızın maşaallahı var.

teşekkür ederim bianconera Allah herkese istediği aracı nasip etsin..
  • w201 için yıldız hediye etmek isteye varsa kabul edebilirim bıktım son 2 yılda 5 tane yıldız aldım.En son 6-7 ay önce kırmış hayvanın biri o zamandır takmıyorum.Bu aralar alayım takayım diyorumda yine kıracaklar.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.