Şimdi Ara

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017*** (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
9
Favori
149.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok geçmiş olsun kardeşim, cana gelmemiş en önemlisi o bence...
    artık insanlar trafiğe çıkmaya korkuyor, gerçekten çok büyük problem oluyor özellikle antalya da trafik çığ gibi büyüyor, insanlar dikkatsiz malesef çok dikkat etmek lazım, Allah kazadan beladan herkesi uzak tutsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom green

çok geçmiş olsun kardeşim, cana gelmemiş en önemlisi o bence...
    artık insanlar trafiğe çıkmaya korkuyor, gerçekten çok büyük problem oluyor özellikle antalya da trafik çığ gibi büyüyor, insanlar dikkatsiz malesef çok dikkat etmek lazım, Allah kazadan beladan herkesi uzak tutsun.

Allah razı olsun. Cok sukur kimsenin canına bısey gelmedi aracı kardesım kullanıyordu biraz hızlıymıs onunde dolmus zınk diye durmuş duramıcagını anlamış, gaza asılıp solundan gecmeye calısırken kurtaramıyor maalesef.
    Kardeşime ve başkalarına bişey olmadı ya 10 tane mercedes gitsin...
  • Geçmiş olsun,allah esirgemiş gerçekten.Cana gelmesin de mal tekrardan kazanılır.
  • Arkadaşlar bende w123 kasa hastasıyım sonunda almaya niyetlendim. 1980 ve 1986 arası bir 300d düşünüyorum.. Bu araçın avantajlarını ve dezavantajları ile ilgili bilgilerinizi bekliyorum.. Alırken nelere dikkat etmeliyim? yakıt olarak ne yakar? ( bu arabaların sadece yağ ile bile gidebilceği söyleniyor. Gerçekten Gidermi ?)
    Yani Genel olarak bilgilendirrseniz sevinirim..
  • Beni de kulübe eklersen sevinirim hocam :) tşk.ler.
  • 2000 model e200 kompresör sahibiyim kardeşlerim . Yeni ogs cihazı aldım , fakat bu arabalarda takılacak özel bir yeri varmış sanırım . Kullanıp takan kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim .
  • 2000 sonrası mercedeslerde atermik ön cam var. aynanın ordaki benekli yer haricinde sanırsam ogs sinyal gönderemiyor.
  • merhaba arkadaşlar,
    c180 Cgi için bayilerden fiyat,stok durumu ve teslim süresi hakkında bilgi alan oldu mu?
    teşekkürler..
  • şu mercedes kazası warya 34 ygz 96 mı ne sokakta gördüm sanki :D gitmiş kız gibi arba aaa :D neyse kardeşinize bişey olmamış ya :D
  • @dgndgn2
    Biraz geç olucak ama geçmiş olsun hocam

Benide eklerseniz sevinirim.2010 e250'ye bindim aşık oldum arabaya arabadan inmek istemedim indikten sonrada bir süre diğer arabalara araba gözüyle bakamadım.
  • Selamlar,beni de ekleyin; 2003 C180 Komp. Sportcoupe ve 2009 ML 320 CDI,herkese kazasız sürüşler.
  • 98 E200 avantgarde . fethiye den .herkese kazasız belasız sürüşler...
  • Beni eklerseniz araniza sevinirim. Ss eklenecektir. W220 S320 2001 model

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman_solider -- 22 Haziran 2011; 12:13:31 >
  • Ben arabayı sattım ama beni de eklerseniz sevinirim koyu bir MERCEDES hayranıyım. sattığım araba 2004 MERCEDES VANEO 1.7 cdı 102 ps idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

Artık beni listeden çıkartabilirsiniz

*** DH MERCEDES-BENZ YILDIZ KULÜBÜ ( İMZA EKLENDİ RESİMLERLE 111 ÜYE) ***2017***

Çok üzüldüm geçmiş olsun.. Arabanın motoru bile tertemiz insanın içi acıyo ama cana gelen mala gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

Artık beni listeden çıkartabilirsiniz

Çok üzüldüm geçmiş olsun.. Arabanın motoru bile tertemiz insanın içi acıyo ama cana gelen mala gelsin.

• ygz kardeşim çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın bir daha böyle kaza yaşatmasın. Benim aracın resimlerde bunlar arkadaşlar.

• 18 özel jantlarım yeni

• devam

• alttaki 2011 s63 amg çakma değil

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.