Şimdi Ara

DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
9
Favori
111.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw biz bu aletleri ilk seferde kaç saat sarj edecektik yaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: SEGHRİ

az önce bir avi uzantılı videoya loli de altyazı ekleyip meizuya attım. dosyayı meizuda açtım. alet kitlendi. beyaz ekran var. kapatmaya çalışıyorum, kapanmıyor. usb bağlantısını yapıyorum yine bir hareket yok. sorun ne olabilir...

edit:3. sayfa hayırlı olsun...

dostum geçen gün editlenmiş loli ile aynı problemi de yaşadım. türkçe karekter desteği kurarsan loliye forumda yazılan biçimde, video meizu yu kilitliyor. çözümü şu en alttaki enter/play tuşuna bi 15 saniye falan basılı tut. alet resetlicek kendini. loli de problem oluyor türkçe karekter desteği yaparsan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.alphi

yaw biz bu aletleri ilk seferde kaç saat sarj edecektik yaaa

3-5 saat yeter ya pil dolasıya kadar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabindranath

quote:

yaw biz bu aletleri ilk seferde kaç saat sarj edecektik yaaa

3-5 saat yeter ya pil dolasıya kadar...

eywallah kardeşim
  • rabindranath dan yine büyük bir hizmet...

arkadaşlar, bir aralar tekrar bu linki vermiştim ancak biraz eklemeler yaptım, tekrar veriyorum. meizu için bir dolu arka plan resmi. gerçekten güzel şeyler var içinde. hepsi toplam 5 mb yer kaplıyor

hem yeni skin, firmware derdi olmadan güzel güzel; farklı farklı kullanmanıza yarıyor m6 nızı...

işlemi bilmeyenler sorabilirler. anlatırız

bu da link. malum *** lar ....share

http://rapidshare.com/files/180155270/meizu_icin_duvar_kagitlari.rar.html

• Meizu'yu pc'den mi şarj ediyorsunuz Arkadaşlar? 400 mAh ile şarj edin yazıyor.. usb çıkışlı yan sanayi ipod şarj adaptörüi buldum evde ama kaç mAh olduğu yazmıyor?!
    Edit : Arkaplan resimleri için teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 5 Ocak 2009; 23:34:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: frux

Meizu'yu pc'den mi şarj ediyorsunuz Arkadaşlar? 400 mAh ile şarj edin yazıyor.. usb çıkışlı yan sanayi ipod şarj adaptörüi buldum evde ama kaç mAh olduğu yazmıyor?!
    Edit : Arkaplan resimleri için teşekkürler..

galiba önemli olan volt u,

yani 5v destekli olan bir alet bence bir sorun yaratmaz üstad.
  • quote:

rabindranath dan yine büyük bir hizmet...

arkadaşlar, bir aralar tekrar bu linki vermiştim ancak biraz eklemeler yaptım, tekrar veriyorum. meizu için bir dolu arka plan resmi. gerçekten güzel şeyler var içinde. hepsi toplam 5 mb yer kaplıyor

hem yeni skin, firmware derdi olmadan güzel güzel; farklı farklı kullanmanıza yarıyor m6 nızı...

işlemi bilmeyenler sorabilirler. anlatırız

bu da link. malum *** lar ....share

http:/****.com/files/180155270/meizu_icin_duvar_kagitlari.rar.html

rabin, eywallah üstad dosyayı indirdim ama ekranıma vosuncuğumun fotosunu koydum canavar gibi oldu... her ne kadar artık benim olmasa da hatırası yeter...

bi de frux kardeşim
    aman diyeyim bak şarj voltajına falan dikkat et... meizumuzu sevelim lütfen... bilmediğimiz zımbırtılarla bozmayalım... 3 iş günü de olsa ayrı kalmak koyuyor adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.alphi -- 5 Ocak 2009; 23:39:42 >

• dr. alphi imzadaki meizu nasıl olmus sence üstad?
  • quote:

dr. alphi imzadaki meizu nasıl olmus sence üstad?

üstad tatlı olmuş be ama şöyle sadece meizu değil de şöle bi kaç şey daha atsak?
    ya da ne bilim bi meizu m6 nın ekranının içinde şöle isim falan yazsak nasıl olur?
    bi öneri sadece
  • En garantisi pc'den şarj etmeli arkadaşlar.. Doğru söylüyorsunuz;Bilmediğimiz uyduruk şarj adaptörler hızlı şarj yaparak cihazın pil ömrünü kısaltabilir sanıyorum..
    Çünkü meizu'nun arkasında rated 5 v -- 400mA yazıyormuş..
  • quote:

quote:

dr. alphi imzadaki meizu nasıl olmus sence üstad?

üstad tatlı olmuş be ama şöyle sadece meizu değil de şöle bi kaç şey daha atsak?
    ya da ne bilim bi meizu m6 nın ekranının içinde şöle isim falan yazsak nasıl olur?
    bi öneri sadece

son yaptığım büyük olsa güzel olacaktı ya neyse beceremedim

• an itibariyle meizum onumde duruyo:)
    butun gun disardaydim az once geldim hemen actim..
    ilk farkettigim sey,hizli al dan almis olmama ragmen kargo kutusu hepsiburadanindi:)

sl versiyon geldi ve icinden sadece kulalik usb kablo,kulaklik icin kumasimsi parca ve mini cd cikti..
    bu aletin kullanma kilavuzu yokmudur turkce fln benmi bulamadim ya derken cd de buldum
    cok tatli bi aletmis bekledigimden daha guzel..
    yarin sabahtan sarkilarimi yukler dinlerim iyice..
    sarz ediliyor yazisi gercekten sinir bozucu ama pdf sinde de ayni sekilde cevrilmis next tarafinda bi sorun var sanirim..

2.izlenimim bu alete hizlica kilif lazim..
    3.izlenimim kiz arkadasim bu aleti calmak isticek tahminen:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurduygu

an itibariyle meizum onumde duruyo:)
    butun gun disardaydim az once geldim hemen actim..
    ilk farkettigim sey,hizli al dan almis olmama ragmen kargo kutusu hepsiburadanindi:)

sl versiyon geldi ve icinden sadece kulalik usb kablo,kulaklik icin kumasimsi parca ve mini cd cikti..
    bu aletin kullanma kilavuzu yokmudur turkce fln benmi bulamadim ya derken cd de buldum
    cok tatli bi aletmis bekledigimden daha guzel..
    yarin sabahtan sarkilarimi yukler dinlerim iyice..
    sarz ediliyor yazisi gercekten sinir bozucu ama pdf sinde de ayni sekilde cevrilmis next tarafinda bi sorun var sanirim..

2.izlenimim bu alete hizlica kilif lazim..
    3.izlenimim kiz arkadasim bu aleti calmak isticek tahminen:)

bence next in değil çinde yazılım üreten abilerin kaynağı şarj ve şarz olayını anlayamayan bir kaynakmış.. güle güle kullan. bu arada ürün çizilmez çünkü üzerinde film tabakası var 2 kat. sen birini söksen bile altında bi kat daha var...

• bu mp4 playerın ekranına videoları tam oturtarak convert eden bir program var mı??? bir kaç program denedim ama alttan ve üstten boşluk kalıyo...bunu nasıl düzeltebilirim??? yardımcı olabilir misiniz???
  • sevgili frux kardeş, daha önce iriver t60 kullanan birisi olarak iki cihaz arasındaki herşeyiyle radyo kalitesinden bahsemini isteyecegim senden.
    cekim gücü ses kalitesi ve yüksekligi vs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersinim

sevgili frux kardeş, daha önce iriver t60 kullanan birisi olarak iki cihaz arasındaki herşeyiyle radyo kalitesinden bahsemini isteyecegim senden.

iriver T60'tan sonra;meizu'yu ilk kullanmaya başladığım da 10 band kullanıcı eqolayzırı hoşuma giden ses tonlamasına göre ayarladım.. aynı şarkıları her iki cihazda da aynı anda play'e basarak başlattım.. Meizu'nun sesi T60'a çok yakın.. Daha sonra değişik ayarlamalar yaparak ve tecrübe kazanarak ses effect'lerin alt seçeneklerin de ile ayarlamalar yaparak T60'tan biraz daha iyi bir ses tonlamasını buldum..
    basslar daha dinamik ve derin hiissedilmeye başladı ve solistin sesi daha net çıkmaya başladı.. Eski albümleri bile daha farklı ses tonlamalarıyla ses kalitesinin iyileştirme olanağına kavuşunca meizu'yu gerçekten çok sevdim..
    Radyo kalitesine gelince;t60 kadar çok çok net çekmese de Meizu'nun radyosu yeteri kadar net çekiyor.. Radyonun ses tonlaması t60 ile aynı.. Çünkü ik marka'da da eqolayzır radyo da devre de dışı kalıyor Yanlız meizu'nun sesi radyo modun da t60'a göre biraz daha az çıkıyır.. ama sesi yeterli..
    Meizu'nunpil ömrü de bayağı iyi.. test ettim;25 saatten biraz fazla gidebiliyor.. tabi bu süre;normal bir volüm ve menülere fazla oynamazsan..
    Sonuç olarak Meizu'yu kullandıkça daha da beğeniyorum.. Güzel bir Media player

• Arkadaşlar Meizu'da "Repeat" ya da "Loop" özelliği nasıl çalıştırılıyor bilen var mı acaba? Mesela sürekli sadece 5 ve 20. saniyeler arasını dinlemek istiyorum , böyle bir şey yapabilir miyim? Piranha marka ufak playerimda vardı bu özellik bunda da var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: frux

quote:

Orjinalden alıntı: ersinim

sevgili frux kardeş, daha önce iriver t60 kullanan birisi olarak iki cihaz arasındaki herşeyiyle radyo kalitesinden bahsemini isteyecegim senden.

...

Peki frux kardeş Sony S serisi denemiştin, Meizu ile bir kıyaslama yapabilirmisin ses kalitesi hakkında. Sony'den sonra almaya değecek bir cihazmı?
  • quote:

MEIZU İNCELEME VE DESTEK BÖLÜMÜ

Not:
    Meizu M6 SL Versiyon için Next'in Türkçe firmwaresi elimde bulunmaktadır.
    İsteyen Arkadaşlar PM yoluyla ulaşabilirler bana

İNCELEMELER

Ürünü sırf tüm sınırlarını zorlayarak incelediğim için teknik servisin şefkat kokan kollarına teslim ettim
    Servisten çıktıktan sonra tüm detaylarıyla hiçbir yerde bulamayacağınız testler ve karşılaştırmalarla burada olacağım

TEKNİK DESTEK

Sevgili Arkadaşlar; bu bölümde meizumuzu kullanırken genel olarak karşımıza çıkabilecek sorun ve hataları anlatacak, bu istenmeyen durumlar karşısında neler yapabileceğimizi anlatacağız. Umarım faydasını görürsünüz.

Öncelikli Problem!!! Video Sorunsalı...

bir çok arkadaşımız videolarını convert edememekten, altyazı ekleyememekten yakınmış...
    arkadaşlar ben kendi uyguladığım ve yıllardır kulladnığım Allok video Converter programını videolarınızı avi formatına çevirmeniz için tavsiye ediyorum size. Ancak programın altyazı ekleme özelliği yok sanırım. İşte bu yüzden size tavsiyem güzel ve kaliteli bir altyazı ekleme programıyla altyazıyı videolarınıza ekledikten sonra Allok ile convert edip meizularınıza atmanız. Sonuç sizi bile şaşırtacak

SORUN: Meizu M6 playerimi açtım ancak yeşil bir ekran çıktı ve "Updating Resource, Please Upgrading Resource" yazıyor.
    Çözüm: Öncelikle panik yapmıyoruz. Bu tamamen yazılımsal bir sorun. Cihazımızı açıyoruz(yeşil ekran kısmı yani) bilgisayarımızın görmesi gerekiyor usb den. Böylelikle içindeki dosylarımızı yedek alıyoruz. Daha sonrasında m6 playerimize uygun olan firmwareyi bulup playerimize yüklüyoruz. Playerimizi donanımı güvenli kaldır yaparak usb den kaldırıyor ve kapatıyoruz. Sonrasında tekrardan açıyoruz ve bir süre dokunmuyoruz. (10 dakika yeterli olur)
    Tekrar açıyoruz.
    Sorunun düzelmiş olması gerekiyor

Firmware yüklemek için bkz. : Meizu M6(SL/SP/diğer...) kullanım klavuzu - yazılım güncelleme bölümü

merhaba aranıza eni katıldım arkadaşlar.
    geçen bende bir m6sl aldım çok memnun kaldım.yalnız son frimware yok.bulamıyorun.eğer paylaşabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.