Şimdi Ara

# DH Marmara Üniversitesi Topluluğu # (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.192
Cevap
34
Favori
57.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 11 Aralık 2021; 4:27:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: namevta..

bazı derslerim ders programında gözükmüyor. sonradan mı eklenecek acaba? henüz o derslere hoca atanmadığı için olabilir mi?

hocam aynı durum bende de var ne olacak acaba
  • Ders kayıt sistemi hata veriyor kayıt yaptıramıyorum. Sistem bana danışman atamamış, mail gönderemiyorum. Böyle lanet bir okula gelecek olanın kafasını seveyim.
  • Sangfroid kullanıcısına yanıt
    Öğrenci işlerini ara bölümünün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • melihc__ M kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 11 Aralık 2021; 4:27:43 >
  • 2017-18 sezonunda herkese başarılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihc__

Arkadaşalar ben ders seçimimi yaptım, danışman onayına gönderdim başka yapmam gereken bir şey var mı ? birde ne kadar sürede onaylıyorlar?

Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Ne kadara onaylanır belli olmaz. Benim danışmanım mesela kayıtlarımı hiç onaylamadı şimdiye dek. Kayıt süresi dolduktan sonra gidip öğrenci işlerinde uğraştım onaylatmak için. Böyle bir sıkıntı yaşamazsınız umarım.

• arkadaşlar hazırlık sınavına girdim bölümde hazırlık zorunlu neyse sonuçlar da açıklanmış bi şey yapmam gerekiyo mu ders seçimi felan
  • Matratzen Tango M kullanıcısına yanıt
    Up.Bilen cevaplayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matratzen Tango

arkadaşlar hazırlık sınavına girdim bölümde hazırlık zorunlu neyse sonuçlar da açıklanmış bi şey yapmam gerekiyo mu ders seçimi felan

Hazırlığı geçtiysen ders seçimi yaparsın. Geçemediysen sistem zaten ders seçimi yaptırmaz. Hazırlık sınıfında ders seçimi diye bir şey yok.

• Pazartesi hazırlığa başlıyoruz. Ama ders programı hala açıklanmadı. Ne zaman açıklarlar?
  • isviçrelibilimadamı kullanıcısına yanıt
    1 gün öncesinden açıklanmıştı geçen sene yanlış hatırlamıyorsam.
  • Merhaba arkadaşlar bu sene DGS ile Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi kazanma ihtimalim var. Eğer yardımcı olursanız sevinirim.

Vize ve Final haftaları hakkında bilgiye ihtiyacım var. Sınav haftaları kaç gün sürüyor? Mesela Hukuk Fakültesi vize sınavları kaç günde bitmiş olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Will Graham

Merhaba arkadaşlar bu sene DGS ile Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi kazanma ihtimalim var. Eğer yardımcı olursanız sevinirim.

Vize ve Final haftaları hakkında bilgiye ihtiyacım var. Sınav haftaları kaç gün sürüyor? Mesela Hukuk Fakültesi vize sınavları kaç günde bitmiş olur?

Fakültede yıllık sistem uygulanıyor. Vize-final dönemleri 1 ay sürüyor. Bu sene vize dönemi 2 Ocak 2018-26 Ocak 2018 arası olacak sanırım. Haftada 1 ya da 2 sınav oluyor. Final dönemi de aynı şekilde Mayısın sonu ile Haziran ortası arasında oluyor.

• FTR fakültesi 1. Sınıflar ne zaman başlıyor acaba sitede herhangi bir bilgi göremedim bilen var mı?

• domruk kullanıcısına yanıt
    Tıp fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Hazırlık hariç herkesin akademik takviminin aynı olması lazım. Akademik takvime göre de dersler 11 Eylül 2017 tarihinde başlıyordu.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 23 Temmuz 2018; 14:34:27 >
  • Arkadaşlar daha önce okuduğum bölümde aldığım derslerden muaf olmak için dilekçe vermem gerekiyormuş. Ders kaydı yapmamda sakınca var mı? Kayıt yaptıktan sonra da bu işlem yapılabilir mi?
  • UGzeg U kullanıcısına yanıt
    Eyvallah FTR-1 ler başladı o zaman hazırlık onlarda yok heralde

• domruk kullanıcısına yanıt
    Hazırlıklar pazartesi başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.