Şimdi Ara

# DH Marmara Üniversitesi Topluluğu # (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.192
Cevap
34
Favori
57.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam 2017 giriş marmara mekatronik mühendisligi
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    mail geldi hocam öğrenci belgesi de çıkmış
  • İktisat kazandım, iktisat olanlar var mı ? WP grubu varsa girmek isterim.
  • İşletme Enformatiği bölümünün wp grubu var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 11 Aralık 2021; 4:27:22 >
  • Ösym fotosu kullanılacaktır hocam kartta. Bende bysde değiştirmiştim ama karta basmadılar

• Mavreyha M kullanıcısına yanıt
    İşletme enformatiği ile ilgili şu an için bir wp grubu bulunmamakta. Çok fazla talep olmadığı için de grup kurulmuyor. Aklınızda bir soru varsa bana veya "Almanca İşletme ve İşletme Enformatiği Kulübü"ne facebook, twitter, instagram gibi kanallardan ulaşabilirsiniz.
  • UGzeg U kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim

• hocam okul öncesi için grup var mı? ve okul ne zaman açılıyor?

• Arkadaşlar, hazırlık için kaynakların korsanını alsak okulda sorun olur mu?
  • isviçrelibilimadamı kullanıcısına yanıt
    Normalde istemiyorlar ama alanlar vardı. İkinci el bulup alırsan da uyguna almış olursun.
    Şöyle yazmışlar:

M.Ü. YADYO’DA İNGİLİZCE HAZIRLIK EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİLERİN SORUMLULUKLARI

1. Kitap ve materyallerini ders esnasında yanında bulundurmak. Fotokopi şeklinde çoğaltılmış kitaplarla derse gelmek disiplin suçu ve kanun gereği adli suçtur.

5. Programda belirtilen sınıf içi ders saatlerine ek olarak her öğrenci haftada en az 10 saat evde online çalışma yapmalıdır.

Sanirim online çalışma için de orijinal kaynak sahibi olmamız gerekiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Orijinal kaynaklar da pahalı :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçrelibilimadamı -- 18 Ağustos 2017; 22:37:39 >
    Online çalışma Moodlle üzerinden ise kitaplarla alakalı değildir ama kitapların uygulamaları ile ise o zaman sıkıntı olur. Dediğim gibi bizim Almanca hazırlıkta kullanan vardı korsan ama İngilizcenin sistemi daha farklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Eyvallah. Sen orijinal kitaplardan mı aldın? Fiyatları nasıldı?
    Ayrıca şöyle bi yazı da gördüm:
    Korsan kitaplar, not ortalamasına dahil olan online çalışma etkinliklerini içermemektedir; bu da öğrencilerimizin yıl içi notlarını olumsuz yönde etkileyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçrelibilimadamı -- 19 Ağustos 2017; 1:4:41 >
    Evet orijinal aldım. 300 küsür fiyatı vardı. Fakat şöyle bir durum var bizim Almanca kitapları pahalıydı. İngilizce de fiyatlar ne durumda bilemiyorum. Ama yakındır bizimkilere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook da filan ikinci el eşya sayfası var mı?
  • Benim zamanımda hazırlık kitaplarını orj almak zorunluydu çünkü içinden çıkan cd ve kodla ödevler yapıyordun ve bu da ortalamaya katılıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçrelibilimadamı

Şöyle yazmışlar:

M.Ü. YADYO’DA İNGİLİZCE HAZIRLIK EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİLERİN SORUMLULUKLARI

1. Kitap ve materyallerini ders esnasında yanında bulundurmak. Fotokopi şeklinde çoğaltılmış kitaplarla derse gelmek disiplin suçu ve kanun gereği adli suçtur.

5. Programda belirtilen sınıf içi ders saatlerine ek olarak her öğrenci haftada en az 10 saat evde online çalışma yapmalıdır.

Sanirim online çalışma için de orijinal kaynak sahibi olmamız gerekiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Orijinal kaynaklar da pahalı :/

sakın orjinal alma, para kazanmak için boş palavra sıkıyolar. ortalamayı da etkilediği 1.5 puan şaka gibi.
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    Açıkçası 3-5 puanla kalmak da var işin ucunda.
  • kitabı orjinal aldım. son vizede 2.okutman sınıf öğretmeniydi ve bariz not kırmıştı. 1 puanla kaldım hazırlıkta. daha sonra bölüm başkanına şikayet ettim, öğrenci işlerine dilekçe verdim kar etmedi. en son dalıcaktım karıya da ailem vazgeçirdi.

o sınırda kalıp kalmama olayı hocaya bağlı yani kitaba değil. ki geçen yıl sistem de bozuktu herkese kafadan puan verdiler. hatırlayınca sinirlendim yine.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.