Şimdi Ara

|| DH MARMARA ÜNİVERSİTESİ GRUBU || Konu güncellendi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.866
Cevap
18
Favori
91.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla ben her ihtimale karşı az once gittim traş oldum birazdanda fotograf çektirecem :)

nolur nolmaz, sakal her zaman uzuyor, uyuzluk çıkarmasınlar
  • Ben de ne olur ne olmaz diye tıraş oldum. İşinizi sağlama alın beyler. Tek gün sonuçta. Bu arada GSF için sınav 13 Eylül'deymiş. Hazırlık okumamı mı tavsiye edersiniz, yoksa sınavı bir şekilde atlatıp birinci sınıftayken bir yandan kursa gitmemi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonu

quote:

Orijinalden alıntı: gamzeeeee

quote:

quote:

herkese selam bende marmara üniversitesi çeko 2. öğretimi kazandım.ancak şu kayıt günü yapılacak sınavı pek anlamış değilm... ayrıca hazırlık varmı onuda merak edıyorum cunku klavuzda herhangı bi bigılelndırme yapılmamış..cevap verrseniz sevnirim.şimdidden tesekkurler...

Çeko da maliye gibi sanırım, hazırlık isteğe bağlı.

Kayıt günü olacağımız sınav 40 dakikalık basit bi yabancı dil sınavı, @Büşra* nın söylediğine göre çok kolay bi sınav, eğer geçemezsek hazırlık okumayacağız, ilk senemizde haftada 2 saat yabancı dil dersi göreceğiz.

çok teşekkür ederim..

ricaa

• Bu önkayıt işi canımı sıkmaya başladı.10 da dediler 15:30 oldu şimdide yapamıyorum :/
  • Valla helal olsun üniversiteye girmeden böyleyse 4 sene boyunca çok küfredeceğiz gibi duruyor
  • Sabahtan beri önkayıt işi için bekliyorum ama ... Adamların yaptığı işe bak ya :/
  • marmaranın öğrenci işleri meşhurdur arkadaşlar, hepsi gevşek... en erken yarın açılır bence...
  • 15.30 da başlayacak dendği halde başlamadı nasıl iş bu....
  • TEB'e ne kadar yatırmamız gerekiyor.Harcın tamamımı? Yarısı mı?
  • kayıtta tekrar para vericekmiyiz birde yanıma para almam gerek mi bilgin varmıdır
  • Saat tam 4'te(16.00 ) kalktım,girdim siteye 15.30'a sarkmış iş..

Ama şu anda tamamen gitti sayfa,servis sağlanamıyo diyor.Bir de bu yüzden küfür yeidm babamdan,anlatamadım bir türlü

Neyse yarın kayıt yaptırsak harcın tamamını mı yoksa yarısını mı yatırıcaz?
  • Muafiyet Sınavına Girilicek Dil

Muafiyet Sınavına Girmek İstemiyorum
    Muafiyet Sınavına Girmek İstiyorum

İsteğe Bağlı Hazırlık Sınıfı Yeterlik Dili
    Üniversitemizin bazı bölüm veya programlarında öğretim dili Türkçe olup; öğrencilerimiz, isteğe bağlı olarak kontenjan dahilinde yabancı dil hazırlık sınıfı okumak üzere başvuru yapabilmektedirler.

Hazırlık Sınıfı Dili: İngilizce
    Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı Okumak İstemiyorum
    Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı Okumak İstiyorum

Böyle iki seçenek sunmuşlar. Şimdi zaten hazırlık sınıfı okumak istemiyorum dersem direkt muafiyet sınavına girmeyecek miyim? İkisine de istemiyorum desem nasıl olacak ki?
  • @tebelles

Haftada 2 saat zorunlu ingilizce dersi göreceksin.Muafiyetten geçersen bu 2 saatlik zorunlu ingilizce dersi kalkacak.
  • Pekala, teşekkür ederim. Peki hazırlığa gitmeyip muafiyet sınavına girmesem ve haftada iki saat ingilizce görsem bu bana yardımcı olur mu?
  • konu açılalı baya olmuş benide ekleyin
    snncn makine müh.

bu arada bir şey daha sormak istiyorum kesin kayıtta vereceğimiz evrakları pek anlayabilmiş değilim birisi bana yardımcı olabilir mi ? teşekkür ederim.
  • beyler ben endüstri deim dil ingilizce hazırlık sınıfı okuycamı işaretlemem gerek dimi?
  • Arkadaşar yardımcı olur musunuz, benim okuduğum bölümde dersler İng ve ben hazırlık okumayı istiyorum fakat sınava da girip kendimi denemek istiyorum, hem hazırlık okumak istiyorum dersem beni sınava sokmayıp kötü bir sınıfa atarlar diye sınava girmek istiyorum dedim.

1.si sınavda iyi yapsam da hazırlık okuma şansım var mı? 2.si böyle bir şey yoksa ön kayıtta işaretlediğimi değiştirebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucyfeR

heryere yazdım marmara endüstriden bi kişi bulabildim...nerde lan bu 58 kişi...hepsini dövecem heee

facebook tan marmara üniversitesine gir 14bin üyeli olan yere, orda bi arkadaş var tanıyorum endüstri müh. hatta bayan,oraya gel sana yardımcı oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Chevolution

quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

yaz reyiz , işletme 3.sınıf

İngilizce mi hocam? İngilizceyse biraz dersler hakkında bilgi verir misin:) Zorluk derecesi,eğitimi,öğrencilerin İngilizce konuşma durumu gibi :)

Türkçe işletme

Matematik deyim halen 1.sınıfın matematiğini veremedim. ben çok zeki olmasam da zeki bir öğrenciyimdir.dersleri dinlemekle diğerlerini altetttim, hatta öss de bile 40.000 i felan oldum aynı şekilde.ama halen 3.sınıftayım ve matematik 1.i geçemedim
    yaz okulundayım şuanda. Bugün bitti son sınav vardı.

matematik dışında Envanter dersi biracık beladır.Daha doğrusu hocası bela. Arkadan konuşmak gibi olmasın da Adam ruh hastası,resmen bırakıcam 10 kişiyle ders yapıcaz 2.dönem diyor yani o kadar :D . sınıfta 300 kişi var ,envanterden geçen 45 :) o derece

bunun dışında yoklama yok. o çok güzel birşey.ama dersi kaçırırsanız başınız ağırır.
    Bizim dönemde ,tam ben başladıgımda Beykoz a taşındı geçici olarak.
    2010-2011 döneminde Tekrar bahçelievlere geliyor kampüs

güzel, iyidir marmara .hocaların çogu iyi niyetli ama not olayı sıkıntı oluyor onu diyeyim.
    ha şunu bilmekte fayda bar, burası , diğer işletmeler gibi yatarak geçilen bi bölüm -üni değil .
    bizim dersahane sınıf sonuncusu kız, çanakkala uluslararası ilkşkiler de bölüm 1.si olmuş,bende kafa yapıyor dersler kötü diye
    tabi lafın kıralını koydum o bün bugndr konuşmuyoruz ama aklınızda olsun yani yatacaksanız başka yere beyler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

herkese selam bende marmara üniversitesi çeko 2. öğretimi kazandım.ancak şu kayıt günü yapılacak sınavı pek anlamış değilm... ayrıca hazırlık varmı onuda merak edıyorum cunku klavuzda herhangı bi bigılelndırme yapılmamış..cevap verrseniz sevnirim.şimdidden tesekkurler...

Çeko da maliye gibi sanırım, hazırlık isteğe bağlı.

Kayıt günü olacağımız sınav 40 dakikalık basit bi yabancı dil sınavı, @Büşra* nın söylediğine göre çok kolay bi sınav, eğer geçemezsek hazırlık okumayacağız, ilk senemizde haftada 2 saat yabancı dil dersi göreceğiz.

çok teşekkür ederim..

ricaa

kayıttan sonra koridor var uzun bi koridor.sağda solda anfiler var.bitanesine giriyorsunuz, basit basit sorular var.
    bu arada hazırlık değil benim dediğim muaffiyet,yalnış anlaşılma olmasın da sonradan
    ayrıca Türçke bölümlerde hazırlık yok diyebiliyorum.eğer ingilizce ise bölümünüz hazırlık sınavı vardır ve o kadar kolay bir sınav olmayacağına eminim :),

muaffiyet sınavı için soru örneği

örnek vereyim :
    1 - ) What .. Your name ?
    a) am
    b) is
    c) are
    d) joker hakkımı kullanmak istiyorum

yalnış hatırlamıyorsam 30-40 soru vardıyada50. ama kolay koaly, 20 dakkada biter.
    dikkatli okursanız rahat geçersiniz
    kimileri aklınızı karıştırıcaktır şimdi girme sene içinden daha yüksek ortalama ile geçersin yükselir felan ,yalan innamayın.ortalamayı etkilememesine karşılık , yıl boyunda 1 gün fazladan okula gidiyorsunuz ,biz işletmeyiz, bizim arkadaşlar Cuma günleri ingilizce ye geliyorlardı.kafa yapıyoduk

bu arada ozi yukarı eklememişsin, ekle sayımız artsın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fateeh33 -- 26 Ağustos 2010; 23:18:03 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.