Şimdi Ara

|| DH MARMARA ÜNİVERSİTESİ GRUBU || Konu güncellendi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.866
Cevap
18
Favori
91.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozi01ozi01

şu an daha önemli bi şey var. Arkadaşlar kayıt için evrak harç dekontu gibi neleri getireceğimizi nerden öğreneceğiz? Siteye katacaklar mi bununla ilgili açıklama falan? Ne zaman yayınlanacak? Ytu falan yayınladı. Birisi yardımci olsun.

evine posta geliyor nelerin lazım oldugu kayıt için ne yapacağın falan.

abimde marmarada okudu, oradan biliyorum. hatta bu onun hesabı

• Tercih.tv mi ne var sıralamalara baktım Marmara çeko 2.öğretime çok rahat yetiyormuştu puanım ama Anadoluyu kazandım. Neden yazmadım bilmiyorum ama yazmadığıma da bin pişmanım şimdi. Seneye ordayım inşallah. Çok hırs yaptım. Ne kadar okul puanım düşse de..
  • quote:

şu an daha önemli bi şey var. Arkadaşlar kayıt için evrak harç dekontu gibi neleri getireceğimizi nerden öğreneceğiz? Siteye katacaklar mi bununla ilgili açıklama falan? Ne zaman yayınlanacak? Ytu falan yayınladı. Birisi yardımci olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

@büşra* Bahçelievlerden Metrobüs ile gelicez(bir arkadaşla) Söğütlüçeşme'ye kadar,ordan otobüs 5 dk diyosun yani?Metrobüs 35-40 dk sürüyo,otobüs tam okulun önünde mi indiriyo?

Birde kampüste kapalı spor salonu var mı?Basketbol-voleybol Amerikan Futbolu vb sportif faaliyetler var mı?

Cevaplarsan sevinirim..

+ en önemlisi havuz var mı, kapalı olsun

geç oldu cevap kusura bakma. evet tam okulun önünde fakülteler durağında indiriyor. spor salonu var yeni bitti inşası. ama yüzme havuznu görmedim D: faaliyetler var

• quote:

Orijinalden alıntı: *Chevolution

Şimdi Göztepe Kampüsü güzel mi diyorsunuz? Hukuk beklerken Siyaset Bilimi ve Uluslararası geldi ama şimdi yavaş yavaş alıştım,kampüste güzelse daha ne olsun.Liseden sıra arkadaşımla aynı yeri kazandım bu da ayrı bir şans ve mutluluk :)

dostum siyaset bilimi ve uluslararası fakültesi taşndı bu sene anadolu hisarındasınız!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi büşra* -- 16 Ağustos 2010; 5:13:57 >
  • @büşra

Şimdi şöyle bir baktımda valla büşra maşallah diyorum :) bu kadar şimdiden girişkensen üniversitenin olaylarında seni görmek şaşırmam , şaka bi yana hakikaten güzin abla gibi her yere koşuyorsun helal

Bu arada marmaracılar çok varmış burda herkese her daim selamlar......

Umarım başarılı bir yıl içinde oluruz , tabi ben marmara değilim ama severim orayı

• quote:

Orijinalden alıntı: BaLaSs

@büşra

Şimdi şöyle bir baktımda valla büşra maşallah diyorum :) bu kadar şimdiden girişkensen üniversitenin olaylarında seni görmek şaşırmam , şaka bi yana hakikaten güzin abla gibi her yere koşuyorsun helal

Bu arada marmaracılar çok varmış burda herkese her daim selamlar......

Umarım başarılı bir yıl içinde oluruz , tabi ben marmara değilim ama severim orayı

ikinci sınıfım :) onun etkisi :D

• Yukarıda kalsın
  • daha yukarıda azcık sağa çok oldu heh tamam orası
  • KAYIT için, Evraklar falan ne götürecegimiz belli oldumu?
  • Yok yav, öğrenci işleri şimdiden sıktı beni, 4 yıl nasıl katlanıcam acaba

Bu arada başlık güzel olmuş eline sağlık :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: büşra*

quote:

Şimdi Göztepe Kampüsü güzel mi diyorsunuz? Hukuk beklerken Siyaset Bilimi ve Uluslararası geldi ama şimdi yavaş yavaş alıştım,kampüste güzelse daha ne olsun.Liseden sıra arkadaşımla aynı yeri kazandım bu da ayrı bir şans ve mutluluk :)

dostum siyaset bilimi ve uluslararası fakültesi taşndı bu sene anadolu hisarındasınız!!!!

5yıl boyunca orada mıyız ? Ben sadece inşaat hali bitene kadar sanıyordum .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: büşra*

quote:

5yıl boyunca orada mıyız ? Ben sadece inşaat hali bitene kadar sanıyordum .

bu sene kesin oradasınızda seneyeyi bilmiorm

• İmzamızı ekledim arkadaşlar, ordan imzanızı ayarlayın,bu sayede daha çok kişi gelir hem de marmaralı oldugunuz belli olur

buraya da ekliyorum imzayı

[center][size=2][b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_42086168/mpage_2/tm.htm][color=#996633]» » Marmara Üniversitesi DH Platformu « « [/color][/size][/b][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi01ozi01 -- 17 Ağustos 2010; 1:09:41 >
  • @büşra*

Mühendislik fakülteleri Göztepede deil mi? taşınama olayı falan yoktur inşallah
  • bende bu sene kazandım bilgisayar muhendisliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolborq

bende bu sene kazandım bilgisayar muhendisliği

vaay meslektaş, bende bilg. müh. memleket neresi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: splendour.rrr

daha yukarıda azcık sağa çok oldu heh tamam orası

imzanı yeniden düzenle, ufak bi deişiklik yaptım
  • trabzon , ugur-ronaldinho@hotmail.com eklermiisn aga :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolborq

trabzon , ugur-ronaldinho@hotmail.com eklermiisn aga :D

ekledim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.