Şimdi Ara

DH 'Mantık - Zeka' Merkezi. 'Geceleri Buradayız!' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
2
Favori
6.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son bi haftanın hava raporununu buluruz ve aslında son günlerde o yörede kasırga çıkmış :S

Diğe arkadaşına sorsam doğru yol olarak hangi yolu gösterirdi? diye bir soru sorarız. İkisi de aynı yolu gösterecektir. Önceden biliyordum.
    yol sorusunun cevabı buysa ben bişey anlamadım birisi açıklayabilir mi

bide bayan clark olan sorunun cevabı ney
  • quote:

Orjinalden alıntı: firatdo

telefon bulup, 155 aramak değil mi?

bu hangi sorunun cevabı
  • quote:

Orjinalden alıntı: firatdo

telefon bulup, 155 aramak değil mi?

• quote:

Orjinalden alıntı: !LLéqaL

son bi haftanın hava raporununu buluruz ve aslında son günlerde o yörede kasırga çıkmış :S

Diğe arkadaşına sorsam doğru yol olarak hangi yolu gösterirdi? diye bir soru sorarız. İkisi de aynı yolu gösterecektir. Önceden biliyordum.

Yalancıya sorardı. Yalancının söylediği yönün tersine giderdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GunayMan

quote:

son bi haftanın hava raporununu buluruz ve aslında son günlerde o yörede kasırga çıkmış :S

kimin yalan kimin doğru söylediğini biliyomuydukine?
  • Yanliş anlamiştim, şey mısır olayi. Soruyu iyi anlayinca aklıma şey geldi, adam iz olmadiğinda halde havadan düşmüştür. Çantanin içinde paraşüt var galiba.
  • quote:

Şimdi biri doğru biri yalan söylüyor.
    Diyelim ki yalan söyleyene soruyu sorduk. Arkadaşının doğru söylediğini bildiği için onun göstereceği yolun tersini yani yanlış yolu bize gösterecektir.
    Doğru söyleyene aynı soruyu yöneltirsek; diğerinin yalan söylediğini bildiği için bize onun göstereceği yolu, yani yanlış yolu gösterecektir.
    Yani ikiside yanlış yolu gösteriyor, kime bu soruyu yönelttiysek cevabının ters yönüne giresek her zaman doğru yola çıkmış oluruz.

• quote:

quote:

quote:

kimin yalan kimin doğru söylediğini biliyomuydukine?

Sora da ne yazıyor? Bir adam hep doğru söylüyor bir adam hep yalan söylüyor.

• @!LLéqaL clarklı soruyu doğru cevapladın. mesajı yazmam için bekletti o arada kaynadı sanırım yollamamışım.

çöldeki adamı bilin
  • quote:

Orjinalden alıntı: sssalways

@!LLéqaL clarklı soruyu doğru cevapladın. mesajı yazmam için bekletti o arada kaynadı sanırım yollamamışım.

çöldeki adamı bilin

Çantasında paraşüt vardır, uçaktan atlarken açılmamıştır ve adamda oraya düşüp ölmüştür.

firatdo Tebrikler.
  • quote:

Sora da ne yazıyor? Bir adam hep doğru söylüyor bir adam hep yalan söylüyor.

iyi tamamda hangisi hep doğru söylüyor bellimiydi diyorum.Belliyse çok saçma bi soruymuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: G.Eroğlu

quote:

@!LLéqaL clarklı soruyu doğru cevapladın. mesajı yazmam için bekletti o arada kaynadı sanırım yollamamışım.

çöldeki adamı bilin

Çantasında paraşüt vardır, uçaktan atlarken açılmamıştır ve adamda oraya düşüp ölmüştür.

firatdo Tebrikler.

Sagol. İkinci cevabi versek ayip olmaz mi
    <<seviyesiz nedeniyle tarafimdan kaldirilmiştir>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JDCorpez -- 5 Temmuz 2008; 2:45:14 >

• firatdo, kaldırırmısın o resmi? Seviyeyi bozmayalım istersen.
  • @firatdo tebrikler doğru cevap
  • Soruyu kim soruyor? Karışıklık çıkmasın da ..
  • quote:

@firatdo tebrikler doğru cevap

o silahlı soruda silah oyuncak olabilr mi
  • yağmurlu günde bahçayı suluyorum diyen akıllı öldürmüş
  • bir adam colde cirilciplak olu bulunmus vicudunda delici alet izine rastlanmamis ama elindede bi kibrit copu varmis bu adam nasil olmus????

Hadi bakalım.
  • quote:

bir adam colde cirilciplak olu bulunmus vicudunda delici alet izine rastlanmamis ama elindede bi kibrit copu varmis bu adam nasil olmus????

Hadi bakalım.

Bunu biliyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.