Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

◄DH MAC KULÜBÜ| Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel►

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.388
Cevap
73
Favori
159.572
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Apple >> ◄DH MAC KULÜBÜ| Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel►
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1361 Mesaj
      11 Şubat 2019 11:00:20
      quote:

Orijinalden alıntı: SubSilentio Cok tesekkur ederim zaman ayirip verdiginiz aciklayici cevaplariniz icin.

İki klavyeyi de denedim ama daha once ikisini de hic kullanmadigim icin aradaki farki anlayamadim acikcasi.

Oyleyse tum bu konustuklarimiz isiginda MacBook Pro daha dogru bir secim olacak.

Dun bir kac sitede Pro icin 7500-7700 TL, Air icin 7050-7300 bandinda fiyatlar gordum bugun biraz artmis genel olarak Air 7300TL, Pro 7800TL gibi (Belki benim gibi takip eden arkadaslar vardir diye yaziyorum). Bakalim artik sira en uygun kampanyali fiyati yakalamakta :) Alıntıları Göster
      Hocam merhaba ürünü aldınız mı ? İnternetten satılan ürünlerde 2017 model gönderiliyor deniyor. Aldıysanız nerden aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      5356 Mesaj
      11 Şubat 2019 21:36:24
      |
      |

• Binbaşı
      1243 Mesaj
      11 Şubat 2019 23:08:03

Merhaba, evet gecen hafta aldim. Fiyat olarak en uygun MacBook Pro 2017 model olan zaten. 2017 uretimi mi diye soruyorsaniz emin degilim.

Bilgisayara bir kac gun ulasamayacam ama merak ediyorsaniz bakar yazarim sizin icin. Modeller konusuna da cok hakim degilim acikcasi :)

Amazon.com.tr uzerinden aldim, satin aldigimda fiyat cok kisa bir sure icin 6721TL idi. Teknosada da 6800 kusur bir fiyata satiliyordu en son bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SubSilentio -- 11 Şubat 2019; 23:21:48 >
      |
      |
      mubayin_beyin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1361 Mesaj
      12 Şubat 2019 08:31:18
      quote:

Orijinalden alıntı: SubSilentio Merhaba, evet gecen hafta aldim. Fiyat olarak en uygun MacBook Pro 2017 model olan zaten. 2017 uretimi mi diye soruyorsaniz emin degilim.

Bilgisayara bir kac gun ulasamayacam ama merak ediyorsaniz bakar yazarim sizin icin. Modeller konusuna da cok hakim degilim acikcasi :)

Amazon.com.tr uzerinden aldim, satin aldigimda fiyat cok kisa bir sure icin 6721TL idi. Teknosada da 6800 kusur bir fiyata satiliyordu en son bilginiz olsun. Alıntıları Göster
      Pro mu aldınız air mi? Güzel fiyata almışsınız hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1243 Mesaj
      12 Şubat 2019 13:41:32
      |
      |
      mubayin_beyin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      17 Mesaj
      19 Şubat 2019 11:52:08

Benden duymuş olmayın ama ekranı ıslak mendille (özellikle kolonya içerenler) silerseniz üstteki kaplamayı soyacaktır. Sonra ekran değişim kampanyasından değiştirirsiniz ama cihazı satın alma tarihinin üzerinden 4 yıl geçmediğine emin olun bazen sadece 4 yıl destek veriyoruz diyip reddedebiliyorlar. Ben eski cihazımda yanlışlıkla ekranı bu şekilde soymuştum.
      |
      |
      MrChaplin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2018 Macbook Pro i7 2.7 gHz 256gb SSD

iPhone 7 Plus & Apple Watch Series 2 & Airpods

University of Cologne
    • Yüzbaşı
      676 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: O kadar para veriyorsunuz ve pubg bile açamıyor Şu mac merakı gerçekten ilginç
      Pubg bile dediğiniz oyun optimizasyon özürlü bir oyun.

İki bilgisayarım var toshiba satallite i7 ge force harici ekran kartı var 16 gb ram var o laptop bile kaldırmıyor pubg'i

mac alanların amacı birincil tercih olarak oyun oynamak değil
      |
      |

• Yüzbaşı
      493 Mesaj

27 haziran 2015 cihazın alınış tarihi.. geçen sene ekranı değiştirmiştim soyulma var diye. apple desteğe bağlanıp söylediğimde artık birşey yapamayacaklarını söylediler..
      |
      |
      myret kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Charles Spencer Chaplin

(1889-1977)
    • Onbaşı
      17 Mesaj

Ben 3 kez değiştirmiştim ekranı 2014 eylülde almıştım geçen yıl haziranda değiştirdim en son sonra da sattım zaten. Bence desteğe bağlanmak yerine bir applestore a gidip cihazımda soyulma var şu model ve şu tarihte satın aldım getirsem hala değişimden yararlanabilir miyim diye sorun. Sonra evet derlerse götürün en kısa zamanda dediğimi yaparak :D
      |
      |
      MrChaplin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2018 Macbook Pro i7 2.7 gHz 256gb SSD

iPhone 7 Plus & Apple Watch Series 2 & Airpods

University of Cologne
Reklamlar
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım,web design
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.