Şimdi Ara

dh liseliler cafe -üye alımı yazımı yokkk isteyen muhabbet etsinnn- (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
0
Favori
40.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki

dh liseliler cafe -üye alımı yazımı yokkk isteyen muhabbet etsinnn-

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2014)
Giriş
  • Bizim müdür yardımcısı açıklama yaptı puana göre belli oluyomuş.. Bilginize..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cefucsa

2- cefucsa
    lise son turgutlu gündüzalp lisesi

8. sınıftayken gündüzalp e şubat tatilinde kampa gelmiştik. ne güzel günlerdi be
  • quote:

Orjinalden alıntı: köpük..

Bizim müdür yardımcısı açıklama yaptı puana göre belli oluyomuş.. Bilginize..

Herkes farklı birşey söylüyor ama içimden bir ses yine eski sisteme göre alınacak diyor.

Peki Teşekkür ve Takdir kaç puanla alınıyormuş? "Puan" dediğimiz şey ne ve nasıl hesaplanacak?
  • selamlar millet.bende derince anadolu lisesinde son sınıf okuyorum.topici daha yeni gördüm yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

quote:

Herkes farklı birşey söylüyor ama içimden bir ses yine eski sisteme göre alınacak diyor.

Peki Teşekkür ve Takdir kaç puanla alınıyormuş? "Puan" dediğimiz şey ne ve nasıl hesaplanacak?

Ya aslında resmi bi yazı gelmemiş gibi söylentiler var. Puan sistemi şöyle ki ; Ortalaman 70-84 arasıysa teşekkür, 85 üzeriyse takdir alıyosun.. Anlayacagın iyice zorlaştı iş..

• quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

quote:

yazililardan aldigin puanlarin ortalamasini o dersin haftalik sayisi ile carpiyorsun her ders icin bunu yaptiktan sonra tum sonuclari toplayip haftalik ders saatine boluyorsun

• böyle daha iyi oldu kanımca hocalar gıcıklık olsun diye 69,4 ten bırakıyor yine aynı puanı alıcaz yani

55 ile 69 arasındaki fark belli olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

böyle daha iyi oldu kanımca hocalar gıcıklık olsun diye 69,4 ten bırakıyor yine aynı puanı alıcaz yani

55 ile 69 arasındaki fark belli olacak

Evet O yönüyle güzel.
  • bende varım lise 1deyim

İstanbul'dayım

Açık Öğretim Lisesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 4 Şubat 2008; 4:34:50 >
  • Sözel kısmını seçtim. Bu sene Matematik var ama seneye sayısalın s'sini görmeyeceğim

1 hafta önce, cumartesi ve pazar sınav oldum. 13 dersten. Cumartesi saat 10 ve 14 sınavları pazarda aynı saatte olmak üzre 4 oturumda iş bitti. Matematik hariç iyi geçti

Sonuçları halk eğitim merkezinden, yada internete (http://aol.meb.gov.tr ) düşünce verdiğim linklen öğreneceğim....

seneye filan okul değiştirme durumlarıda olabilir. Bu benim, a.o.l.'deki performansıma bakıyor. İnşallah değiştirmem, böyle çok rahat ve güzel. Gidip cibalide serserilik öğrenmenin ne lüzumu var???

Yaşasın liseli olmak

yavv, ünal abiyi liseliyken kaçırmışız neyse adamın lise çilesi bitti hiç değilse. Ünal abi sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 4 Şubat 2008; 5:09:48 >

• selam arkadaslar bende liseliyim lise bir

izmir seyit şanlı lisesi atl bölümü
  • Özel İzmir Fatih Fen Lisesi
    Lise 3 (4yıllık)
  • bende lise 3 ama eski sistem+hazırlık istanbul ticaret odası
  • Bende ;
    İzmir-Nevvar Salih A.L ' den arkadaşlar.Lise - 1

Karnem berbat :S.İlk defa karnemde 2 ve 3 gördüm
    Ama neyse ki bizde İngilizce 10 ders ve İng ' 5 geldi .Bu sayede Teşekkür Aldık
  • yukarı..

beyler canlanın yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Celtic

canlanın diyorum tepkiye bak

nerdesiniz millet??
  • Baylar ben 5 sene oldu hala lisedeyim banada bi yer yapsaydınız lise 3 işaretledim mecburen hehehe :D

Bu arada Kırklareli>>>Lüleburgaz>>>Endüstri Meslek Lisesi>>>Teknik Lise>>>Elektrik'teyim 27 Şubat 2008

İNŞALLAH son senem olacak... Çok gurur verici bişey olsa gerek...

Herkeze ALLAH tan sabırlar diliyorum.

ALLAH bütün öğrencilerin yanında olsun

AMİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caylak39 -- 27 Şubat 2008; 21:18:24 >
  • eyvallah
  • lise 1 özel marmara e. ihlas lisesi geçen sene türkiye birincisi oldular özel okullar arasında
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.