Şimdi Ara

DH Kütahyalılar Grubu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
2
Favori
33.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 46

Bende geldim Selam hemşolar

üstteki resim Kütahyaya değil simava ait.Kütahya'nın genelini kapsayan bir imza lazım.

46 Ben sadece imza için efe resmi örneği için yolladım o resmi tabi kütahya olacak bişey demedim zaten sadece örnek
  • +UP
    YENi kütahyalıları beklioz
  • Ben Kütahyalı değilim ama 3 senedir burdayım...

Bi 3 sene daha burdayız heralde beton mamut saolsun

Ama seviyorum burayı heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: _cChiLEq

wayyy Cokk gusell konu olmuşş :D Bnde Kütahyalı deilim ama 10 senedir burda yasıom kütahyalı sayılırım, beni de alınn aranısaa Nafi güral fende Okuom, Lise 3'teim..

aldık aldık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nehars

msn konferansı yapalım bir gün :) bu arada imzadaki amblem için arakdaşlar çinin üzerine kütahya yazıları motif edilmiş bi şekil düşünüyorum photoshopdan anlayan bir arkadaş çıkıp yaparsa çok makbule geçicek
    bu arada beton mahmut kütahyamızın simgesi olmuş durumda maşallah üniversitede ii bir şöhret yapmış

+1
    imzamız Kütahyamızın simgesi çinili birşey olursa hoş olur....
  • quote:

msn konferansı yapalım bir gün :) bu arada imzadaki amblem için arakdaşlar çinin üzerine kütahya yazıları motif edilmiş bi şekil düşünüyorum photoshopdan anlayan bir arkadaş çıkıp yaparsa çok makbule geçicek
    bu arada beton mahmut kütahyamızın simgesi olmuş durumda maşallah üniversitede ii bir şöhret yapmış

Ne diyosun Çarşamba sınavı var burnumuzdan getiriyo.Aslında ders basit ama hoca adı üstünde Beton
  • quote:

Orjinalden alıntı: sametsayi

quote:

wayyy Cokk gusell konu olmuşş :D Bnde Kütahyalı deilim ama 10 senedir burda yasıom kütahyalı sayılırım, beni de alınn aranısaa Nafi güral fende Okuom, Lise 3'teim..

aldık aldık

Cok saol bea sende Olmasan ortada kalcaktım valla.
  • Ben şu imza işine bi el atayım.

final dershanesinde olan var mı? merkez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kArpUz3

Ben şu imza işine bi el atayım.

Ben Pİ ANALİTİK gidiyorum ama finalin derslerine de giriyorum
  • @.:ER_JaNN:.
    bizim de bi ark vardı o hocadan 7 yıl bitirme sınavı fln diyodu ne hocaymış ya
  • quote:

quote:

Ben şu imza işine bi el atayım.

Ben Pİ ANALİTİK gidiyorum ama finalin derslerine de giriyorum

Hafta sonu grubu olmasaydın muhtemelen tanırdım
  • KÜtahya Ali GÜral Lisesi bu yanıma:D
    bu arada konuyada Hort
  • Bu arada 1dk da yaptığım imza resmi. uydurma oldu sadece fikir amaçlı yaptım

DH Kütahyalılar Grubu
  • quote:

Bu arada 1dk da yaptığım imza resmi. uydurma oldu sadece fikir amaçlı yaptım

DH Kütahyalılar Grubu

aaaah olmas bu ya çok amatör olmuş:D
    Bu arada kütahyanın fotoları buraya yüklemeye çalışırım yarın
  • HOrttt..HAlen yeni kütahyalıları beklemekteyiz
  • quote:

pi analitiğe gidenler geçen seneki finalden erkan hocamızı tanırlar ayrıca final dershanesi hafta içine geçen sene gitmişliğim var Türkçe hocası şeyma hocamız vardır felsefeci esra hocamız tarihci naime hoca bak aklıma gelen geometrici abdullah hoca vardır bunlar geçen sene derslere giriyorlardı hepside ii hocalardır ama finalin hocalarının hepsi bir yerlere kaydı:)
    İmzaya gelince arkadaşım daha profesyonel birşeyler yapalım ama buda başlangıç olarak fena değil güzel şeyler çıkacaktır

Bahsettiğin hocaları tanırım coğrafyacı fatih hoca da vardı hatta şuan ne yapıyor bilmiyorum.Erkan hocayı lise 2 den tanırım iyi hocadır.
  • herkez bi yığıldı sonra kimseden ses solukçıkmadı ya ne iş =)
  • şuna benzer bişi yapabilsek güzel olur aslında

• Bu dosyanın üzerinde biraz DH kütahya fln oynasak nasıl olur...

DH Kütahyalılar Grubu
  • quote:

pi analitiğe gidenler geçen seneki finalden erkan hocamızı tanırlar ayrıca final dershanesi hafta içine geçen sene gitmişliğim var Türkçe hocası şeyma hocamız vardır felsefeci esra hocamız tarihci naime hoca bak aklıma gelen geometrici abdullah hoca vardır bunlar geçen sene derslere giriyorlardı hepside ii hocalardır ama finalin hocalarının hepsi bir yerlere kaydı:)
    İmzaya gelince arkadaşım daha profesyonel birşeyler yapalım ama buda başlangıç olarak fena değil güzel şeyler çıkacaktır

Ooo tanımazmıyız erkan hocayla,şeyma hoca bitanemiz !! Abdullah hocayı da cok özledim yaa kArpUz3 bnde 2. donem haftaiçi gelcem dersaneye O zaman tanırsın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.