Şimdi Ara

DH Kütahyalılar Grubu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
2
Favori
33.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öff çok sıkıcı burası nerdesiniz hemşolar
  • Ne var ne yok hemşolar

Kütahyamızda havalar nasıl bakalım
  • ya yollar filan nasıl? erkek arkadaşım 2 hafta önce oraya gitti askerlik için..malum yemin töreni var..inşallah gelicez şehrinize
  • quote:

Orjinalden alıntı: DHinferno

quote:

Orjinalden alıntı: _Beta_

benim kız ark.ım kütahya tavşanlıda okuyo hiç memnun değil sözüm meclisden dışarı ama çok sapık varmış öle dio

ben tavşanlılıyım kütahya da oturuyorum.sapıklığa gelirsek merak ettim şimdi nasıl bir sapıklık?

ya arabayla falan laf atan çok oluyomuş
  • scorpion naptın da çizdiler seni hemşo
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DHinferno

quote:

benim kız ark.ım kütahya tavşanlıda okuyo hiç memnun değil sözüm meclisden dışarı ama çok sapık varmış öle dio

ben tavşanlılıyım kütahya da oturuyorum.sapıklığa gelirsek merak ettim şimdi nasıl bir sapıklık?

ya arabayla falan laf atan çok oluyomuş

Kütahyanın kızları genelde kapalıdır. Arkadaşın açıksa vede güzel kızsa, tek yapmak isteyecekleri şey arkadaşını tavlamak olacaktır. Büyükşehirlerden anadoluya doğru gidince duygunun dışa vurumunda yöntemlerde değişir, hitap şekillleride, hoşlanmalarda ama değişmeyen ise duygunun kendisidir.

• Annemde kütahya simavlı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

Annemde kütahya simavlı.

Bende simavlıyım
  • hiç misafirperver değil yalnız bu kütahyalılar..yukarıda birşey yazdım bir cevap dahi gelmemiş..

tam tugayın karşısında grand çınar otel varmış ayın 15'i için ordan yer ayırttırıcaz..maalesef öğretmen evinde yer kalmamış..inşallah güzel bir oteldir
  • quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

hiç misafirperver değil yalnız bu kütahyalılar..yukarıda birşey yazdım bir cevap dahi gelmemiş..

tam tugayın karşısında grand çınar otel varmış ayın 15'i için ordan yer ayırttırıcaz..maalesef öğretmen evinde yer kalmamış..inşallah güzel bir oteldir

İnşallah memnun kalırsın Kütahyamızdan

Ama sıkı giyin Kütahya çok soğuk olur

• quote:

Orjinalden alıntı: sessiz.kral_43

quote:

hiç misafirperver değil yalnız bu kütahyalılar..yukarıda birşey yazdım bir cevap dahi gelmemiş..

birgün kalıcaz sadece ama en kalın giysilerimi getiricem..umarım otelde güzeldir
    eskişehir ile arası sadece 1 saatmiş galiba

• quote:

quote:

quote:

birgün kalıcaz sadece ama en kalın giysilerimi getiricem..umarım otelde güzeldir

Al bakalım baya merak etmişin oteli işte sitesi gezin bak bence güzel bi yer

KÜTAHYA GRAND ÇINAR OTEL TIKLA

• quote:

quote:

quote:

quote:

Al bakalım baya merak etmişin oteli işte sitesi gezin bak bence güzel bi yer

KÜTAHYA GRAND ÇINAR OTEL TIKLA

ehehe teşekkür ederim link için..çoktaan baktım zaten

şey eskişehir ile arası 1 saatmı acaba?ordan eskişehire geçicez çünkü,erkek arkadaşım usta birliğine teslim olacak..
    çok soru sordum ama kusura bakma artık

• Ben onu bilmem işte çünkü ben Kütahya'lıyım ama İstanbul'da yaşıyorum hiç Kütahya'dan Eskişehire gitmedim
  • quote:

Ben onu bilmem işte çünkü ben Kütahya'lıyım ama İstanbul'da yaşıyorum hiç Kütahya'dan Eskişehire gitmedim

teşekkür ederim yine de
  • Eskişhirle arası 1 saat 15 dakika filan.
  • özel araçla 45 dk
  • 80 Kilometre de denilebilir
  • Kütahya'da deprem!
    Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü yetkililerinin verdiği bilgiye göre Kütahya Simav'da sabah 07.28'de yerin 6,5 kilometre derinliğinde meydana gelen depremin aletsel büyüklüğünün 5.0 olduğu açıklandı.

Deprem, yaklaşık 50 binada hafif şekilde hasara neden oldu. Bazı binalarda çatlaklar oluşurken, 15'e yakın ve işyerinin camlarının kırıldığı görüldü. Can kaybının yaşanmadığı depremin ardından Simav Kaymakamlığı, ilköğretim okullarını 1 gün süreyle tatil etti.

Cümleten geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.