Şimdi Ara

DH Konu Dışı 2015 Türkiye Güzelini Seçiyor (C Grubu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

DH Konu Dışı 2015 Türkiye Güzelini Seçiyor (C Grubu)

(En Son Oy Tarihi: 6.1.2016)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trollük yapmak için Canan Karatay'a verenler yüzünden bu grup yalan oldu. Canan Karatay çıkarsa diğerlerinde de hep çıkar birinci olur.

*Ben Serenay Sarıkaya'ya verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UGzeg -- 6 Ocak 2016; 23:27:19 >
  • Yarışma devam etmeyecek arkadaşlar. Açık bir şekilde trollük yaptığını kimse beyan etmeseydi insanların zevki der geçerdim bile bile fakat aleni bir şekilde dile getirilince neden emek harcayayım daha fazla diye sordum kendime. Sizin gibi gerçekten hoşlandığı şahsa oy verenlere teşekkür ederim. Konunun yukarılarında da belirttim tekrar belirteyim özür dileyerek sizlerden yarışmayı sonlandırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BÖCCÜK ♂ -- 6 Ocak 2016; 23:33:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Şelale Suyu

Cidden çok iyi biri olsaydı emin ol oyumu ona verirdim.

Bu olayı bir tepki olarak da algilayabilirsin.

Hocam tamam belki siz diğerlerini beğenmediğiniz için verdiniz fakat çoğu kişi sırf trollemek için oy verdi.

• başta koymayacaktın hocam böyle kişileri
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Kimse kırılsın istemedim. Bu sefer koymayınca çifte standart yapıyorsun o niye yok falan filan insanlar çok tuhaf. Belki başka biri yazsa koymazdım inanın fakat o ismi veren kişi bana daha önce sebebini bilmediğim bir şekilde forumda küfretmiş bir üye. Bloklu bende. Bloğunu kaldırdım baktım Prof. Dr. Canan Karatay yazmış. Eklesen bir türlü, eklemesen başka bir türlü uğraştıracaktı beni anlayacağınız. Neyse kendisi son şakasını yapmış oldu. Onda bir kabahat bulmuyorum. Onun kafasında giden insanlardan ötürü bu duruma geldi konu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.