Şimdi Ara

DH - Kocaelililer ( 267 Kişi Olduk ) 7.10.2014 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
3
Favori
24.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende kocaelideyim..........................................
  • merhaba bende gebzede oturuyorum ssknın orda
  • Mrb bende yahya kaptanda oturuyorum. İzmitin yerlisiyiz denebilir
  • hepinizi ekledim hoşgeldiniz
  • hoşbulduuukk :)

bende yahyakaptan da oturuyorum!! :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkImmortaL -- 24 Ekim 2006; 20:07:29 >
  • Selam Beyler Bayanlar Bende izmitten yazıyorum... Herkersin bayramı kutlu olsun...
  • ya arkadaşlar cezanın konseri vardı sabancı kültür merkezinde.tma tarihi neydi biliyormusunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

ya arkadaşlar cezanın konseri vardı sabancı kültür merkezinde.tma tarihi neydi biliyormusunuz.

bilmiyorum malesef.Hiö konser e fln gitmem ki
  • Kocaeli Anadoluda okuyan varmı
  • kocaeli büyükşehir belediye başkanınıdan memnunmusunuz.
  • quote:

kocaeli büyükşehir belediye başkanınıdan memnunmusunuz.
    Çalışınca oluyormuş Çalışınca rezil oluyor
    Geçen gün caddeye asvalt döktüler o makinanın adını unuttum üzerinden düzleştirmek için geçtikleri varya
    Onu getirmemişler yarım yamalak yaptılar öğleden sonra bir yağmur yağdı asvalt mahvoldu ertesi gün gelip söktüler Anlıcağınız halkın parasını resmen sokağa atıyorlar

• quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Geçen gün caddeye asvalt döktüler o makinanın adını unuttum üzerinden düzleştirmek için geçtikleri varya
    Onu getirmemişler yarım yamalak yaptılar öğleden sonra bir yağmur yağdı asvalt mahvoldu ertesi gün gelip söktüler Anlıcağınız halkın parasını resmen sokağa atıyorlar

bir insanın bu kadarmı egosu olur.adam en ufak bir icraatında hemen reklamını yapıyor.bugün kocaelispor eğer hala 2.ligdeyse bu belediyenin ayıbıdır.eeee köy muhtarlığı yapacak adamı biz başkan yaparsak kocaeli gibi büyükşehire sonuçlarına katlanacağız.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

bir insanın bu kadarmı egosu olur.adam en ufak bir icraatında hemen reklamını yapıyor.bugün kocaelispor eğer hala 2.ligdeyse bu belediyenin ayıbıdır.eeee köy muhtarlığı yapacak adamı biz başkan yaparsak kocaeli gibi büyükşehire sonuçlarına katlanacağız.

Haklısınız.Geçen minibüsle geliyordum sallanmaktan bi hal oldum.Trafik vardı.Yollar oyuk gibi içi su dolu
    Gebze tam bir rezalet şuan.En azından bizim oturduğumuz yer az da olsa düzgün

• bende varım...:d
  • SLm kocaeli kardeşlerimm bende cok bekledım bu topıgın acılmasını en sonunda acıldıı artık tum hodrıye ve kocaelilere hayırlı olurr....

DH - Kocaelililer ( 267 Kişi Olduk ) 7.10.2014

• bu rada benıde ekleyımm arkadaslarrrr.......
  • noldu ümit kayıhanın istifası kabul edildimi ya.
  • ilk ben cevapladım benı yazmadın kardes olmadı amaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

ilk ben cevapladım benı yazmadın kardes olmadı amaa

harbiden hocam göremedi herhalde yada seni yazdı zannetti arkadaş.herhalde girdiğinde düzeltir.
  • valla aspci fılan var dı benım bıldıgım ızmıtlı...........izmittee oturan cok yaa forumda yada ızmıtlı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.