Şimdi Ara

|DH KİTAP TUTKUNLARI|-Günde ne kadar kitap okuyorsunuz? (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.856
Cevap
141
Favori
129.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki

|DH KİTAP TUTKUNLARI|-Günde ne kadar kitap okuyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 13.10.2023)
Giriş
  • İcimizdeki seytandan etkilenmemen normal kürk mantolu madonnayı okumadıysan onu oku o çok güzel

bir de galiba fazla kitap okuyan birine benzemiyorsun eğer yeni başladıysan önce ilgini çeken kategorilere yönel bilim kurgumu fantazyamı polisiyemi dünya klasiğimi önce hangisi ilgini cekiyor ona bak hazır yazmışken sana bir seri önereyim kızıl isyan serisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ripendis kullanıcısına yanıt
    Ömrüm boyunca tek dostum kitaplar oldu. Ama kategori seçimim yanlış. Benim tarzım fantastik bilim kurgu ..
    Ama Resat Nuri okuyunca da aynı hisleri alıyorum. Bence bu kitaplar öldürüldü. Kitaptaki olaylar artık her dizide filmde olduğu için sıradan geliyor. Bence bundan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fantastikse kanka kızıl isyan adamı ağlatır mükemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: |DL|

Kitap bölümü sakinleştiğinden beri anket veya benzeri bir etkinlik pek yapamıyoruz. Kısa sürede anket için öneri falan gelmiyor. Ama buna rağmen eğer katılım olursa süre olmadan yeni bir anket yapabiliriz. Şu sıralar kitap bölümünün aktifliğine göre anket süresi belirleriz.
    Bende konuyu yeni gördüm ne yazık gerçekten çok güzel bir konu olmuş inşallah tekrardan bu konuda daha aktif olunur :)

• Badandsad B kullanıcısına yanıt
    Ben mesaj geldikçe öneri, tavsiye, etkinlik yapmaya çalışıyorum. Hâlâ anket mevcut yeni güzel etkinlik olsun, paylaşım olsun yapmaya çalışmamız lazım aslında. Kitap çok ayrı bir dünya. Kitap seven sevmeyen herkes bu konuda faydalanmalı.

• |DL| kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kitapların içine girdikçe zihnin canlanıyor ve bunu farkediyorsun çok güzel bir his :) bu ayın kitapı etkinliklerinin devamını yapmayı planlıyor musunuz 2014te son bulmuş sanırım devam ettirebiliriz veya yoğunsanız senelik yapabiliriz güzel oldugunu düşünüyorum

• Badandsad B kullanıcısına yanıt
    Benim bir yoğunluğum yok. Herhangi bir etkinlik için bende elimden geleni yaparım. Zaten kitap bölümüne azalan ilgiden sonra aylık kitap seçimini yılın kitabı seçimine çevirdik. Sonra baya pasif kaldı konu. 2018 yılın kitabı seçimi yapabiliriz mesela böyle birşeye katılım olursa anket yaparım. 10-15 anket için öneri kitap olursa anket seçeneklerini hazırlayıp yaparız.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    ana konu tema nedır hocam
  • Klasiklerden ve yabancilardan sasmayin gerisi terane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir klasik roman türü severi olarak, oylamada önde olmak güzel.
  • Fantastik kurgu okuyorum.

Basılı kitap artık bulmak çok zor olduğu için ayda yılda bir kitap okuyorum. Türkçeye çevrilmiş neredeyse tüm fantastik kurgu kitapları topladım ve okudum sanırım. Eksik varsa bile muhtemelen o kitabın varlığından haberim yoktur.

Basılı kitap tükenince önce mangalara sonra light novellere en sonda çin novellerine sardım.

Şu anda wuxiaworld içinde bulabildiğim tüm novelleri takip ediyorum.

Onlarda bittikten sonra artık ne yaparım bilmiyorum bakacağız.
  • neden kitap seçenekleri arasında dini-felsefi kitaplar yok acaba
  • anket seçeneklerini görünce konudan soğudum. en önemli kitap türleri seçeneklerde yok.
  • Anket 2 senelik var neredeyse. O zamanlar anket seçenekleri çok eklenmiyordu. Dönemin forum üyeleri belirliyordu anket seçeneklerini böyle bir sonuç çıkmıştı ortaya. Her türü eklemek isterdim.

Bu arada anketi ve konuyu güncelleyeceğim yakın zamanda, önerisi olanlar varsa alabilirim.
  • Ne konuydu be

• Bilim kurgu ve klasikler.

• Kitap insanin beyin kaslarini gelistirir, en sadik dosttur asla ihanet etmez, dusundurur, bilinclendirir manipulasyonlara engel olur. Okumiyan bir insan serseri kursun gibidir nerde ne kadar zarar verecegi belli olmaz. Siddetin bitmesi icin bilinclenmek bilinclenmek icinde kisinin bireysel anlamda kendi bilim dunyasinda kendisini yetistirmesi gerekir gerekir.
  • Bu konuyu çok geç keşfettim yahu :( 10 tane kitap listesi yaptım gaza gelip. :)
  • Kitap bölümünde ne kadar aktif arkadaş var bilmiyorum ama anket konusunu tekrar güncelleyip yeni etkinlik konusunda yardımcı olmak isteyen varsa özelden mesaj atabilir. Zaten hali hazır da yeni bir iki anket yapacağım. Ekstra fikri olanlarla Bilgi alışverişi yapabiliriz.

• Anketi güncelledim. Aslında amacım konuda aktif üyeler ile etkinlik, bilgi paylaşımı yapmak. Şimdilik bu anketi geçici olarak koydum. İlerleyen günlerde farklı anketler üzerine konuşuruz umarım.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.