Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DH Kışın soğuktan korunamayanlar için ücretsiz yardım etkinliği (Katılım Bekleniyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
1
Favori
232
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> DH Kışın soğuktan korunamayanlar için ücretsiz yardım etkinliği (Katılım Bekleniyor)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2061 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Hocam paypala gelen vinat parası var 2 küsür tl. Ama vinatta gelir güzgün olmadığı için yavaşl geliyor. O tarz kenarda parası duran arkadaşlar da parayı tek bir kişiye aktarırsa belli bir mebla çıkar bence.

Maddi anlamda yardım istemiyorum çünkü para farklı bir mevzu büyük sorumluluk birşey olursa açiklamabilecek bir durum değil sadece katılmak isteyenler kendileri parayı birleştirip birşey alıp bana yollayabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    1410 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YWNWA

quote:

Hocam paypala gelen vinat parası var 2 küsür tl. Ama vinatta gelir güzgün olmadığı için yavaşl geliyor. O tarz kenarda parası duran arkadaşlar da parayı tek bir kişiye aktarırsa belli bir mebla çıkar bence.

Maddi anlamda yardım istemiyorum çünkü para farklı bir mevzu büyük sorumluluk birşey olursa açiklamabilecek bir durum değil sadece katılmak isteyenler kendileri parayı birleştirip birşey alıp bana yollayabilirler.

Ben size güveniyorum hocam eğer bana istinaden başka kişiler de yollar ise güvenin artacağına inanıyorum. Eğer yeterli katılım olmazsa da birşey alınamazsa size helal olsun sizin için de sorun olmaz ise paypalı pm atar mısınız?

• Yarbay
    2061 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YWNWA

quote:

Ben size güveniyorum hocam eğer bana istinaden başka kişiler de yollar ise güvenin artacağına inanıyorum. Eğer yeterli katılım olmazsa da birşey alınamazsa size helal olsun sizin için de sorun olmaz ise paypalı pm atar mısınız?

Maalesef paypal kullanmıyorum. Olmazsa sağlık olsun biz denemiş olalım da, başka zaman daha çok kişiye ulaşıp deneriz.

|
    |

• Yarbay
    2061 Mesaj
    Bir kişi bu konunun tüm forumlarda gözükmesi için ve sabit olmasi için gerekli adminleri çağırabilir mi ?

|
    |
    9910 Mesaj
    Up.
    |
    |

And this is how it looks when I am standing on the edge
    And this is how I break apart when I finally hit the ground
    And this is how it hurts when I pretend I don't feel any pain
    And this is how I disappear when I throw myself away

500px Steam
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.