Şimdi Ara

DH Kayıtlı Telefon Numarası Değiştirme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
2
Favori
20.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bana da yardımcı olabilir misiniz acaba? İkinci ele ilan açmak için numaramı değiştirmem gerekti. Desteke talep açtım, ama eski numaramı hatırlamıyorum açıkçası, yıllar oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Merhaba,

Bana da yardımcı olabilir misiniz acaba? İkinci ele ilan açmak için numaramı değiştirmem gerekti. Desteke talep açtım, ama eski numaramı hatırlamıyorum açıkçası, yıllar oldu.
    İkinci el forumunda konu açarken bir kısmını görüyorsunuz numaranızın, hatırlamanıza yardımcı olabilir belki.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, işlem halloldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerzhul80

merhabalar. bu konuda banada yardımcı olursanız çok sevinirim. sisteme kayıtlı olan numaramı artık kullanmıyorum. numaramı yaklaşık 2 yıl once degiştirdim. bu durumda ne yapmam gerektiğini banada söylerseniz çok sevinirim. teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Sizin sorununuz da hallolmuş gördüğüm kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Sizin sorununuz da hallolmuş gördüğüm kadarıyla.

Alıntıları Göster
    evet problemim cozuldu tesekkur ederim.

Selamlar, ben de numaramı değiştirmek istiyorum bana da yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: icarusdream

Selamlar, ben de numaramı değiştirmek istiyorum bana da yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Tabii, forum desteğe form açıp şuan sitede kayıtlı olan numaranızı yazın halledelim.
  • quote:

Gerekli işlem yapıldı, ayarlar>profil ayarları>üyelik durumu kısmından yeni numaranızı girebilirsiniz.
    Tamamdır halloldu şu an, teşekkürler tekrar.
  • quote:

Tamamdır halloldu şu an, teşekkürler tekrar.
    Rica ederim, İyi forumlar.
    Merhaba ayni sorunu bende yaşıyorum desteğe konu actim.yardimci olabilir misiniz

merhabalar forum desteğe eski numaramı yazdım değiştirmek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

merhabalar forum desteğe eski numaramı yazdım değiştirmek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
    Ayarlardan yeni numaranızı girebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan235

Merhaba ayni sorunu bende yaşıyorum desteğe konu actim.yardimci olabilir misiniz
    Hızlı bir şekilde yardım ettiğiniz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

Hızlı bir şekilde yardım ettiğiniz için teşekkürler
    Ben teşekkür ederim iyi forumlar.
  • bende numaramı güncellemek istiyorum. eski numarama onay kodu geldiği için değiştiremiyorum.
  • quote:

ayarlardan yeni numaranızı girebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Benimle de ilgilenebilir misiniz? Telefon numarami degistirmek istiyorum ilan acabilmek icin ama bir donus olmadi henuz
    Tesekkurler
  • Emrah_Tr kullanıcısına yanıt
    Yeni numaranızı ekleyebilirsiniz. Başındaki 2 adet sıfırı silip deneyin olmazsa yarın sabahtan ben sizi desteğe yönlendiririm.
  • quote:

Yeni numaranızı ekleyebilirsiniz. Başındaki 2 adet sıfırı silip deneyin olmazsa yarın sabahtan ben sizi desteğe yönlendiririm.
    tesekkur ederim cok hizlisiniz ama ben yurtdisinda yasiyorum haliylen halen uyelik aktivasyonu yapabilmis degilim. Turkiye disinda bir secenek cikmiyor malesef
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.