Şimdi Ara

<< DH KARTALLARI >> (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.800
Cevap
20
Favori
1.051.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • heheh adamın nicki yok... :) olm ne adamsın ya.. ok güncelledim

quote:

Orjinalden alıntı: YoK

Technics aga nicki değiştirdim kaldırdım başındaki |MYT| yi
    144. sıradaki ismimi güncelleştirir misin

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoK -- 22 Kasım 2006; 9:18:55 >
  • KARTALLAR 250 olmuşuz..... ALLAH bin 250 yi görmeyi nasip etsin!!!!!!
  • quote:

Alper yeni Kullanıcı adın hayırlı olsun

@Tech bizimkini ne zaman güncelliyecen yav ?

Sıra 119 Nodex--> Kül
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kül

quote:

yeni Kullanıcı adın hayırlı olsun

Sıra 119 Nodex--> Kül

Eyvallah saol :)
  • aminnnn
    quote:

Orjinalden alıntı: mckoray

KARTALLAR 250 olmuşuz..... ALLAH bin 250 yi görmeyi nasip etsin!!!!!!
  • yok obareyyy süper olmuş buda kim yaptıysa eline sağlık

quote:

Orjinalden alıntı: Kül

Alper yeni Kullanıcı adın hayırlı olsun

Sıra 119 Nodex--> Kül

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 21 Kasım 2006; 22:17:05 >
  • ulan bi sayfa başı olmadık şu topicte beeaa. walla gözüm açık gitcem he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle_eagle -- 21 Kasım 2006; 22:48:22 >
  • beyler aranızda bursa maçına gelecek olan var mı? ben çok kararsızım. sivaz maçından sonra tövbe dedim ama içim içimi yiyor. gidim mi gitmeyim mi karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle_eagle -- 21 Kasım 2006; 22:53:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eagle_eagle

ulan bi sayfa başı olmadık şu topicte beeaa. walla gözüm açık gitcem he

o da olur inşallah
  • yok giriş sayfasına bakın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

yok giriş sayfasına bakın

Saol çalışma bana ait. Sayfa başı olmuşum bi çalışma yapalım dedik
  • ELİNE SAGLIK
  • Kleberson'a Rus kancası
    Bu sezon beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen Sambacı yıldız için Rus ekibinin kesenin ağzını açmaya hazır olduğu ifade edildi.

CSKA Sofya maçında omzu çıktıktan sonra eski formunu yakalamayan yıldız oyuncunun de Rus kulübüne, "Ben profesyonel bir oyuncuyum. Ama şu anda takımımın başarısını düşünüyorum. Bu konuyu yönetim ile konuşun" dediği öğrenildi. Başkan Yıldırım Demirören ve 2. Başkan Murat Aksu'nun önümüzdeki günlerde bu transfer hakkında teknik direktör Jean Tigana ile de detaylı bir toplantı yapacağı ifade edildi.

Bu adam giderse süper olur. Maalesef yanlış yerde kullandık. İnşallah Giunti ayarında ve savaşçı bir adam takviye ederiz.
  • Bursaspor hazırlık yapıyomuş beşiktaş forması giyip inönüye girceklermiş
    ya bu adamların derdi ne anlamıyorum

Klebersonu hazır isteyen varken hemen yollamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara80 -- 22 Kasım 2006; 10:22:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: electra

Kleberson'a Rus kancası
    Bu sezon beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen Sambacı yıldız için Rus ekibinin kesenin ağzını açmaya hazır olduğu ifade edildi.

CSKA Sofya maçında omzu çıktıktan sonra eski formunu yakalamayan yıldız oyuncunun de Rus kulübüne, "Ben profesyonel bir oyuncuyum. Ama şu anda takımımın başarısını düşünüyorum. Bu konuyu yönetim ile konuşun" dediği öğrenildi. Başkan Yıldırım Demirören ve 2. Başkan Murat Aksu'nun önümüzdeki günlerde bu transfer hakkında teknik direktör Jean Tigana ile de detaylı bir toplantı yapacağı ifade edildi.

Bu adam giderse süper olur. Maalesef yanlış yerde kullandık. İnşallah Giunti ayarında ve savaşçı bir adam takviye ederiz.
    ulan talih kuşu konmuş başımıza da haberimiz yok hem kelebersondan kurtulucaz hem de para alıcaz karşılığında, bir taşla iki kuş yönetime hemen mail atıyorum. vakit kaybetmeden göndersinler.

• Hocam benide eklediniz mi yaw? Aman ha beni ortada bırakmayın serçelr gaglar bizi sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara80

Bursaspor hazırlık yapıyomuş beşiktaş forması giyip inönüye girceklermiş
    ya bu adamların derdi ne anlamıyorum

Klebersonu hazır isteyen varken hemen yollamak lazım

Tabi bu herifler böyle yapınca ne oluyor anlamıyom!! Ama kabahat bu fenerbahşenin geçen sene bi hareket yaptılar moda oldu san ki yaptıkları harekette çok işe yaradı .O formayı giyeceğime kefen giyerim diyenler paşa paşa o formayı giydi ve birde kendi takımlarına söve söve dışarı atıldılar,sonra da çıkıp inönüyü bastık dediler ya ben buna gülerim Sonrada boş sokaklarda gezip sağa sola sarkıntılık ettiler yazık öyle tarftara erkeklerse deplasmana gelsinler (kendi formalarıyla) ben ankaradayım ve hiç bir A.gücü maçında bi tane Fenerbeşçeli göremiyorum stad çevresinde bırak taşkınlığı formayla bile gelemiyorlar Anca A.g formasıyla gelirler zaten başka birşekilde gelmeyi beceremezler yani yemez Bursalılar da gelsin bakalım yalakaları A.g ile ne olacak ?
    İnönü Bursaya Mezar olacak

• Buda bursagücüsporun amblemi
     << DH KARTALLARI >>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalay26 -- 22 Kasım 2006; 12:11:56 >
  • forza açılıyor

quote:

Yeni Forumumuz 22.11.06 Saat 19:03 'te açılacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.