Şimdi Ara

● DH Karakalem Grubu ● [ 233 Kisiyiz! ] [Grubumuz Güncel] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.088
Cevap
62
Favori
338.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Çalışmalar gayet keyifli ve hoş olmuş anatomik yapılara dikkat etmenizde fayda var. El, boyun ve omuz detayları içeren çalışmanızda gelişi güzel tonlamalara biraz dikkat elinize sağlık

Öncelikle teşekkür ederim, fakat daha önce eğitim vs. almadım pek fazla bilgim de yok bu çizimler ilk oldu diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

quote:

Orijinalden alıntı: ilgin1985

Bir kaç karalama daha :)

Karalamadan kasıt hızlı yaptığınız içinmi yoksa öyle lafın gelişi falanmı çünkü karalama için çok güzeller elinize sağlık :)

Teşekkür ederim, karalamadan kastım karakalem ve çizmeye çalışmanın birleşimi olsa gerek :) hızlı yaptığım söylenemez mj çizimim yaklaşık 3 saat sürdü fakat tv falan da izleyip sosyal medyada atışmalarım da oldu aralarda.
  • ilgin1985 İ kullanıcısına yanıt
    Genelde kübik ve empresyonist çizimler yapmışsınız biraz daha realist yapmaya dikkat edin anatomik yapiya biraz daha calisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

• konuyu hayranlikla takip ediyorum ellerinize saglik calismalariniz gayet hosuma gitti en yakin zamanda calismalarimi sunmayi dusunuyorum ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentus

konuyu hayranlikla takip ediyorum ellerinize saglik calismalariniz gayet hosuma gitti en yakin zamanda calismalarimi sunmayi dusunuyorum ben de

Merhabalar hoşgeldiniz :) Gruba ekliyorum öyleyse?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sentus

konuyu hayranlikla takip ediyorum ellerinize saglik calismalariniz gayet hosuma gitti en yakin zamanda calismalarimi sunmayi dusunuyorum ben de

Merhabalar hoşgeldiniz :) Gruba ekliyorum öyleyse?

onur duyarım hocam çizimlerim ankara'da kaldı ilk fırsatta paylaşıp yorumlarınızı almayı düşünüyorum
  • ● DH Karakalem Grubu ●   [ 233 Kisiyiz! ] [Grubumuz Güncel]
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

● DH Karakalem Grubu ●   [ 233 Kisiyiz! ] [Grubumuz Güncel]

Hocam mesleğiniz nedir ayıptır sorması

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Mühendisim ama finans alanında çalışıyorum

Çizimle alakasız yani
  • @Sentus Grubumuza hoşgeldiniz çalışmalarınızı bekliyoruz :)
  • quote:

Çizimle alakasız yani

Çizgilerinizi çok beğendim, takip ediyorum ve soracağım bazı sorular var buradan soramam yanlış anlamazsanız, size nereden ulaşabilirim facebook, skype yada diğer harici yollarla size nereden ulaşıp konuşabilirim? En kısa zaman da geri dönüşlerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portley

quote:

Çizimle alakasız yani

Çizgilerinizi çok beğendim, takip ediyorum ve soracağım bazı sorular var buradan soramam yanlış anlamazsanız, size nereden ulaşabilirim facebook, skype yada diğer harici yollarla size nereden ulaşıp konuşabilirim? En kısa zaman da geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Tesekkurler dostum

Senin profil ayarlarında pm kapalı sanırım, ona bir bak.. cunku baskaları bana pm atabiliyor bende onlara

facebook kullanıyorum ama forumlarda paylasmıyorum, yanlıs anlama

Ayarlarına bir bak oradan iletisime gecelim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Portley

quote:

Çizimle alakasız yani

Tesekkurler dostum

Senin profil ayarlarında pm kapalı sanırım, ona bir bak.. cunku baskaları bana pm atabiliyor bende onlara

facebook kullanıyorum ama forumlarda paylasmıyorum, yanlıs anlama

Ayarlarına bir bak oradan iletisime gecelim

Kendi tercih ayarlarımdan profilimi açtım, bana mesaj atarsanız çok sevinirim ardından hemen kapatacağım, yada isterseniz mail adresinizi vererek mail üzerinden de konuşabiliriz. Ama dediğim gibi çok kısa bir süreliğine açıyorum, bana mesaj atın sonrasın da kapatacağım.

• Elinize sağlık konuyu yine şenlendirdiniz çalışma çok hoş olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.w.i.f.K -- 26 Ocak 2015; 1:12:03 >
  • quote:

Elinize sağlık konuyu yine şenlendirdiniz çalışma çok hoş olmuş

Çok teşekkürler :)

• tüm arkadaslara selam,

cızımlerınızı takıp edıyorum hepınızın ellerıne saglık. ben hedıye etmek ıcın bır portre yaptırmak ıstıyorum. ınternette buldugum sıtelere hem guvenemıyorum hemde fıyatları yuksek.

buradakı arkadaslarıma hem guvenebılırım hemde arkadaslarım bana fıyat konusunda yardımcı olacaktır emınım. eger bana portre cızebılecek bır arkadasım varsa ucertı mukabıl pm ıle bana ulaşmasını rıca ederım.

hepınıze ıyı gunler.
  • ne kadara çiziyorsunuz bir arkadasıma hediye etmeyi düşünüyorumda
    a3 kagıdına 2 kişinin oldugu bir resim ne kadar ücreti?
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.