Şimdi Ara

● DH Karakalem Grubu ● [ 233 Kisiyiz! ] [Grubumuz Güncel] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.089
Cevap
62
Favori
338.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekler misiniz?Henüz iyi çizim yaptığım söylenemez ama geliştirmeyi düşünüyorum.Zevk aldığım bir uğraş.Eğer geliştirebilirsem mesleğimi bunun üstüne kurmak istiyorum.
  • Selamlar ekleyebilir misiniz beni de? Genelde soyut ve portre uzerine calisiyorum.

Komur hakkinda bilgi almak isteyenlere seve seve yardimci olabilirim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genccizer -- 28 Aralık 2017; 14:28:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İblis Holmes kullanıcısına yanıt
    Cizer ariyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Genccizer

Cizer ariyor musunuz?

aramiyorum malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İblis Holmes kullanıcısına yanıt
    Sorun degil hocam. Oylesine sordum. Kolay gelsin.

• Selam. Ben de dijital cizimler yapiyorum. Cizime ilgili arkadaslar ariyorum, sohbet, arkadaslik, bilgi alisverisi vs. icin. Ayni dusuncede olanlarin mesajlarini bekliyorum :D
  • Herkese selam arkadaşlar yine uzun zamandır paylaşım olmamış. Ben bir paylaşım yapayım.
    Graphite kalem çalışması 35x50cm ebadlarında 120gr az dokulu faber Castell kağıt.
    ● DH Karakalem Grubu ●   [ 233 Kisiyiz! ] [Grubumuz Güncel]
  • Selam biraz geç oldu ama kusura bakma yeni gördüm. Bu çizim kömür kalem ile yapıldı.
  • O bileklere saatlerce beklenen ışıktaki azimlere helal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özürlü aslan buradan mi çıkmıştı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese selam. Artık paylaşım göremiyorum. Yinede bir paylaşım yapayım . 35x50 Graphite ve kömür kalem çalışması(Milla Jovovich Portresi)
  • Selam arkadaşlar. 25x35 Kömür kalem portre çalışması...
  • Paylaşımlar durdu galiba
  • Beni de gruba ekleyebilirsiniz. ● DH Karakalem Grubu ●   [ 233 Kisiyiz! ] [Grubumuz Güncel]
  • Benide eklermisiniz.Adım adım takip edeceğim ders dokuman vb.var mı? Link verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karakalem Çalışmam

Kullanılan malzemeler;

0.7 2B Uçlu Kalem (Taslak çizimini yaparken kullanıldı)
    2B Karakalem
    9B Füzen Kalem
    3 adet kaynaştırma kalemi
    Silgi (Fotoğrafa onu koymayı unutmuşum)

Not: Fotoğrafta gölge yerleri açık renk çıkmış ama gölge yerleri olması gerektiği gibi daha koyu tonda dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 21 Ocak 2019; 12:49:22 >
  • iyi geceler

edit :

Da vinci serisi a5 boyut çizim bloğu üzerine Staedtler marka 6b resim kalemi çizimin sırları - 1 oval çalışırken bi bardak referans alarak oval çizmemi istedi çizim hoşuma gidince gruba atmak istedim zaten nerde ise 2 senedir bir şey atmamıştım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Mr Jack -- 28 Ocak 2019; 3:29:52 >
  • Selam arkadaşlar paylaşım bekliyorum.

Bruce Lee 25x35 Graphite/Kömür kalem portre çalışması...
  • Selam dostlar, vay be bu başlığı açalı yaklaşık 12 sene olmuş. Vakit çok hızlı geçiyor, daha dün gibiydi. Kendinize iyi bakın, esenlikle.
  • Konunun asıl sahibi gelmiş Hoşgeldin hocam. Sınavlar, atamalar üstüne başka sorunlar çıkınca çizimi bıraktım konuya bakamaz oldum. Konuyla ilgilenebilecek istekli birisine devredeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.