Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (608. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çarpışma anında şoförün kabine sıkışmaması ve çarpışmayı biraz olsun absorbe edmesi için burunlu seçilebilir. burunlu manı ve 100 lük bmc yi tek geçerim. onlar tarihte ki sayfalarında yerlerini aldılar. tabi birazda zevk .....
  • İyi gecelerrr Allah rahatlık versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: henschelciler

çarpışma anında şoförün kabine sıkışmaması ve çarpışmayı biraz olsun absorbe edmesi için burunlu seçilebilir. burunlu manı ve 100 lük bmc yi tek geçerim. onlar tarihte ki sayfalarında yerlerini aldılar. tabi birazda zevk .....

Bülent sende haklısın. Her dizaynın kendine göre artıları eksileri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

2003 model aracım da damperliydi ama o 827'ydi. İkisinin de kasa boyasıyla, kapı kuşakları aynıydı. Oradan karıştırdınız sanırım. Tek fark; birinin kabini 10 cm kadar yüksek.

Ooo Eray bey, ben bu 10 cm farkı yanlış anlamışım. Söz konusu kabinmiş Yani insaf be kardeşim göz var nizam var 10 cm kabini nasıl karıştırırsın. Çok dikkatsizim çook. Neyse yanlış yazmışım diyeyim kurtarayım durumu

Yoksa yanlışmı yazdım hakikaten yahu Neyse kafam karıştı iyice.

Niye şaşırdığımı buldum sanırım. ''Damper kasa olduğu için eski 822'me çok benziyor'' sözünüz beni yanılttı herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeTURK76 -- 4 Kasım 2009; 3:40:57 >
  • >>  13 YAŞINDA !
  • corner sporu bende ılk gordugumde bu ne fln demıstım o bısey degıl real mardin dıye fırma var fotorgrafını cekerım denk gelırsem corner spor ems spedıtıondan calısıyor ızmır ayagı gıbı bırsey onların bu krızden saglam cıkarlarsa hıc bırsey olmaz bundan sonra .
  • real mardini ben de gördüm
  • herkese slm yeni bmc acx ikincielde piyasa da boy gösteriyorlar ...hayırlısı bakalım....http://www.alalimsatalim.com/ikinciel/2009_1142_bmc_2010_dorse_1360/282860.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaziantepli_2621

herkese slm yeni bmc acx ikincielde piyasa da boy gösteriyorlar ...hayırlısı bakalım....

http://www.alalimsatalim.com/ikinciel/2009_1142_bmc_2010_dorse_1360/282860.htm

Dur be arkadaş.
    Ne ara aldın da, ne ara satıyorsun ?

Daha yola bile gitmeden aracın çekici lastikleri nasıl % 95, dorse lastikleri %85 oluyorsa artık... Cin olmuş milletimiz arkadaş. 0 km arabanın bile satarken lastiklerini değiştiriyor.

İlanda da saymışta saymış.
    Pro'da dijital klima, cam tavan, deri koltuk, Esp var he ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 5 Kasım 2009; 13:51:37 >
  • BMC Profesyonel 1142 Çekici, yenilendi. Çekicinin tanıtımı, Sadıklar Otomotiv BMC Plaza’da yapıldı.

Sadıklar Otomotiv, yenilenen BMC Profesyonel 1142 Çekici’yi, BMC Plaza’da verdiği kokteylde, sürücülere tanıttı. Kokteyle, sürücülerin yanı sıra BMC Ağır Ticari Araç Üretim Müdürü Tanıl Adalı ve Sadıklar Otomotiv Yönetim Kurul Başkanı Oktay Mersin de katıldı. Sadıklar Otomotiv BMC Satış Müdürü Volkan Yığ, yenilenen BMC Profesyonel 1142 Çekici’nin, Türkiye turu ile müşterilere tanıtıldığını, turda son durak olarak Denizli’nin belirlendiğini söyledi. Yenilenen çekicinin, eskiye göre daha uzun ve daha geniş olduğunu belirten Yığ, “Müşterilerimiz, BMC Profesyonel 1142 ACX Çekici’de bir takım değişiklikler yapılmasını istemişti. BMC de bu doğrultuda, çekiciyi yeniledi. Yenilenen BMC Profesyonel 1142 ACX Çekici, henüz satışa sunulmadı. Bir hafta içinde mağazalara gelecek. Müşterilerimiz bize gelip, aracı test edebilirler” dedi. Yenilenen BMC Profesyonel 1142 ACX Çekici’nin fiyatının 110 bin TL’den başladığını ve istenilen ekstra ekipmanların da araca eklenebildiğini ifade eden yığ, amaçlarının BMC’nin Denizli’de yüzde 50 olan Pazar payını artırmak olduğunu söyledi. Kokteyl boyunca, Sadıklar Otomotiv yetkilileri, sürücülerin yenilenen çekici ile ilgili sorularını yanıtladı.

http://www.denizlim.net/haberler-goster-621-bmc_nin_yeni_cekicisi_daha_uzun_ve_genis.html

Eski bir haber fakat fiyat için ekleme gereği duydum. Sözde Bmc, müşterilerinin istekleri doğrultusunda Acx'te bir takım değişiklikler yapmış. Külahıma anlat sen onu !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 5 Kasım 2009; 14:03:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeTURK76
    Ooo Eray bey, ben bu 10 cm farkı yanlış anlamışım. Söz konusu kabinmiş Yani insaf be kardeşim göz var nizam var 10 cm kabini nasıl karıştırırsın. Çok dikkatsizim çook. Neyse yanlış yazmışım diyeyim kurtarayım durumu

Sorun sizde değil Özgür bey. Sorun, kabini 10 cm yükseltip piyasaya yeni araba diye sunan Bmc'de...
  • >>  13 YAŞINDA !
  • harbiden ne zaman aldında ne zaman satıyon türk milletinin işine akıl sır ermez. burda da neşesinden bişey kaybetmemiş bir tırcı abimiz var windowsu çökmüş üzülüyor.http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=1254718014559&ref=nf
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Hiç ısınamadım şu aletlere. Nasıl bir zevk vardır şu Amerikalılarda... Bunlarda devasa motorlar boy gösterse de, güçleri bizim ithal marka çekicilerin güçleriyle hemen hemen aynı. Gurbetçi arkadaşlar, Alamanya'da falan var mıdır böyle Amerikanlar ?

Teme bey (), paylaşımınız için teşekkür ederiz. Başlığımızı gizli gizli takip ederken gözümüzden kaçmıyorsunuz.

Rica ederim, bunlardan epey fotograflamıştım ama bugüne ancak bu ve birkaç kare daha ulaşabilmiş :(

Güç konusunu bilemeyeceğim ama adamlar gerçekten çok özeniyor kamyonlarına, nikelaj ve paslanmaz çelik kullanımı had safhada, boya işçilikleri olağanüstü. Burada showlarda görebileceğimiz araçlarla adamlar orada yük taşıyor...

Mesela Türkiye de böyle bir renk kamyon düşünemiyorum :)

http://img88.imageshack.us/img88/55/img1101pf.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teme -- 4 Kasım 2009; 18:15:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: henschelciler

harbiden ne zaman aldında ne zaman satıyon türk milletinin işine akıl sır ermez. burda da neşesinden bişey kaybetmemiş bir tırcı abimiz var windowsu çökmüş üzülüyor.http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=1254718014559&ref=nf

O abiyi Facebook'ta uzun uğraşlar sonunda bulduk ve arkadaş listemize ekledik. Yakında burada kendisini görürseniz şaşırmayın yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teme
    Rica ederim, bunlardan epey fotograflamıştım ama bugüne ancak bu ve birkaç kare daha ulaşabilmiş :(

Güç konusunu bilemeyeceğim ama adamlar gerçekten çok özeniyor kamyonlarına, nikelaj ve paslanmaz çelik kullanımı had safhada, boya işçilikleri olağanüstü. Burada showlarda görebileceğimiz araçlarla adamlar orada yük taşıyor...

Mesela Türkiye de böyle bir renk kamyon düşünemiyorum :)

http://img88.imageshack.us/img88/55/img1101pf.jpg

Bunlar maddi güçle alakalı işler.
    Burada araç tercihinde, aracın giderleri en ince ayrıntısına kadar hesaplanırken, orada adamlar araçlarına binlerce lira para döküyorlar ve işi gücü bırakıp fuarlarda araçlarını sergiliyorlar.
    TR'de kamyonun kabininin üzerine bir krom boru yaptırmaya kalksan nereden baksan 500 lira fiyat biçiyorlar. Bu devirde kim verirki bir krom boruya 500 lira ?

Zaten TR'de o araçlara yapılan ustaca aksesuarları yapacak insanlar yok denecek kadar az. Genelde Türk şoförler araç aksesuarlarını (kabin yanına renkli desenler, egzos sistemleri vb.) yurtdışında yaptırıyorlar.

Ne kadar bizim için hayal olsa da; Yurtdışındaki fuarları burada görmek dileğiyle.
  • Bu Cumartesi İzmir Fuar'da auto show diye bişey varmış arkadaşlarla gidecez.Eğer Bmc Acx'leri getirmişse paspaslarına kadar çekecem..
  • Bir forum sitesinde rastladığım, yeni Bmc Pro 1142(Euro 2)Acx'lerden alan arkadaşımızın fotoğraflarını burada yayınlıyorum.
    (Fotoğraflar konusunda kendisinden izin alınmıştır. Bazı markalar gibi milletin emeğine saygısızlık edip, kaçak işler yapmıyoruz.)

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 5 Kasım 2009; 20:03:03 >
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • Connect'in yanında Pro...

Mehmet bey, hayırdır ? Neden aracın arkasını odak alarak fotoğraf çektiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.