Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1942. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.988.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19401941194219431944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • comvex 2016 da ford, mercedes gibi firmalar euro6 kamyonlarını tanıttılar peki bmc ne alemde bmc euro6 araç çıkaracakmı bir bilgisi olan bizide bilgilendirirse memnun olurum...BMC en son 2015 in son ayında biraz euro5 1144 üretip satışa sunmuştu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esmer33

araç o kadar ekmek yediriyor üstadım birazda masraf çıkarsın.... gülün dikenidir o. Muayneden geçer inşallah ben bu dorseye lazerli muayne işini anlamadım ya one ki o Paylaşımlar için saol...Ha bu arada bende adanaya gelmeyi düşündüm ama olmadı mersindekinede katılmadık geçti gittiydi fotolar içinde saolasın tekrar..

ekleme: ha birde güzel ablaları çekmeyi unutmamışsın

Eee Aslan Besleyen Yemini Düşünmez
    Güzel Ablalar Rica Etti Onlari Oyle Cektim
    Simdi Lazer Sistemi Soyle Tepeye Lazer Koyuyorlar Lazerler Birbirine Pararlel Standart Dorse Genisliklerine Göre Ayarli o lazerler yani laserler dorse nin biryerine degince örneğin dorsenin cati yana dogru çıkıntılı veya kayiksa lazer deyiyor ve muayne den geçmiyor dorse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde araca yıkama yağlama yaptırmıştım. Yağcıda ki eleman arka makasın alt grasörlüklerine yağ basamadığını söylemişti.

Aracı sanayide makascıya götürüp baktırdım. Sorunun grasörlüklerden değil, makas pernolarından olduğunu söylediler.

Makas pernoları sökülüp değiştirildi.

Tıkanmış makas pernosu bu şekilde.

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Bu da olması gereken şekilde yeni makas pernosu.

>>  13 YAŞINDA !

Dikkat edilmesi gereken konu, makas pernolarının yağsız kalıp bu şekilde bozulmaması için ayda en az bir kez yağ basılıp kontrol edilmesi gerekiyor.

• muayne sonucu ne üstad....Geçtimi araç sağ salim??
  • quote:

muayne sonucu ne üstad....Geçtimi araç sağ salim??

Çok Şükür Geçti Şuanda Yolda Çorlu'da Atlattık Çok Şükür Bizim Dorse Eski Olduğundan Korkmuştum Ben Ama Geçti Şükür Seneyede Allah Büyük Belki Yeni Dorse Olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89BFBB665 -- 7 Haziran 2016; 23:46:30 >
  • hadi hayırlı olsun kazasız belasız hayırlı işler....
  • quote:

comvex 2016 da ford, mercedes gibi firmalar euro6 kamyonlarını tanıttılar peki bmc ne alemde bmc euro6 araç çıkaracakmı bir bilgisi olan bizide bilgilendirirse memnun olurum...BMC en son 2015 in son ayında biraz euro5 1144 üretip satışa sunmuştu..

man , mercedes , ford ve iveco'yu gördüm fuarda benim en büyük hayal kırıklığım bmc ve temsa'nın fuarda bulunmamasıydı . Hadi Temsa'nın gidişatı iyi ama inşallah BMC'nin olayı ASKAM'a dönmez ...
  • BMC de işler ağır gidiyor.Pazar da Mercedes Benz ve Ford ağırlığını sürdürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 9 Haziran 2016; 9:02:23 >
  • Esmer33 kardeşim resim istemiştin.

İçinizden de olsa Maşallah derseniz sevinirim.

Herkesin tekeri düz bassın Allah'ın izniyle.

Konya'dan dorse alırken.

>>  13 YAŞINDA !

Akseki - Antalya arası yoldan.

>>  13 YAŞINDA !

Bu da biraz manzaralı.

>>  13 YAŞINDA !

• Mitoqondri kullanıcısına yanıt
    Hay maşallah kazasız belasız yolculuklar dileriz abi.....yük ne üstadım

• Esmer33 kullanıcısına yanıt
    Samsun'dan dorse almaya Konya'ya geçtik. Oradanda yük bakmadık boş olarak Antalya'ya indik kardeşim.

Sebze sarıp yola çıktık. Şu an hayırlısı ile 26.5 tonla Samsun'a dönüyoruz. Akseki üzerinden.

• arkadaşlar iyi günler. Allah hepinize hepimize kazasız belasız yolculuk ve iş versin.
    bir konuda yüksek fikirleriniz rica edeceğim.
    kamyon grubu araçlardaki yakıtın düşürülmesi ile ilgili hidrojen sistemleri üzerine çalışıyoruz.
    böyle bir sisteme arkadaşların bakışı ve yaklaşımı nasıl olur.teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merakli32 -- 15 Haziran 2016; 22:31:46 >
  • hala forumun en etkili en çok cevaplanan bir konunun nasıl böyle öldüğüne inanamıyorum . Şu sosyal medya'nın vermediği tadı veriyordu bana ki hala bakıp bakıp çıkıyorum yazık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

hala forumun en etkili en çok cevaplanan bir konunun nasıl böyle öldüğüne inanamıyorum . Şu sosyal medya'nın vermediği tadı veriyordu bana ki hala bakıp bakıp çıkıyorum yazık .

Tekrar hareketlendirmek istiyorum ama uyumaya bile zamanım olmuyor ne yazık ki.
    Efsane bir başlıktı, bu bir gerçek.
  • BmCpRo827 kullanıcısına yanıt
    Bende hareketlensin diye biraz uğraşıyorum ama ben şofor olmadığımdan nakliye sektöründe olmadığımdan pek de bir faydam olmuyor malesef.............Benimde bu aralar eve uğrama fırsatım az oluyor + öyle telefoından bakacak olsam vaktim az oluyor bİ otobüs firmasında host olarak işe başladım sürekli yolcular ile ilgileniyorum..... Vakit bulursamda bakıyorum geçmiş yazışmalara ford bmc tartışmalarınız denk geliyor gayette keyifli güzel bir tartışma olmuş okumaktan çok keyf alıyorum tekrar konuyu canlandıralım istiyorum bende
  • Yeni Actros ları beğendiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbt.

Yeni Actros ları beğendiniz mi?

Araçları Adana Mengerler Bayinde Inceleme Fırsatım Oldu Şunu Söylemek Istiyorum Mercedes Benz Türk yine Parçadan Çalmış
    Onun Dışında Güzel Araçlar..
    Araçların Detay Fotograflari Burada
    http://www.ulasimturkey.com/index.php?topic=464.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89BFBB665 -- 2 Temmuz 2016; 12:33:56 >
  • mbt. M kullanıcısına yanıt
    Yakışıklı tirlar ama retarder gene standart değil Mercedes bari bunlara standart sunsaydi....

• quote:

Yakışıklı tirlar ama retarder gene standart değil Mercedes bari bunlara standart sunsaydi....

Retarder de Sorun Varmış O Yüzden Retarderi Kaldırmışlar Onun Yerine Powerbreak Adinda Sistem Var Bakalim Tutuşu Nasil Olacak Retarder Gibi Tutacakmi Onu Kullananlara Soracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: .onurözdemir.

quote:

Orijinalden alıntı: mbt.

Yeni Actros ları beğendiniz mi?

Araçları Adana Mengerler Bayinde Inceleme Fırsatım Oldu Şunu Söylemek Istiyorum Mercedes Benz Türk yine Parçadan Çalmış
    Onun Dışında Güzel Araçlar..
    Araçların Detay Fotograflari Burada
    http://www.ulasimturkey.com/index.php?topic=464.0

Parçadan çalmış derken mesela hangi parçadan?
  • 
Sayfa: önceki 19401941194219431944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.