Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1864. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    >>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !>>  13 YAŞINDA !
  • Selamın Aleyküm Ağalar Bugün Biriket yükledim Malesef ilerde polis olduğu haberi ulaşınca Polisleri beklemek zorunda kaldım :)

>>  13 YAŞINDA !
  • Saracaksın 15 ton mermeri, yolda sadece çorba içmek için duracaksın REİS'im.

>>  13 YAŞINDA !
  • Koçkar Krom Sunarr

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

- Korkmazlar Palet -
  • Bombayı kurayım , kaçıp gideceğim...

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Cufff
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Saracaksın 15 ton mermeri, yolda sadece çorba içmek için duracaksın REİS'im.

>>  13 YAŞINDA !

Ben sarıyım mermeri çıkıyım yollarada çorbayada durmam abim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcs01

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-cekici-truckstore-dan-2013-model-ford-cargo-1846-121152975/detay

yeni alınan bir araç neden Mercedes ile takasa girer acaba??

Cin olmadan adam çarpmaya kalktığı içindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 10 Nisan 2013; 12:06:44 >
  • Geçen ay BALIKESİR-İZMİR yolunda denk gelmişti bir 1846T.

>>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !
  • quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-cekici-truckstore-dan-2013-model-ford-cargo-1846-121152975/detay

daha 7000 km'de araba ne ara kullandı ne ara pişman oldular acaba.

gerçekten bu kadar kötü bir araç mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

quote:

quote:

7000km yetmiş adamların bıkması için alanın Allah yardımcısı olsun 70.000Euro'ya kim alır ki
  • quote:

quote:

quote:

O değil de şu an 3. biramı açmış bir şekilde FORD CARGO'nun tanıtım videosunu izliyordum, videoyu durdurdum senin bu mesajın aklıma geldi cevap yazma isteği hissettin.
    Normal kafayla kahkaha atılacağını bildiğim için kendimi 3. biraya şartlandırmıştım.

Videoda;

Yeni nesil disk frenden bahsediyorsun.
    Ulan beğenmediğiniz, AKSARAY BMC'si dediğiniz AXOR'a adamlar 11 yıl önce koymuş bunu. Sen 1838'e bile koyamamışken,

>>  13 YAŞINDA !

Senin güçlü motor freni dediğin şey artık mazi be birader... BMC konsoldan düğmeden de olsa JACOBS'u çakmış mı 2007'de, yerlilerde o motor freninin üzerine var mı ? Ki motor freni mi kaldı, şanzımandan retarder artık, hakiki RETARDER !

Göz boyama opsiyonel koyduğun otomatik şanzımanı BMC de aynı şekilde 2009 yılında koyduysa, yine göz boyama aliminyum jantlı arabalarını "tanıtım amaçlı" boy göstertip gövde gösterisi yapmaya çalışıyorsan,

460 PS motorda %5 yakıt tasarrufu bebek oyuncağıyken sen bunu ekstra bir özellik gibi göstermeye çalışıyorsan,

o standart olarak koyduğun ve göğsünü gere gere gösterdiğin basamak kapağını SCANIA, 1997'de L kabinlere koyup, yolda ses yaptığı için ramdıman alamayıp kaldırıyorsa ve sen 2013 model araçta aynı basamak kapaklarını koyuyorsan,

yine o 2002'de üretilen ve üzerinden 11 yıl geçen AKSARAY BMC'si diye geçirdiğiniz AXOR'un bakım aralığı 2013 CARGO ile aynıysa,

Yıl 2013 olup da CARGO'ların şoförleri kabin tabanına basıp da boylu boyuna ancak dikilebiliyorsa,

saklama dolabı diye gösterdiğin şey(!) AXOR'un orta kabininde 2002'den beri varsa;

>>  13 YAŞINDA !

yıl 1997'de MERCEDES ACTROS'larda olan -ki bundan 16 yıl önce- ve 2002'de -bundan 11 yıl önce- AKSARAY BMC'si diye geçirdiğiniz AXOR'da olan dış saklama bölmelerini yıl 2013'te ancak koyabiliyorsan daha doğrusu o saklama dolaplarını koyabilecek yükseklikte kabin yapabiliyorsan,

ben bu araçta bir tek elektrikli sunroofu ve ESP'yi takdir ederim, ki büyük bir ihtimalle o da opsiyoneldir. Değilse de BRAVO (!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 11 Nisan 2013; 2:46:58 >
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O değil de şu an 3. biramı açmış bir şekilde FORD CARGO'nun tanıtım videosunu izliyordum, videoyu durdurdum senin bu mesajın aklıma geldi cevap yazma isteği hissettin.
    Normal kafayla kahkaha atılacağını bildiğim için kendimi 3. biraya şartlandırmıştım.

Videoda;

Yeni nesil disk frenden bahsediyorsun.
    Ulan beğenmediğiniz, AKSARAY BMC'si dediğiniz AXOR'a adamlar 11 yıl önce koymuş bunu. Sen 1838'e bile koyamamışken,

>>  13 YAŞINDA !

Senin güçlü motor freni dediğin şey artık mazi be birader... BMC konsoldan düğmeden de olsa JACOBS'u çakmış mı 2007'de, yerlilerde o motor freninin üzerine var mı ? Ki motor freni mi kaldı, şanzımandan retarder artık, hakiki RETARDER !

Göz boyama opsiyonel koyduğun otomatik şanzımanı BMC de aynı şekilde 2009 yılında koyduysa, yine göz boyama aliminyum jantlı arabalarını "tanıtım amaçlı" boy göstertip gövde gösterisi yapmaya çalışıyorsan,

460 PS motorda %5 yakıt tasarrufu bebek oyuncağıyken sen bunu ekstra bir özellik gibi göstermeye çalışıyorsan,

o standart olarak koyduğun ve göğsünü gere gere gösterdiğin basamak kapağını SCANIA, 1997'de L kabinlere koyup, yolda ses yaptığı için ramdıman alamayıp kaldırıyorsa ve sen 2013 model araçta aynı basamak kapaklarını koyuyorsan,

yine o 2002'de üretilen ve üzerinden 11 yıl geçen AKSARAY BMC'si diye geçirdiğiniz AXOR'un bakım aralığı 2013 CARGO ile aynıysa,

Yıl 2013 olup da CARGO'ların şoförleri kabin tabanına basıp da boylu boyuna ancak dikilebiliyorsa,

saklama dolabı diye gösterdiğin şey(!) AXOR'un orta kabininde 2002'den beri varsa;

>>  13 YAŞINDA !

yıl 1997'de MERCEDES ACTROS'larda olan -ki bundan 16 yıl önce- ve 2002'de -bundan 11 yıl önce- AKSARAY BMC'si diye geçirdiğiniz AXOR'da olan dış saklama bölmelerini yıl 2013'te ancak koyabiliyorsan daha doğrusu o saklama dolaplarını koyabilecek yükseklikte kabin yapabiliyorsan,

ben bu araçta bir tek elektrikli sunroofu ve ESP'yi takdir ederim, ki büyük bir ihtimalle o da opsiyoneldir. Değilse de BRAVO (!)

doğru söze ne denir.
    Kendisine rakip olarak Mercedes'i gören ama Mercedes'in de 15 yıl gerisinden geliyorlar.
    2013 ilk üç aylık satışları herşeyi özetliyor aslında MB 7500 Ford 1100
  • Şimdi farkettim de bu adamlar yüksek tavanlı kabinde üst ranzayı da çalmışlar.
    "Ranza istiyorsan vereeceesin 140,00 €"

Euro bir de !

Dövizle mahalledeki kömür ofisine gidip ithal kömür getirtiyoruz sanki.

Dijital takograf yakında araçlarda zorunlu olacak, OTOSAN anlayışı dijital takografa ekstra para istiyor.
    Ulan şu an can çekişen BMC'den bari utan, adam 2009'da dijital takografı çaktı üst konsola.

Anlayabildiğim kadarıyla WEBASTO falan da opsiyonel ya da paket olarak satıyorlar.
    Sanki M serisi BMW dizayn ettiriyoruz.

Neyse sardık can sıkıntısından CARGO'ya...
  • quote:

Şimdi farkettim de bu adamlar yüksek tavanlı kabinde üst ranzayı da çalmışlar.

Euro bir de !

Dijital takograf yakında araçlarda zorunlu olacak, OTOSAN anlayışı dijital takografa ekstra para istiyor.
    Ulan şu an can çekişen BMC'den bari utan, adam 2009'da dijital takografı çaktı üst konsola.

Anlayabildiğim kadarıyla WEBASTO falan da opsiyonel ya da paket olarak satıyorlar.

aynen ya alan veya alacak olan düşünsün :)
  • Konunun üstüne iyi gider :)

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Sonunda kupaya körük koymayı akıl edebilmişler

>>  13 YAŞINDA !

VOLVO 520 (Plaka cuk oturmuş )

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmC_PrO_822 -- 11 Nisan 2013; 16:20:47 >
  • quote:

Şimdi farkettim de bu adamlar yüksek tavanlı kabinde üst ranzayı da çalmışlar.

Euro bir de !

İki mesaja da katiliyorum.

Agir vasitadan sorumlu elemana ne sorduysam mercedesle kiyasladi ve mercoyu yermek icin elinden geleni yapti adam.

Yalniz bu millete 1838 gibi bir araci axordan sonra en cok satan araba yaptirabiliyorsa,bu aracla daha iyisini yapabilir ford.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom239 -- 11 Nisan 2013; 22:41:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.