Şimdi Ara

DH Kar Topiği.. 2018-2019 BEYAZ KIŞ SEZONU AÇILDI. HAYIRLI OLSUN :) (404. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.378
Cevap
151
Favori
590.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul / Pendik böyle bir soguk 2 yıldır görmedik dışarı cıkamıyoruz soguktan
  • Ufaktan hava yumusadi 6-7 dereceyi gormeye basladik gunesli
  • Corlu tekirdag asiri soguk ama kar yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

quote:

Orijinalden alıntı: Topçu Gür

Böyle yağdığına bakmayın arabaların üstünde tırnak kadar kar yok.

DH Kar Topiği.. 2018-2019 BEYAZ KIŞ SEZONU AÇILDI. HAYIRLI OLSUN :)

Bursa / Yenişehir

Akşam güzel yağdı ama şimdi bir şey yok

Kitap kafenin oralar mı?

Kitap kafeyi bilmiyorum ama, bulvar çay bahçesine yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

İzmirliler yağan karın tadını çıkardı

İzmir'de, kar yağışının ardından kentin yüksek bölgeleri beyaza büründü. Sabahın erken saatlerinde sokağa çıkan çocuklar yıllar sonra gelen karın mutluluğunu doyasıya yaşadı.

Dün akşam saatlerinde etkili olan ve sabaha karşı tesirini kaybeden kar yağışı özellikle kentin yüksek kesimlerini beyaza bürüdü. Yüksek bölgelerde yer yer kar kalınlığı 15- 20 santimi geçti. Sabaha karla uyanan çocuklar özlemini çektikleri karın tadını çıkarmaya çalıştı. Kartopu oynayan çocuklar unutulmaz anlar yaşadı.

İzmirliler uzun süredir böyle bir kar yağışının görülmediğini belirterek, "Sabah çocuklarımız ve arkadaşlarımızla kartopu oynamak için buraya geldik Kar yağışını kış aylarının sonlarına doğru bekliyorduk. Ancak, dün akşam yağan kar herkesi sevindirdi. Kar yağışını bu kadar erken beklemiyorduk" dediler.

İHA

oha sabuncubelinden önceki viraj burası. Kaç yıldır yağmıyordu buraya ben istanbula geldim kar yağmış işe bak ya üstüne bir de tutmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alaska Yolcusu -- 26 Aralık 2011; 17:41:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMirliva

Asıl sistem yılbaşında. Son modellerde ayın 30undan itibaren güzel bir sistem geliyor. İstanbul yılbaşında bembeyaz olabilir.

Fazla bir düşüş yaşanmayacak gibi,sıcaklık kartelasında Akdeniz Bölgesi ile yurdun kuzeyinde sadece 1 renk fark var. Hava soğuk olacak gibi ama her yeri bembeyaz yapacak karın İstanbul'a yağacağını sanmıyorum.

YILBAŞINDA KAR GELİYOR

Birkaç gün önce yılbaşında güzel bir sistem geleceğinden bahsetmiştim. Son modeller de doğruluyor artık %70 ihtimalle Türkiyenin büyük bir bölümü kar yağışı alacak. Tahminler iki gün içerisinde kesinleşir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alaska Yolcusu -- 26 Aralık 2011; 18:22:44 >
  • bu tekirdağ kıyılarına da gelse.o büyük bölümün içinde büyük ihtimalle yokuz malesef

• İTÜ meteoroloji mühendisliği de kar diyor ama az olucağınıda vurguluyor.

ki güvenirim yani kendi üniversitemin tahminine. Günlük bazda şaştığını pek az gördüm :)

http://www.uubf.itu.edu.tr/Icerik.aspx?sid=4436
  • son durum nedir arkadaşlar.

yılbaşında karı izleyebilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

son durum nedir arkadaşlar.

yılbaşında karı izleyebilecek miyiz?

yılbaşında karı izleriz muhakkak ama kar izleyebilir miyiz bilemiyorum :) şaka bi yana benim pek umudum yok. iç kesimlerin şansı fazla
  • evet beyler varmı yağış
  • ankara'da kar eridi yav. dağ hariç hiçbir herde kalmadı
  • Gerçekten var mı kar ihtimali yılbaşında istanbulda ?
  • Şöyle 31 Aralık gecesi başkayıp 1 Ocak öğlenine kadar yağsa kar ne kadar güzel olur ilk okul zamanına döneriz.
  • İstanbul'da 1 hafta daha kar yok
  • ankarada yağacakmı peki yılbaşında
  • ankarada yağabilir
  • ankara eryaman ince ince yağıyor hadi hayırlısı
  • ankara or-an sitesine yağıyor şuanda
  • ANKARA YAĞIYOR BEYLER CHRISMAS OLUCAZ HOLEY
  • 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.