Şimdi Ara

DH İzmir Xbox 360 Kullanıcıları Grubu (Yine Yeni Yeniden) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
4.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atilkan

quote:

Orijinalden alıntı: ultrakukre

Arkadaşlar bu arada yanlış anlaşılmasın benim üyelikte bazı oyunlar görünüyor oynamadığım, onlar kuzenimde üyeliğime giriş yaptığımda kaydolmuşlar öyle. ben de o oyunlar yok, sadece max payne 3 ve cs:Go yu aldım.

Hocam CS:Go iyimi ? Bende almayı düşünüyorum. Grafikler kötü deniyor ama grafikler zerre önemli değil şahsen. oynannış falan zevkli mi yani ?

cs:go çok zevkli, oynanış felan harika olmuş :) tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atilkan

quote:

Arkadaşlar bu arada yanlış anlaşılmasın benim üyelikte bazı oyunlar görünüyor oynamadığım, onlar kuzenimde üyeliğime giriş yaptığımda kaydolmuşlar öyle. ben de o oyunlar yok, sadece max payne 3 ve cs:Go yu aldım.

Hocam CS:Go iyimi ? Bende almayı düşünüyorum. Grafikler kötü deniyor ama grafikler zerre önemli değil şahsen. oynannış falan zevkli mi yani ?

cs:go çok zevkli, oynanış felan harika olmuş :) tavsiye ederim.

Bi konuda yerden yere vurmuşlar oyunuda

• arkadaşlar herkesi ekledim listeme xbox live da.. NİCK: OrtamPortakali
  • ps3 olayı tamamdır yarın geliyoor
  • skyrimm alınırrrr çok acill elinde bulunanlar bana ulaşsınn
  • ExtraGakkartal 4GB kinect slim buca 1969 doğumluyum orjinal ciyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gakkartal

ExtraGakkartal 4GB kinect slim buca 1969 doğumluyum orjinal ciyim

forzaaa buca
  • ARKADASLAR BEN YENİ XBOX360 ALDIM FAKAT FORUMLARDA BU EKLEME OLAYI NEDİR? KULLANICI ADI NEREDEN EKLENİR ANLAMADIM? AMAÇ NE NASIL OLUR? LÜTFEN BENİ AYDINLATIRSANIZI SEVİNİRİM?
  • Benide ekleyin gaziemir adim özgür
    Struckbarrel934. Yeni game tagım ozgur35le

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur35le -- 11 Ocak 2013; 23:11:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar,
    ben xbox 360 250GB + Kinect almak istiyorum, izmirde hangisini önerirsiniz,
    1) Kuryap Çankaya
    2) Uğur Karşıyaka
    3) Emrah Karşıyaka
    Hem karşıyakaya hem de çankayaya eşit mesafede uzaklıktayım yani uzaklık sorun değil hangisi daha güvenilir, ilgili, sorun olduğu zaman hemen halledebilecek ve de sağlam olacak......
  • Millet uyuyormusunuz,nerelerdesiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akaan57

Merhabalar arkadaşlar,
    1) Kuryap Çankaya
    2) Uğur Karşıyaka
    3) Emrah Karşıyaka
    Hem karşıyakaya hem de çankayaya eşit mesafede uzaklıktayım yani uzaklık sorun değil hangisi daha güvenilir, ilgili, sorun olduğu zaman hemen halledebilecek ve de sağlam olacak......

Neden teknosa vb. gibi yerleri tercih etmediğini sorabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackdagger

quote:

Orijinalden alıntı: akaan57

Merhabalar arkadaşlar,
    1) Kuryap Çankaya
    2) Uğur Karşıyaka
    3) Emrah Karşıyaka

Neden teknosa vb. gibi yerleri tercih etmediğini sorabilir miyim?

Malum işlemler yüzünden

• Nasıl yani? Mesela Emrah Elektronikde daha mı ucuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackdagger -- 27 Şubat 2013; 15:55:31 >
  • quote:

Nasıl yani? Mesela Emrah Elektronikde daha mı ucuz?

evet daha ucuz, sebebine gelirsek yurtdışı cihaz getiriyorlar ve garantisini kendileri veriyor.
    jtag, fw işlemlerini kendileri yapıyorlar herhangi bir sorun olduğunda onlara götürüyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

quote:

evet daha ucuz, sebebine gelirsek yurtdışı cihaz getiriyorlar ve garantisini kendileri veriyor.
    jtag, fw işlemlerini kendileri yapıyorlar herhangi bir sorun olduğunda onlara götürüyorsun :)

Emrah Elektronik ve benzeri dükkanlardan millet kan kusuyor ilgili konularda :)

Çok ciddi dolandırıcılık iddiaları var, beklenenden farklı ürün satma, hatalı, ayıplı ürün satma, teknik serviste memnuniyetsizlik vs vs.

Ben bu tarz yerlerden alışveriş yapmayı düşünen biri olsaydım iki kez düşünürdüm.

(Not: Söylediğim konu ile ilgili Emrah elektronik'in forumdaki konusuna bakınız)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

quote:

Emrah Elektronik ve benzeri dükkanlardan millet kan kusuyor ilgili konularda :)

Çok ciddi dolandırıcılık iddiaları var, beklenenden farklı ürün satma, hatalı, ayıplı ürün satma, teknik serviste memnuniyetsizlik vs vs.

Ben bu tarz yerlerden alışveriş yapmayı düşünen biri olsaydım iki kez düşünürdüm.

(Not: Söylediğim konu ile ilgili Emrah elektronik'in forumdaki konusuna bakınız)

ben emrah elektroniği savunmuyorum zaten,bildiğiniz, güvendiğiniz, tanıdığınız yerden almak teknosa dan ya da teknoloji mağazasından daha iyidir diyorum.
    ben mesela emrah'a kuryap'a ve uğur'a gittim, çok tatmin olmadım, istanbul kahraman elektronikten aldım, kargo ile gönderdiler. memnunum.

• Merhaba

gamertag : galipt

güzelyalı
  • arkadaşlardan izmirden malum oyunları satan alan birisi bana pm atabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

arkadaşlardan izmirden malum oyunları satan alan birisi bana pm atabilir mi

Uğur elektroniğe git kskde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.