Şimdi Ara

DH İzmir Xbox 360 Kullanıcıları Grubu (Yine Yeni Yeniden)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
4.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  DH İzmir Xbox 360 Kullanıcıları Grubu (Yine Yeni Yeniden)

Diğer grupta en başlarda izlediğim yanlış politikadan kimse sürekli etkin olmuyordu.
    Grubumuzun Amacı :
    Bütün izmirli xbox 360 sahiplerinin, severlerin, alacakların vb... bir konuda toplanıp bütün dertlerini anlatmaları, Nerde, Nekadar, Neresi güvenilir gibi konuları paylaşmak,
    Beraber oyun oynamak, etkinlikler düzenlemek, Hep beraber oyun almak gibi şeylerdir.

Grubumuza katılmak için :
    1. Grubumuz izmirden katılan herkese açıktır.
    2. Başkalarına saygısızlık yapan etkinliklerde yendiklerini aşağılayanlar grubtan atılacaktır.
    3. Grubumuzun asıl amacı İzmir'de bulanan Xbox 360 sahipleri ile dostluklar kurmak, eğlenmek bilgilerimizi paylaşmaktır.
    4. Orjinal kullanıcı mı, Yoksa Korsancı mı olduğunuzu yazınız.
    5. Eğer live kullanıyor iseniz Gamer Tagınızı yazınız.
    6. İzmir'in neresinde olduğunuzuda söyler iseniz iyi olur.
    7. Grupta kimse beni ekle demesin lütfen. Grupta yeterince etkin olanları, ilgilenenleri sonradan ben kaydederim gruba
    8. Lütfen ilk mesajınızda Gamertag, Oyunlarınız ve hangi semtten katıldığınızı belirtiniz

Etkinlikler&Turnuvalar hakkında :
    1. Etkinlik&Turnuvalar'ı isteyen herkes düzenleyebilir. Bende ana başlıktan belirtirim
    2. Etkinlik&Turnuvalar Cuma-Cumartesi günleri düzenlenicek ve katılacak kişilerin tümüne uyacak bir saat dilimi olmasına özen gösterilecektir.
    3. Etkinlik&Turnuvalar her hafta düzenlenmeye çalışılacaktır. Konuya sürekli bakın ki herkese mesaj atmak zorunda kalmayayım
    4. Etkinliklerin hepsinde ben katılamayabilirim. Böyle durumlarda ilgilenmesi için etkinliğe katılacaklar arasından bir kişi seçeceğim ve etkinliğin bir nevi başkanlığını o yapacak.
    5. Etkinlikler her Cuma ve Cumartesi günü düzenlenmeye çalışılacaktır.
    6. Haftalık etkinlikler rastgele olmayacaktır. Pazartesi gününden itibaren Çarşamba gününe kadar etkin olacak bir anket sistemi ile o haftanın etkinliği belirlenecektir.

Not : Lütfen beni ekle diyip gruba bir daha girmemezlik yapmayınız.

Liste :

İMZAMIZ :

[center][image]http://img43.resimup.net/dm/P7TD.png[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_58854192/tm.htm][size=2][b][color=#000000][i]İzmir Xbox 360 Grubu[/i][/color][/b][/size][/center][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizil_elma -- 25 Ağustos 2012; 0:54:46 >

• GT BaYaT EkMeK

YAŞ 39

İZMİR KARSIYAKA

MW3
  • gamertag:coherentlamb80
    izmir şirinyer
    fwli konsol
    fifa 12
  • Gamer tag : Engelmacherr

İzmir/Karşıyaka (Cihaz ilaçlı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dustywaffe -- 25 Ağustos 2012; 15:46:28 >
  • Suana kadar bir problem yok fakat yine de uyari notumu düseyim. Konu icerisinde illegal icerikle ilgili muhabbetler gecerse (kopya oyunlar- oyunlarin nete düsmesi vs) bu basligin silinecegini bilmenizi isterim, iyi forumlar.
  • GT: EfsaneCodcu
    izmir alsancak
    ilaçlı konsol

mw3 fifa 12 nba2k12
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

Suana kadar bir problem yok fakat yine de uyari notumu düseyim. Konu icerisinde illegal icerikle ilgili muhabbetler gecerse (kopya oyunlar- oyunlarin nete düsmesi vs) bu basligin silinecegini bilmenizi isterim, iyi forumlar.

Tama bunların olmamasına özen göstericem. Eğer böyle bir şeyin yapıldığını görürsem zaten direk size bildiririm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilkan

quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

Suana kadar bir problem yok fakat yine de uyari notumu düseyim. Konu icerisinde illegal icerikle ilgili muhabbetler gecerse (kopya oyunlar- oyunlarin nete düsmesi vs) bu basligin silinecegini bilmenizi isterim, iyi forumlar.

Tama bunların olmamasına özen göstericem. Eğer böyle bir şeyin yapıldığını görürsem zaten direk size bildiririm :)

Tesekkür ederim.
  • Beyler şimdi ben bi öneri istiyorum :)
    EU hesabım var bugün yarın 2100 point alıcam. bunun 800 ile Fifa'ya online kod alıcam geriye kaldı 1300 mp. Şimdi ben bu 1300 points ile ne yapayım. Bi arcade oyun alayım diyorum. Yada Red Dead Redemption da var ona undead nighmare dışında bir DLC önerir misiniz ? Sizce ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilkan

Beyler şimdi ben bi öneri istiyorum :)
    EU hesabım var bugün yarın 2100 point alıcam. bunun 800 ile Fifa'ya online kod alıcam geriye kaldı 1300 mp. Şimdi ben bu 1300 points ile ne yapayım. Bi arcade oyun alayım diyorum. Yada Red Dead Redemption da var ona undead nighmare dışında bir DLC önerir misiniz ? Sizce ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum :)

acelen ne dostum dursun, bakarsın daha iyi bir şey cıkar ona harcarsın
  • akşam düzenlenecek her türlü etkinliğe katılmaya çalışırım.

izmir/karşıyaka
    orjinal sayılır
    Oyunlarım
    Black ops-mw3-bf3-gow3-forza3ve 4-mk9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pxsel -- 20 Mart 2012; 13:03:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pxsel

akşam düzenlenecek her türlü etkinliğe katılmaya çalışırım.

izmir/karşıyaka
    orjinal sayılır
    Oyunlarım
    Black ops-mw3-bf3-gow3-forza3ve 4-mk9

ekle beni ben genellikle aksamları online olurum, mw3 takılıyorum SD TDM hariç her modu oynarım
  • Arkadaşlar izmir de oyun kiralaya bileceğim bir dükkan varmı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UMP

Arkadaşlar izmir de oyun kiralaya bileceğim bir dükkan varmı bildiğiniz?

ps3mu? xboxmı? ps3 bulursun belki ama xbxo zor
  • abi ne gerek var bu tarz gruplara ve yeniden canlandırmaya anlamıyorum hepimiz türkiyedeniz işte bu tarz soracağınız şeyleri genel başlıklar altında da sorabilirsiniz böylece herkesin de bilgisi olabilir yani oldum olası anlamadım şu izmirliler grubu ankaralılar grubu falan muhabbetini ha reelde toplanıp falan bi etkinlik yaparız diye planlıyosanız o zaman mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerguy

abi ne gerek var bu tarz gruplara ve yeniden canlandırmaya anlamıyorum hepimiz türkiyedeniz işte bu tarz soracağınız şeyleri genel başlıklar altında da sorabilirsiniz böylece herkesin de bilgisi olabilir yani oldum olası anlamadım şu izmirliler grubu ankaralılar grubu falan muhabbetini ha reelde toplanıp falan bi etkinlik yaparız diye planlıyosanız o zaman mantıklı

Amaç burda aynı şehirde yaşayan kişiler olarak yardımlaşmak oyun kiralamak falan. Birbirimizi bulmada daha az zorluk çekeriz bu şekilde :) Öyle yani

quote:

Orijinalden alıntı: UMP

Arkadaşlar izmir de oyun kiralaya bileceğim bir dükkan varmı bildiğiniz?

Karşıyaka'da Uğur elektronik var hocam

• basın sitesi hatay taraflarında oturuyorum. orjinal kullanıyorum.

bu arada öbür konuya ne olmuştu?
  • Ekle hocam istanbul ankara grupları takasları görmekten bıktık birazda izmirliler konuşsun yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

basın sitesi hatay taraflarında oturuyorum. orjinal kullanıyorum.

bu arada öbür konuya ne olmuştu?

Hocam oyunlarınızı ve Gamertag'ınızı yazarsanız iyi olur :)
    Öbür konu bir türlü hortalayamıyor. nerdeyse 2-3 ay oldu konuya yeni cevap yazılmayalı. Herkese tek tek etkinlik yapalım mesajı yolluyordum millet cevap vermeye bile tenezzül etmiyodu. Bende ondan yeni grup açtım. Burda ekle beni diyip kaçanlar olmasın diye daha sağlam şeyler yapmak istiyorum.
    Herkes fikirlerini paylaşırsa sevinirim

quote:

Orijinalden alıntı: söny

Ekle hocam istanbul ankara grupları takasları görmekten bıktık birazda izmirliler konuşsun yahu

Demi hocam Bu arada sizde Gamertag ve Oyunlarınızı falan yazarsanız sevinirim

Bu hafta sonu olmaz heralde ama öbür hafta sonu etkinliklere başlayalım diyorum. :) Öneri yaparsa herkes çok çok iyi olur. Misal fifa ligi yaparız COD etkinliği yaparız falan gayet hoş olur :)

• hocam oyunlarımı istersen yine de yazayım ama gold üyeliğim yok.

gamertag imzamda var zaten.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.