Şimdi Ara

◄★ DH iPhone Şarjını Kafaya Takmayanlar ( Prize Takanlar :) Kulübü ★► (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
5
Favori
12.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekle hocam benide şarjı düşünerek telefonu kullanmaktan vazgeçemem valla. varsın bitsin kaç paralık elektrik harcar ki şarj ederken. Fani şeyler bunlar.
  • beni de ekle herşey açık wi-fi 3g ekran ışığı bluetooth 12 saatte bir şarj ediyorum =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Kafaya değil prize takıyorum, dağılın.

izninizle grup lansman cümlesi yapıyorum bunu :D:D
  • SÜPER KLÜP olmuş burası beni de yazın
  • Arkadaşlar iphone 4s de 2 saat müzik dinleme, 1 saat konuşma, 10 adet mesaj atma, 15 adet resim çekme ile ne kadar şarj süresi gidier. Diğer bütün uygulamalar kapalı olcak şekilde.
  • Ekle hocam. Aynen kafaya degil prize takiyorum.
  • Al hocam durman hata
  • benide ekle hocam
  • Beyin bedava.
  • Ömür bitiyor pil bitse ne olur.

Benide ekle
  • benide ekle
  • ekle delikanlı...

kafaya değil, prize takıyorum.. :)
  • Yaz benide
  • Sabah kalkar okuluma giderim. Her teneffüs (dur doğru ya derste de giriyordum :) )paşalar gibi oyunumu oynarım. Müzik dinler , İnternet'e girer ve bu üçünü aynı anda yaparım. Şarja bakmam bile kaça düşmüş. Eve gelir şarja takar kullanmaya devam ederim.
    Benide eklerseniz sevinirim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egehanß -- 15 Kasım 2011; 23:30:26 >
  • daha 7 saat kullanımı geçemedim bunu da sorun etmedim istediğim gibi kullandım telefonu yeri geldi arabada şarj ettim yeri geldi iş yerinde şarj ettim ama her zaman 3g - wi-fi -konum servisleri - bildirimler - mail (15dk otomatik kontrol) vb. herşey aktifti ve biliyodum benim gibi insanlar olduğunu benide yaz hocam kalın harflerle yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malâyani -- 15 Kasım 2011; 23:28:01 >
  • benide yaz kardeşim
  • tahmin ettiğimden çokmuşuz ya :D 30 olduk bile şimdiden :D
  • %49 kaldı napcam :D
  • Kafaya degil prize takiyorum...

Bu slogana ole sesli gulum ki ohaaa dedim kendime. Gerekirse yuksek gerilim hattina takarim uleynnn :)) Allah obsesif olmaktan korusun

Benide not et bi koseye ustadim
  • ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cholonya -- 16 Kasım 2011; 0:30:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.