Şimdi Ara

--DH iPad&iPad2 Klübü 357 ÜYE-- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.015
Cevap
7
Favori
32.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benide ekleyin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

liste güncel arkadaşlar. cihazı bugün forumdan casberg nickli kerem abime sattım,ama konuyla ilgilenmeye ve bildiğim konularda arkadaşlara yardımcı olmaya devam edeceğim

Hocam ufukta iPad 2 var mı ?
  • quote:

liste güncel arkadaşlar. cihazı bugün forumdan casberg nickli kerem abime sattım,ama konuyla ilgilenmeye ve bildiğim konularda arkadaşlara yardımcı olmaya devam edeceğim

Hayırlı olsun hocam , ipad2 ye geçmeyi düşünüyormusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightGuardian -- 18 Ağustos 2011; 3:06:18 >
  • @NightGuardian şu an için böyle bir düşüncem yok belki ileride ama konuya hep destek tam destek
  • Beni de ekler misiniz :)

iPad 2 64gb&3G Beyaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

Hocam ufukta iPad 2 var mı ?

Şu an için düşünmüyorum hocam,bakalım hayırlısı
  • arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum ama bir şey sormak istiyorum 2. el ipad 1 almak isitiyorum ama HD video oynatabiliyormu 1. nesil yoksa sadece eski 700mb divxlerimi oynatıyor frame atlaması yapıyormu HD görüntülerde birde 1.nesil wifi 64GB 750 nasıl fiyat TR içi veya yurt dışı temiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: war3z

arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum ama bir şey sormak istiyorum 2. el ipad 1 almak isitiyorum ama HD video oynatabiliyormu 1. nesil yoksa sadece eski 700mb divxlerimi oynatıyor frame atlaması yapıyormu HD görüntülerde birde 1.nesil wifi 64GB 750 nasıl fiyat TR içi veya yurt dışı temiz

Ben satiyorum sifir gibi temiz kitap gibi trexta marka 80 tl lik kilifi ile birlikte 64 gb wifi 3 g 900 lira. Pmden ulasabilirsiniz elden satis tercihimdir....
  • liste güncel
  • Arkadaşlar bir kaç yerde İpad 1 retina ekranlı olmadığını söylemişler yani ipad2 ile ekranda fark varmı bir sürü kıyaslama videosu izledim HD uygulamaları geç açması web de 3-4 sn geç açması hariç incelik kamera,gr ağırlığı vs.. pek bir fark görmedim burada sorum ipad 1 sahiplerine
    1-Dokunmatiğinde his olsun işlevlik olsun bir fark varmı ipad 2 ile
    2-HD uygulamalarda kasma vs oluyormu
    3-HD göründü yani en fazla 720P mkv görüntü oynatırken bir sorun oluyormu
    4-ipad 1 ile 2 arasında ekranların kalitesi retina falan kalite farkı varmı
    yani kamera benim için çok önemli değil bi 15-20 sn fazlada beklerim sıkıntı yok dokunmatik hassasiyeti + uygulamalar ve menüler sorunsuz ise
    şimdi şöyle düşünüyorum ipad 3 2012 mart tan aşağı çıkmaz tahminimce ve şimdi gidip 0 (sıfır) ipad 2 almak bana çok mantıklı gelmiyor yani 2. el temiz bir ipad 1 almayı düşünüyorum ki apple 2013-2014 e kadar yazılım desteğinide çekeceğini pek zannetmiyorum sonucta iphone 4 ipod4 gen tarzı bir işletim sistemi var
    teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi war3z -- 20 Ağustos 2011; 18:15:49 >
  • İpad 2 64 GB Wi-Fi + 3G Siyah

Eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joelito777

İpad 2 64 GB Wi-Fi + 3G Siyah

Eklerseniz sevinirim.

listeye ekledim,aramıza hoşgeldiniz
  • quote:

Arkadaşlar bir kaç yerde İpad 1 retina ekranlı olmadığını söylemişler yani ipad2 ile ekranda fark varmı bir sürü kıyaslama videosu izledim HD uygulamaları geç açması web de 3-4 sn geç açması hariç incelik kamera,gr ağırlığı vs.. pek bir fark görmedim burada sorum ipad 1 sahiplerine
    yani kamera benim için çok önemli değil bi 15-20 sn fazlada beklerim sıkıntı yok dokunmatik hassasiyeti + uygulamalar ve menüler sorunsuz ise
    şimdi şöyle düşünüyorum ipad 3 2012 mart tan aşağı çıkmaz tahminimce ve şimdi gidip 0 (sıfır) ipad 2 almak bana çok mantıklı gelmiyor yani 2. el temiz bir ipad 1 almayı düşünüyorum ki apple 2013-2014 e kadar yazılım desteğinide çekeceğini pek zannetmiyorum sonucta iphone 4 ipod4 gen tarzı bir işletim sistemi var
    teşekkür ederim

1-)hiçbir farklılık yok,birebir aynı
    2-)ben ipad1 kullanıyorken hiç kasma yamadı ama cihazın yoğunluğuna göre değişebilir
    3-)bilgim yok
    4-) 9 kat daha güçlü grafik işleme kapasitesine sahip ipad2 herhalde daha iyidir

şu linki incelemekte fayda var:http://www.eokul-meb.com/gundem/apple-ipad-1-ile-ipad-2-arasindaki-farklar-ozellik-farklari-2011/
  • Benim bildiklerim ipad 2 nin 1 den farkları, hız, daha iyi görüntu ki aynı çözünürlük olmasına rağmen, incelik, hafif, birde kameralar. ipad 1 ikinci el 700-800 ipad 2 sıfır 1300 tl. ipad 3 tahminim mayıs haziran yani 9 ay sonra alınabilir. Retina ekran olma olasılıği yuksek, ama iki versiyonuda olabilir hd ve normali diye, aralarındada fiyat farki olur mutlak.

evet budurumda ne yapmak lazim al sana cok bilinmeyenli denklem. isimizi gorme mantigiyla karar vermek lazim belkide

selamlar
  • bir çırpıda girdim bende İpad 1 64GB WİFİ
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bir kaç yerde İpad 1 retina ekranlı olmadığını söylemişler yani ipad2 ile ekranda fark varmı bir sürü kıyaslama videosu izledim HD uygulamaları geç açması web de 3-4 sn geç açması hariç incelik kamera,gr ağırlığı vs.. pek bir fark görmedim burada sorum ipad 1 sahiplerine
    teşekkür ederim

1-)hiçbir farklılık yok,birebir aynı
    2-)ben ipad1 kullanıyorken hiç kasma yamadı ama cihazın yoğunluğuna göre değişebilir
    3-)bilgim yok
    4-) 9 kat daha güçlü grafik işleme kapasitesine sahip ipad2 herhalde daha iyidir

şu linki incelemekte fayda var:http://www.eokul-meb.com/gundem/apple-ipad-1-ile-ipad-2-arasindaki-farklar-ozellik-farklari-2011/

quote:

Orijinalden alıntı: cruiser76

Benim bildiklerim ipad 2 nin 1 den farkları, hız, daha iyi görüntu ki aynı çözünürlük olmasına rağmen, incelik, hafif, birde kameralar. ipad 1 ikinci el 700-800 ipad 2 sıfır 1300 tl. ipad 3 tahminim mayıs haziran yani 9 ay sonra alınabilir. Retina ekran olma olasılıği yuksek, ama iki versiyonuda olabilir hd ve normali diye, aralarındada fiyat farki olur mutlak.

evet budurumda ne yapmak lazim al sana cok bilinmeyenli denklem. isimizi gorme mantigiyla karar vermek lazim belkide

selamlar

Aslında dediğiniz gibi ipad 3 ün gelmesi bencede çok fazla bir süre beklemek için ki kamera önemli olmadığı ve aynı uygulamaları açtığı ekran kalitesi aynı olduğu , sadece 15-20sn geç olduğu için ipad 2 almadım inşallah pişman olmam daha cihaz yolda ama bakalım , 720P 4-5GB mkv dosyalarını açmakta bir sorun oluyormu acaba ipad 1 için
    ipad 1 64GB WİFİ 625TL ye aldım temiz cihaz fiyatı uygun geldi nasıl fiyat aldım gitti
  • quote:

bir çırpıda girdim bende İpad 1 64GB WİFİ

haydi hayırlı olsun hocam,listeye ekliyorum
  • 18.30 itibari ile listemiz güncel arkadaşlar
  • Beni de ekleyin lütfen. İpad 32 GB Wifi Siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: midasbilisim

Beni de ekleyin lütfen. İpad 32 GB Wifi Siyah

modeli tam olarak belirtmediğiniz için listeye ekleyemedim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.