Şimdi Ara

DH INGRESS Oyuncuları Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
11
Favori
7.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gorkem0707

Oyun on numara ya bende yeni başladım amaç GPS aç tlf int. de açık olcak sana ekranda en yakın noktaları veriyor gidip oraları ziyaret edip xp toplamak maviler hackliyor sanırım bişiler oluyor zamanla görcez :D

Aslında olay kolay ama bilgisayar başında oyun oynamayı sevenler pek tutunamıyor oyunda. Oyun sürekli ilgi istiyor. Portallarını kontrol altında tutacaksın vs.
    Birde tek başına yapabileceklerin sınırlı kesinlikle gruplarda yer almak lazım.
    İyi bir yönlendirmeyle 1-2 gün içinde level 6 çok kolay olunur zaten ondan sonrası daha zor.

Maviler de yeşiller de hack yapabilir. Oyunda sadece bir grubun uygulayabileceği herhangi bir silah, mod vs bulunmamaktadır. (Ya da bildiğim kadarıyla)

İstenen detayda bir bilgi varsa ben de bilgi düzeyimde yardımcı olabilirim.

• Yeşil le Maviler arasındaki fark nedir ? Hangisinde daha çok insan var
  • Gördüğüm kadarıyla bariz bir dengesizlik yok oyuncu sayisi olarak. Tabiki daha cok Ankara icin konusuyorum. Baska yerlerde var mi bilmiyorum.
    Mavi yesil arasinda fark cok. Iki grupta inanmis bir seylere. Aslinda fark yok. Ayni silahlar ayni savunmalar mevcut iki grupta da.
    Sen kararsiz kaldiysan mavileri sec en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Kadıköy civarları full mavi acaba mavi olmakla hatamı ettim sıkıcı oldu gibi 2 levelım gerçi ama..
  • eskişehirden yeşil varsa birlikte oynayabiliriz
  • Oyunu bugün yükledim. Karamürsel Barbaros Denizcilikte okuyorum ve orada yeşil olarak başladım. Şansıma 1 tane mavi var birde ben varım. Teke tek kapışacağız anlaşılan. Saldırma işlerini falan çözdüm 7 kilometre gezmişim Eğlenceli geldi gece ava devam Karamürsel civarında varsa takılalım.
  • anadolu yakasında maviler baya çok fazla yeşil yok gibi :)
  • Türkiyenin gerek event olsun gerek cell skorları olsun açık ara önde olan takımı Yeşiller yani Enlightened takımı.
    Kazanan tarafta yer almak istiyorsanız Yeşil takıma katılabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bende harita bunun gibi, sokakları göremiyorum, neden acaba?

https://store.donanimhaber.com/13/c7/3a/13c73aff5aa71ebe4c08a84ede0d731c.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 12 Eylül 2015; 12:43:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Arkadaşlar bende harita bunun gibi, sokakları göremiyorum, neden acaba?

http://i.imgur.com/VSoYdE5.jpg

oyundelisi317 nickli arkadaşa güzel cevap olmuş derdim ama sanırım fotoğraf Türkiye'ye ait değil :(

Çektiğin ekran görüntüsüne göre en az 6-7 kat mavi field içindesin o nedenle harita detayları gözükmüyor.

Bu arada Türkiye'de şu anda (özellikle bulunduğum Ankara için söylüyorum) yeşiller önde doğru ama bu oyunun en güzel tarafı bence bitmeyecek bir düzeninin olmasıdır. Bugün her yer yeşil olur yarın her yer mavi.
    Kazanan taraf diye bir şey olacağını düşünmüyorum. Çünkü sonu yok. Her an her şey değişebilir.

• JohnA kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, nette sorunun çözümüne bakarken fotoğrafı görünce kullanayım dedim, gerçi sorun değilmiş oyunun özelliğiymiş, İstanbul'dayım bulunduğum yerde çok çekişmeli geçiyor bir maviler bir yeşiller field yapıyor, işin güzel yanı dün güç kaynağı koyduğum yeri sabah komple ele geçirmişler, bizim burada kültür merkezi var herkes orası için kapışıyor bazen önünde çok telefonuyla oynayan oluyor bir dahaki sefere çaktırmadan bakmaya çalışacağım.
  • Oyun aslında sosyalleşmeyi içeriyor bu nedenle başka ajanlar ile tanışıp gruplara katılmak faydalı olacaktır. resis-tr.com (mavi olduğunu düşünerek) sitesine üye olursan hem orada mevcut eğitim film ve dokümanlarından yararlanabilirsin hem de üye olarak gruplarla tanışabilirsin.

Bildiğim kadarıyla yeşiller için dehttp://www.enl-tr.com sitesi üzerinden üye olunuyor.

Son söz olarak "VIVA LA RESISTANCE" tabiki de :)
  • Selamlar,

Enlightened takımı içinhttp://www.ingressya.com adresin bilgi alabilirsin. Ayrıca enlightened olarak oyuna başlarsan, oyun açıkken comm'dan diğer ajanlarla irtibata geçebilirsin.

İyi oyunlar.
    ----------------------
    JOIN ENLIGHTENED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fugitive9 -- 15 Eylül 2015; 17:48:37 >
  • Oyunda hile yapan yapana kimse kusura bakmasın burayada yazarım 149 günde portal indirip sırf karşı taraf rozet açamasın diye kasan bir grupla oynuyoruz onlarada eng tarafı diyoruz.Avrupadaki bazı bölgelerde etkinliklerde aktif grup lideri olan resisten arkadaşlarım var bana söylemişlerdi liste olayını açamazsın heryerde var demişti böyle saçma birşey olur ben gidim doğru oynayım karşımdaki çıksın hileye başvursun ?
    Yurt dışında Özel etkinlik alanına girilmez bölgeye uçup portal indiren şahıslar var ben bekliyorum 149 gün badge açılsın diye gelsin biri hile yaparak indirsin yani düzenli oluyor bu işler istanbulda bir arkadaşımı 40 portalı indirildi onun 40 portalı olduğunu siz nerden biliyorsunuz hile yapmasanız bilemezsiniz böyle oynanıcaksa oyun oyun olmaktan çıkar.
    Niantic hilecileri toptan bulup banlasın oyun adil olsun herkes sokağa çıkıp hile yapmadan oynasa oyun daha zevkli olucak 149 gün geldiğinde inmesi demek biz hile yapıyoruz sana açtırmayız demektir kaldıkı o kişiler 149 gün olduğunu nerden biliyor hile yapmasalar 100 üncü günde felan inmiş olsa rasgele hiçbirşey demem ama sırf oyundan soğutmak için eng tarafı bunu yapmasını kınıyorum kendilerine kolay gelsin kimse kimseyi oyundan soğutamaz.

Pokemon go yu bekleyenlere burdan kötü haber gelsin niantic hilecilerle başedemiyor yakında ondada pc başından uçup pokemon yakalayanlar görürseniz hiç şaşırmayın

3 gün önce kendi ismimi listelerin içinde görünce kafam attı nedemek yani adam gibi oynayamıyorsanız gidin clash of clans gibi normal mobil oyunları oynayın bu gps oyunu.

ALIN SİZE DEDİKLERİ ŞEYLER

Agent,

We have received your report. Please note that we cannot discuss actions taken on other agents; therefore, you will only hear back from us if we need additional information from you to investigate the issue.

If you have additional information you'd like to send regarding this particular report, please reply to this email instead of filling out our contact form again.

Benim hakkım olan rozeti vermicekler o kesin bu hesap banlansada adam yenisini açıcak fake accountla istediklerini yapıyolar giden karşıdaki kişinin emeği oluyor 5 ay az değil.

Adam portalı bile almamış uçmuş indirmiş şimdi o hesap bannlanıcak ama benim için birşey ifade etmiyor giden benim günlerim.

Saçma sapan etkinlikler yapıcaklarına kim portal nerde almış kaldırsınlar baş edemiyorlarsa görünmesin o zaman bakalım nasıl anlıcaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 14 Ocak 2016; 10:11:59 >

• oyuna 3. bi taraf gelmeli bence. daha zevkli olur

• RagnaroK19 kullanıcısına yanıt
    oyuncu sayısı yeterli değil
  • Konuyu hortlatayım bari ama artık oynayan da kalmamıştır artık.
    Not: Hala oynuyorum. İlk hesabım banlandı tekrar başladım :)
    Son not: Yaşasın direniş :)
  • Baya İyi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnA

Konuyu hortlatayım bari ama artık oynayan da kalmamıştır artık.
    Not: Hala oynuyorum. İlk hesabım banlandı tekrar başladım :)
    Son not: Yaşasın direniş :)
    Hocam neden ban yediniz, hile kullanmadan da ban atıyorlar mı?
  • OzzyCreek kullanıcısına yanıt
    Açıkçası benim ban yeme nedenim Pokemon go da uçarken ingress ile yakalanmam sonucu oldu büyük ihtimalle. Ama nedensiz ban ingress te azdır.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.