Şimdi Ara

DH İkinci el hastalığı (hasta.gif)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • her gü her saat takip ediyorum ayrılmak istemiyorum nedir yav firüsmüdür bu. Sürekli bir şeyler almak satmak piyasayı takip etmek elimd eolmasada yanlışlıkla dh ıkıncı el sayfasını açıyorum açıyorum herkesmi böyle yoksa bi yerde sornmu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misti -- 25 Mart 2009; 0:28:51 >

• bendede var bu takıntı
  • bu takıntılıgın sebebi arkaplanda gizli o renk çekiyor insanı aslında o renkte bişeyler var
  • Bende arada girer bakar birşeyler alırım ama sizinki hastalık
  • Bende önceden yapardım bunu. Ama işe yarar şeylerde satın almışlığım var.
  • bende de var bu hastalıktan
  • ben istemesemde girip bi kaç şey aldığım olduğum oldu hastalık ewet alışveriş hastalığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disstortion-EP -- 25 Mart 2009; 1:09:51 >
  • Sürekli içimde birşeyler alma istedi var Sık kullanılara donanımhaber ana sayfayı değil direk ikinci eli ekledim
  • Bendeki ieri düzeyde artık.. Bizimkiler birgün bizi de satıcan haberimiz olmayacak demeye başladılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: AliAkgl

Sürekli içimde birşeyler alma istedi var Sık kullanılara donanımhaber ana sayfayı değil direk ikinci eli ekledim

bu güzelmiş ikinci el bölümüü bende anasayfa yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misti -- 25 Mart 2009; 11:26:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAGOPA-KAJMER

quote:

Orjinalden alıntı: AliAkgl

Sürekli içimde birşeyler alma istedi var Sık kullanılara donanımhaber ana sayfayı değil direk ikinci eli ekledim

bu güzelmiş ikinci el bölümüü bende anasayfa yapıyorum

• bendede var sürekli bişey almak istiyo canım işime yaramıcak bişey olsa bile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.