Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (734. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.364.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2012 model ix 35 style plus almak üzereyim 56.000 tl ye. Araç çok temiz kusur yok 60.000 km de servis bakımlı sizce fiyat nasıl ? Ayrıca bu araçlarda yol bilgisayarında anlık yakıt tüketimi göstergesi var mı ?
  • master35 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba fiyat normal bana göre. Yol bilgisayarı bulunmakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playstop

Merhaba fiyat normal bana göre. Yol bilgisayarı bulunmakta.

Hocam malum sitedeki tüm ilanları inceledim bu fiyata araç yok genelde 60.000 tl civarı. Senede en fazla 10.000 km yapıyorum yakıt olarak beni üzer mi ? Genelde uzun yolda kullanıyorum şehir içinde pek kullanmıyorum.
    bu modelde apa ve cam tavan varsa fiyat iyi. ix35 in genelde cam tavan ve akıllı park özelliği olanları alınıp satılıyor.İlginç bir araç bu ix35 +- 10.000 oynuyor araç fiyatları arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

bu modelde apa ve cam tavan varsa fiyat iyi. ix35 in genelde cam tavan ve akıllı park özelliği olanları alınıp satılıyor.İlginç bir araç bu ix35 +- 10.000 oynuyor araç fiyatları arasında.

Evet var bu özelliler ayrıca ilk sahibinden ve servis bakımlı temiz bir araç. Yarın alıcam nasipse bakalım.
    hayırlı olsun.güzel araç ben 2014 otomatik elite olanını kullanıyorum memnunum.(Tabi otomatik manuele göre net 2 lt fazla yakıyor)
    Benzinli araç üzmez dersek yalan olur hocam keyfini çıkartın aracın biz öyle yapıyoruz :)

• Evet hocam yakıtı çok kafaya takan biri değilim zaten ufak bir ilçede yaşıyorum genelde motosiklet kullanıyorum hafta sonları genelde uzun yol için araç kullanıyorum bu arada balık avcılığı merakım var bu açıdan da iyi olacak hayırlısı bakalım

İnşallaj beklentilerinizi karşılar aldınız mı aracı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Playstop

İnşallaj beklentilerinizi karşılar aldınız mı aracı?

Evet dün aldım yaklaşık 150 km yol yaptım şuana kadar gayet memnunum. Aracı alınca yol bilgisayarını sıfırladım 50 km civarı şehir içi 100 km de şehir dışı yolda ortalamam 6.6 lt oldu. Bana göre gayet iyi eğer bu şekilde devam ederse lpg taktırmayı düşünmüyorum. Uzun yolda yakıt tüketimi gayet makul geldi bana 6 lt civarı olur diye düşünüyorum. Bu boyuttaki bir araç gayet güzel. Birde bu araçta parmak izi okuma olayı var mı onu çözemedim ?
  • Arkadaşlar bende ix35 elite otomatik kullanıyorum araba dururken ayağım frene basılı haldeyken direksiyonu sağa sola çevirdiğimde tekerler den tok bir gacirti sesi geliyor ne olabilir normalmi

Merhaba,

Aracınızı iyi günlerde kullanın. Uzun yolda 90 km sabit hızla giderseniz 6 lt/100 km tüketimi tutturabilirsiniz.

Parmak izi okuma olayı yok bu araçta. Anahtarsız giriş ve çalıştırma var.

Araca yaklaşıp sağ yada sol kapı kolundaki düğmelerden birine basarsanız kilitler açılır, açık ise kilitlenir.

Bagaja yaklaşırsanız kapılar kilitli olsa dahi bagajı açabilirsiniz. Kapılar kilitli ise kapattığınız anda kilitlenir.
    Hayırlı uğurlu olsun hocam arkadaş cevap vermiş yazdıklarınıza. Güle güle kullanın

• md4483 M kullanıcısına yanıt
    Bir bilgim yok hocam denedim ama öyle bir ses gelmedi bizim araçtan. Bizim ki manuel gerçi.

• md4483 M kullanıcısına yanıt
    yoldaki malzeme(asfalt,çakıl vs)nin tekerle sürtmesi değilse bahsedilen ses normal değil.Bir gösterin.
  • Arkadaşlar 2010 model 2.0 R Style Plus ix35 alma gibi bir düşüncem var ancak ne kadar yakıt yakar ne dir ne değildir kronik sorunları var mı bilgi verecek arkadaşlar bir ilgilenirseniz sevinirim.
  • Bende 2012'si var ve de style plus. Performans olarak süper. Yakıt olarak da dizel olduğu için 28-30 krş yakıyor diyebilirim (sakin kulanım). Malzeme kalitesi "Hyundai"; VW vs ile karşılatırmamk lazım. Kronik bir sorununa rastlamadım. Aracım 85bin'de. Bakım masrafı benzinliye göre %30 civarı daha fazla diyebilirim.
  • Hocam 28-30 demişsiniz şehir içi galiba dimi. Yakıtı çok demişler ancak eğer 28-30 yakıyosa ben çok bir şey göremedim bir de yıllık motor vergisi ne kadar acaba senin arabanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar. Yıllık vergi 1 taksiti, 1.100 kusur tl civarı. Evet yakıt, geçen yaz tatilde şehiriçi/dışı karşık ölçtüğüm değer.
  • Hocam bende 1.6 benzinli aldım. Almadan önce herkes yakıtı çok diyordu fakat 2 haftadır kullanıyorum aracı şehir içi sürekli dur kalk trafikte 8-9 lt arası yakıyor. Şehir dışında 7 lt nin altına iniyor. Dizel mutlaka daha az yakacaktır kafanıza takmayı yakıt olayını abartıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.