Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (538. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.364.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yolda mola verdiğimizde gördüm, bizim Ömer kaptanın sandım ama değilmiş, bizden'mi acaba...

DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coşkun Uçar -- 9 Nisan 2013; 15:23:56 >

• çok güzel aksesuarlar taktırmışlar.
  • Arkadaşlar İX35 araçlarımıza taktırdığımız veya taktırmayı düşündüğümüz lpg sistemleri ile ilgli facebook grubumuz olan İX35 VE SPORTAGE LPG HAKKINDA buluşalım. Burada farklı markalar hakkında araştırma yapan ve yorumlarını gönderen arkadaşlarımızı bulabileceksiniz. Grup adresimizhttps://www.facebook.com/groups/ix35lpghakkinda/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_mu

Tusa azcik basili tutmayi denediniz mi. Dit sesi geliyor diye hatirliyorum. Bir de 32 gb bellek ortada bosta birakinca yikamacida can sikabilir. Elektrik supurgesinin gazabina ugradim sanirim. Kayboldu. Gittim eskilerden 2 gb bir tane koydum.

Cevap için teşekkürler. Basılı tutmayı denemedim. Ancak bastığım zaman ekranda RAND simgesi çıkıyor, ancak rastgele çalmıyor. Dediğinizi deneyeceğim.

Yıkamacı konusuna gelirsek, yıkamacıya en son 99 model astra aracımı emanet etmiştim. Geri vitese geçirirken az kalsın şanzımanı dağıtıyordu. Bu aracımın hoparlörleri cızırdamaya başlamıştı. Bende merak edip ızgarayı söktüm. Hoparlörlerin alt tarafları sudan dolayı çürümüş görünüyordu. Bundan sonra araçlarımı yıkamacıya teslim etmedim. Anahtarı vermem, gerekirse kendim istenen yere çekerim. Kapıların eşiğine su tutturmam. Bezle sildiririm. Şu anda 2007 model Avensis kullanıyorum. Hoparlörlerde ve şanzımanda sorun yok

• Bir polis çocuğu olarak tüm polis memuru arkadaşlarımızın Polis bayra'mını kutlar başarılar dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun Uçar

quote:

Orijinalden alıntı: gugukkuşu

1 Nisan itibariyle kasko sistemi değişti malüm. Yeni sisteme göre full kasko yaptıran oldu mu ? % 300 zam felan diyorlar. Var mı aslı astarı ?

Öle bişi yok ben daha yeni yaptırıyorum %50 has. indirimli 2010 model Astra 1000 tl...normalide 2000 felan tutuyor...

Bu ay sonu bitiyor bakalım. Ne çıkacak.

Ön camın alarm ışığın hizasında 1-2 cm çizik ya da iz gibi bir şey dikkatinizi çekti mi arkadaşlar ? Yoksa benim cam çatladı mı acaba ? Kasko bitmeden değiştiriyim bari ?
  • Selam arkadaşlar,

Malumunuz yakıt tüketimi hepimizin gündeminde olan bir konu bir süredir FuelLog adlı uygulamayı kullanmaya başladım. Benzini doldurttuğumda aldığım miktarı ve tutarı giriyorum. Bir sonraki dolumda ortalama yakıt tüketimini vs hesaplıyor bunu her depo doldurmada bir kayıt olarak gösteriyor. Ayrı istatistik sayfasında da genel ortalamaları vs yazıyor. Deneyebilirsiniz. Ben android için olan linki verdim, diğer işletim sistemlerinde de benzer uygulamalar vardır eminim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.simonmorgenthaler.fuellog&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNoLnNpbW9ubW9yZ2VudGhhbGVyLmZ1ZWxsb2ciXQ..

• 3 gün önce ix35 aldık 2012 model 3700 km.
    yanlız şu sorunum var yada sorunmudur bilmiyorum ama, ön camda yağmur olsun olmasın arabayı çalıştırdıgım zaman ön silecekler çalışıyor. :) anlam veremedim cam ıslak olsa yağmur sensörü diyeceğim ama nedeni nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekireis

arabaya benzin alıyorum depo full gösteriyor aradan bi hafta geçiyor yine aynı full ve ibre düşmeye başladımı tek tek veya yarım yarım değil 3 kademe 2 kademe birden düşüyor arabadan ses geliyor habire koltuklardan surnoffdan ve içeri ses alıyor sunroofda devamlı gıcırtı var ve ilk olarak fabrikasyon hatası olarak kolçakdan başladı akabinde sol şofor kapısında kitlenmiyor ve açılmıyordu servise gösterdim fabrikasyon hatası var dedi değiştirdiler ve aradan bir süre geçti malum rizede hava açmıyor yağmurlar başlayınca arabanın içi akvaryum gibi oldu koltuk ayakları paspas tırnakları pasdan dolayı çürümüş ve paspasda çürümüş ve benzin sarfiyatı hat safada brc ile anlaşma yapacak dediler ama sesde yok halen napacağımı bilmiyorum hyundaiye başvurdum arabayı değiştirin diye olumsuz olarak dönerseler tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum

merhabalar arkadaşım.
    ix35 in su alması olayıyla bende karşılaştım. benimki sağ önden alıyor ve taban suyla doluyor. bu konu için iki gün serviste kaldı .tamam giderildi dediler aracı verdiler. ne varmış dediğimde mastiklenmemiş bir yer kalmış mastikledik dediler. bu gün aklıma geldi servise gidip kontrol edeyim dedim.gördümki sorun hala devam ediyor. neyse siz bu konuda neler yaptınız veya neler yapabiliriz. Hyundai bireysel değişim taleplerini pek takmıyor galiba. tüketici mahkemelerinin örnek kararlarından faydalanarak dava açmayı planlıyorum ben. durum ve bilgi paylaşımı yaparak bu araçlardan kurtulalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrarmgn

3 gün önce ix35 aldık 2012 model 3700 km.
    yanlız şu sorunum var yada sorunmudur bilmiyorum ama, ön camda yağmur olsun olmasın arabayı çalıştırdıgım zaman ön silecekler çalışıyor. :) anlam veremedim cam ıslak olsa yağmur sensörü diyeceğim ama nedeni nedir acaba?

Silecekler auto konumundaysa ilk çalıştırmada mutlaka çalışır. Çalışma şekli böyle, hata değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrarmgn

3 gün önce ix35 aldık 2012 model 3700 km.

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Bahsettiğiniz sorunu aşmak için silecek pozisyonunu yağmur sensöru konumundan çıkartmanız gerekiyor. Yağmurlu havalarda yağmur sensörü konumuna getirip kullandıktan sonra araçtan indiğinizde tekrar aynı sorunu yaşamamak için silecek kolunu yağmur sensörü konumundan normal konuma getirmeniz gerekir.

Bu bir üretim hatasıdır, sanırım makyajlanma döneminde bu tip basit hataları çözerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: turuysal

quote:

arabaya benzin alıyorum depo full gösteriyor aradan bi hafta geçiyor yine aynı full ve ibre düşmeye başladımı tek tek veya yarım yarım değil 3 kademe 2 kademe birden düşüyor arabadan ses geliyor habire koltuklardan surnoffdan ve içeri ses alıyor sunroofda devamlı gıcırtı var ve ilk olarak fabrikasyon hatası olarak kolçakdan başladı akabinde sol şofor kapısında kitlenmiyor ve açılmıyordu servise gösterdim fabrikasyon hatası var dedi değiştirdiler ve aradan bir süre geçti malum rizede hava açmıyor yağmurlar başlayınca arabanın içi akvaryum gibi oldu koltuk ayakları paspas tırnakları pasdan dolayı çürümüş ve paspasda çürümüş ve benzin sarfiyatı hat safada brc ile anlaşma yapacak dediler ama sesde yok halen napacağımı bilmiyorum hyundaiye başvurdum arabayı değiştirin diye olumsuz olarak dönerseler tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum

merhabalar arkadaşım.
    ix35 in su alması olayıyla bende karşılaştım. benimki sağ önden alıyor ve taban suyla doluyor. bu konu için iki gün serviste kaldı .tamam giderildi dediler aracı verdiler. ne varmış dediğimde mastiklenmemiş bir yer kalmış mastikledik dediler. bu gün aklıma geldi servise gidip kontrol edeyim dedim.gördümki sorun hala devam ediyor. neyse siz bu konuda neler yaptınız veya neler yapabiliriz. Hyundai bireysel değişim taleplerini pek takmıyor galiba. tüketici mahkemelerinin örnek kararlarından faydalanarak dava açmayı planlıyorum ben. durum ve bilgi paylaşımı yaparak bu araçlardan kurtulalım.

şaka gibi

bu arada prins sıvı lpg fiyatı 5100 TL. Vialle ve BRC de mayıs gibi başlıyornuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: gugukkuşu

quote:

Orijinalden alıntı: turuysal

quote:

merhabalar arkadaşım.

şaka gibi

bu arada prins sıvı lpg fiyatı 5100 TL. Vialle ve BRC de mayıs gibi başlıyornuş.

Vay vay vay. Yılda 10000Km yapan biri ancak 3-4 senede çıkartır parasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set2007 -- 10 Nisan 2013; 23:28:17 >

• quote:

Hani bazen lastik olarak ne alalım felan diye soruluyor ya...MİCHELİN....ilk defa sıfır Michelin alıp taktım sadece şunu söylüyorum otomobil hava yastığı üzerinde gidiyor gibi oldu....

İX35'ci arkadaşlar, 225, 18 55 KIŞLIK lastik (4x4) kolay buluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: youdiditwellslowly

quote:

Hani bazen lastik olarak ne alalım felan diye soruluyor ya...MİCHELİN....ilk defa sıfır Michelin alıp taktım sadece şunu söylüyorum otomobil hava yastığı üzerinde gidiyor gibi oldu....

İX35'ci arkadaşlar, 225, 18 55 KIŞLIK lastik (4x4) kolay buluyor mu?

Diğer lastikler kadar rahat bulunmuyor ama var...
  • ilandaki aracım satılıktır pazarlık payı vardır forumdan birine gitmesini isterim
  • Arkadaşlar aracımı sıfır teslim alırken navigasyon taktırdım.Haliyle üstündeki mp3 çalar boşa çıktı.İçine denemek amacıyla bile cd takılmadı radyo bile çalınmadı hiç :)ihtiyacı olan olursa satılıktır,duyurulur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: officer33

Arkadaşlar aracımı sıfır teslim alırken navigasyon taktırdım.Haliyle üstündeki mp3 çalar boşa çıktı.İçine denemek amacıyla bile cd takılmadı radyo bile çalınmadı hiç :)ihtiyacı olan olursa satılıktır,duyurulur :)

ben de temmuz ayı gibi zenec taktırıcam, biraz pahalı ama çin malları gibi uyduruk değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

Orijinalden alıntı: officer33

Arkadaşlar aracımı sıfır teslim alırken navigasyon taktırdım.Haliyle üstündeki mp3 çalar boşa çıktı.İçine denemek amacıyla bile cd takılmadı radyo bile çalınmadı hiç :)ihtiyacı olan olursa satılıktır,duyurulur :)

ben de temmuz ayı gibi zenec taktırıcam, biraz pahalı ama çin malları gibi uyduruk değil.

Çin malı bende tavsiye etmem
  • merhabalar cyclone taktırdım sıfır araca 1500 tl taktılar
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.