Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.913
Cevap
100
Favori
1.363.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mybestfriendim

arkadaşlar yenilenmiş ix35 leri görmek isterseniz..

http://www.youtube.com/watch?v=YXGh93bYHeU&feature=related

bu ix35 in ilk tasarımı.

bu arada video nun ortalarında gunduz ledlerinin nasıl farın icinde belirdigini fark ettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukm

quote:

bu ix35 in ilk tasarımı.

bu arada video nun ortalarında gunduz ledlerinin nasıl farın icinde belirdigini fark ettiniz mi?

evet bu tasarım safhasındaki ix 35... gündüzledlerini neden kırptılar anlamadım belkide makyajlı kasada böyle gelecek olabilir.iç tasarımıda muhteşem
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

quote:

Orijinalden alıntı: kucukm

quote:

bu ix35 in ilk tasarımı.

evet bu tasarım safhasındaki ix 35... gündüzledlerini neden kırptılar anlamadım belkide makyajlı kasada böyle gelecek olabilir.iç tasarımıda muhteşem

İzmirde şu gündüz farları işini araştırıyorum.. Ben sis farı üzerine yapılan montajlara baktım güzel duruyorlar..Farların üzerine yapılanlar çakma işi duruyor ...Varsa bu işlerle araştırma yapanlar paylaşımlarda bulunurlarsa sevinirim
  • quote:

quote:

bu ix35 in ilk tasarımı.

Farların içinden çıkan led lambaları gerçekten efsane olur. İnovasyon ve tasarım işte böyle bişey.
    Aracın içindeki malzemede infinit fx 35'e benziyor. Tabi aracı bu kalitede seri üretiyor olsalar piyasa fiyatı 1,6 benzinli için bile 70 Bın Tl'den aşağı olmaz kesinlikle.
    Far kısmına tapıaln led lambaları ortak hareket edip yaptırabiliriz bence. Fiyat almakta fayda var.
  • LPG düşünenler için biraz bilgi yazayım dedim..

Prins muhtemelen şubat ayında ipragaz vasıtasıyla direct liqui max sisteminin tanıtımını yapıp montajlarına başlayacak..Şuan dönüşüm yapılmış araçlarla halen testler yapılıyor prins ustalarına tanıtım yapılıyor( Araç bugün kayseri prinsteymiş)
    Fiyat tahminini de 5000 civarı diyorlar...

BRC ise lpdi sistemini üretmiş bizim araçlara uygun bir kit.. İtalya da montajı varmış brc ankara bölge bayinin yazdıklarına göre o görmüş aracı ve yakın zamanda Türkiye de başlayacakmış montajlar..BRC daha insaflı olur gibime geliyor bakalım onlar
    ne fiyat verecekler... Beklemekte fayda var..

Ama şu var bu lpg sistemi süper..araba sadece lpg ile çalışacak delme işi vs yok performans kaybı yok ve net ortalama yüzde 45 civarı tasarruf var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurlevuk

quote:

quote:

bu ix35 in ilk tasarımı.

Farların içinden çıkan led lambaları gerçekten efsane olur. İnovasyon ve tasarım işte böyle bişey.
    Aracın içindeki malzemede infinit fx 35'e benziyor. Tabi aracı bu kalitede seri üretiyor olsalar piyasa fiyatı 1,6 benzinli için bile 70 Bın Tl'den aşağı olmaz kesinlikle.
    Far kısmına tapıaln led lambaları ortak hareket edip yaptırabiliriz bence. Fiyat almakta fayda var.

bu arada bizim aracın kendi sınıfındaki rakiplerinin fiyatları uçmaya başladı. özellikle merak ettiğim,acaba beklesemmi dediğim subaru xv 70binden başlıyor bizim araçla yarışabilecek donanımada olanı ise 90 bin lira

mitsubishi asx ise 7bin lira zam yedi ve 70bin oldu hemde bizim araçdan daha düşük donanımlı.

bu hayra alamet değil.benimde katıldığım bir teori var.firmalara ötv zammı istihbaratı gelmiş olabilir.bunlarda önce bindirim sonra ötv bizden muhabetti yapabilirler.benden söylemesi almayı düşünenler acele etsin.zira 60bin ix 35 için bedava
  • Bana soracak olursanız bu arabanın fiyatı 70 bin olmalı neden mi?? Toyota corolla dizel 60 bin focus 55 bin civic 50 bin vs vs..
    ix35 ile bu araçları hem donanım hem görünüş olarak kıyaslayamazsınız bile .. qasqai bile 70 bin civarı sırf dizel diye tutuluyor emin olun..bu araca lpg de uygulanıyor artık kimse bu arabayı tutamaz.. dizelden daha az yakar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet albay

arkadaşlar, arabayı alalı 6 gün oldu.. 1,6 benzinli plus..
    otobanda da kullandım.. 150 km ye kadar bastım..
    herşey mükemmel ancak, 110 km den sonra sunrooftan rüzgar sesi geliyor (sunroof kapalı, perdesi açıkken) perdeyi kapatınca ses biraz azalıyor..
    bende daha önceleri tipo vardı.. bir ara araçta rüzgar sesi oluştu.. uzun aramalarımdan sonra o sesin dik konumdaki radyo anteninden geldiğini anladım.
    acaba bu rüzgar sesi de antenden geliyor olabilir mi.. ama yatay konuma getirme imkanımız da yok bu anteni..
    bir de yokuşa hızlı girmezseniz bayılıyor araç.. sollayanlar çoğalıyor..
    bagaj tam kapanmamışsa uzaktan kumandanın kapama tuşu çalışmıyor.

bu rüzgar sesi bir tek bende varsa servise gidecem.. ortak bir problemse, bir tek benden mi fikir geldi? tecrübeli arkadaşların yazılarını bekliyorum.. bir arkadaş arabanın artılarını yazmış.. zaten beğenmesm satın almazdım ama sorunları da görmezden gelecek kadar değilim..
  • quote:

quote:

herşey mükemmel ancak, 110 km den sonra sunrooftan rüzgar sesi geliyor (sunroof kapalı, perdesi açıkken) perdeyi kapatınca ses biraz azalıyor..
    bende daha önceleri tipo vardı.. bir ara araçta rüzgar sesi oluştu.. uzun aramalarımdan sonra o sesin dik konumdaki radyo anteninden geldiğini anladım.
    acaba bu rüzgar sesi de antenden geliyor olabilir mi.. ama yatay konuma getirme imkanımız da yok bu anteni..

bu rüzgar sesi bir tek bende varsa servise gidecem.. ortak bir problemse, bir tek benden mi fikir geldi? tecrübeli arkadaşların yazılarını bekliyorum.. bir arkadaş arabanın artılarını yazmış.. zaten beğenmesm satın almazdım ama sorunları da görmezden gelecek kadar değilim..

Dostum sana kötü bir haberim var.. o ses sunroof taki ses kronik sorun .. şu an için çözümü yok serviste bişey yapamaz.. 110 u geçmemeye çalış :)

Keşke style alsaydın onda sunroof yok...
  • quote:

quote:

quote:

Dostum sana kötü bir haberim var.. o ses sunroof taki ses kronik sorun .. şu an için çözümü yok serviste bişey yapamaz.. 110 u geçmemeye çalış :)

Keşke style alsaydın onda sunroof yok...

Araç yokuşta iyi değil düşük vites tam gaz yapacaksın...
    Kumandanın kapatmaması ise güzel bir özellik araç tam kapanmadı diye uyarı veriyor açık kapıyı kapatmış oluyorsun ya da bagajı
  • quote:

Bana soracak olursanız bu arabanın fiyatı 70 bin olmalı neden mi?? Toyota corolla dizel 60 bin focus 55 bin civic 50 bin vs vs..
    ix35 ile bu araçları hem donanım hem görünüş olarak kıyaslayamazsınız bile .. qasqai bile 70 bin civarı sırf dizel diye tutuluyor emin olun..bu araca lpg de uygulanıyor artık kimse bu arabayı tutamaz.. dizelden daha az yakar..

titanyum dizel focus un liste fiyatı 64.900 tl, asx intense 70.000 tl,subaru xv nin en boş modelinin 70.000 olduğu yerde hyundai ix 35 in 85.000 olması lazım.kimse farkında değil ama bu ülkede fiyatını hakeden 2-3 tane araba var.onlardan biride ix 35 hatta donanım-tasarım karşılaştırması yaparsak ix 35 hakettiğininde altında satılıyor.bu araç en en en az 70bin olmalı ve olacakta...
  • mrb arkadaşlar benimde bir sorum olacak sizlere araç stop durmundayken (anahtarsız çalıştırma modelinde) camları içerden nasıl açabiliriz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylmzvrl

mrb arkadaşlar benimde bir sorum olacak sizlere araç stop durmundayken (anahtarsız çalıştırma modelinde) camları içerden nasıl açabiliriz ???

debriyaja basmadan start düğmesine 2 kez bastığında tüm donanımlar çalışır..
  • bugün sabah arıza ışığı yandı. sağ ön lastik göstergesi belirdi. indim baktım lastiğin havası yerindeydi. işe gittim. akşam iş çıkışı tekrar baktım lastiğin havası inmemiş.
    benzincide hava basayım dedim. hava üç tekerde 28, ışık yananda daha az....( hava sıcaklığı - 7 derece idi)..hepsini 33'e getirdim. arıza ışığı söndü..
    tabi aldığından beri havasına bakmazsan böyle olur.
    oysa forumda fabrika fazla basıyor diye yazanlar olmuştu..
    neyse havalar ısınınca tekrar bakacagım.
  • bizim x35 lerin beyaz, gri ve siyahından renginden başka daha hiç bir yerde göremedim neden başka renk getirmezler anlayamadım.spo ile aynı fabrikada üratildiğine göre spoda olan turuncu renk ne güzel yakışırdı bizim araçlara bu arada bendede beyaz var turuncu olsa idi kesin onu alırdım kazasız sürüşler
  • Arkadaşlar ix35 in arazi şartlarında ve karlı yollarda kullanımı konusunda bilgilendirme yapabilir mi bilenler? Ülkenin birçok bölgesinde yoğun kar yağışları mevcut bence üzerinde durulması gereken en önemli konu bu olsa gerek şuan... Benim anlamadığım sol taraftaki tuşların ne işe yaradığıdır...
    Sol taraftaki tuşlar panelinde 4 teker resmi var ona basınca 4x e mi alıyor yoksa 2x e mi cevaplarınızı bekliyorum... Şimdiden herkese teşekürler... :)
  • burak zknc bizim xi 35 ler normal sedan araçlardan farkı yoktur yanlızca yüksekliği vardır 2000 motorlu olanları 4x4 dür. soldaki tuşlardaki 4 teker resmi 2000 motorlarda var 1600 motor olan bizim araçlarda yok oda fiat olarak iki katı 2000 motorun farkı otomatik,2000 motor, dizel 4x4 olmasından başka hiç bir özellik farkı bulunmamaktadır. kazasız sürüşler
  • Arkadaşlar merhaba.
    1,6 Benzinli araçlarımız 17 inç ancak tam ölçüleri şu an bilen veya aracı yakınında biryerlerde olan varsa yazabilirmi tam ölçülerini. Ben 235/65R17 olarak hatırlıyorum ancak net değil ve aracım 12 km uzakta şu an benden
  • quote:

Orijinalden alıntı: semisay

Arkadaşlar merhaba.
    1,6 Benzinli araçlarımız 17 inç ancak tam ölçüleri şu an bilen veya aracı yakınında biryerlerde olan varsa yazabilirmi tam ölçülerini. Ben 235/65R17 olarak hatırlıyorum ancak net değil ve aracım 12 km uzakta şu an benden

Dostum işin acele diye yazıyorum Sportage'ınkiyle aynı olsa gerek 225 x 60 x 17 yoksa arkadaşlarda yazabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: semisay

Arkadaşlar merhaba.

http://www.akbak.com.tr/Akbak/HYD-71-ix35.aspx

dediğim gibiymiş 225 60R 17
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.