Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.680.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kucuk80

Selamlar cümleten bu ürünü almak istiyorum. Tavsiye eder misiniz? Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

https://www.otometin.com.tr/urun/karter-muhafazasi-sac-accent-era?gclid=Cj0KCQjwvb75BRD1ARIsAP6LcqumRY8vrX6k5JSrH_TBwoQMzwdd5rOTgItUdX8OvGvDn-HkY6NqxRcaAp6BEALw_wcB
    Bu muhafaza yetkili servisde 450tl..bence alinabilir ki bende almak istiyorum bi türlü firsat ve sağlam firma bulamadim eger aldiysan memnunsan vidalar geldiyse yaninda link atarsan bende almak isterim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selamlar arkadaşlar. Era lastik ölçüsü: 185 65 r14. Lastik hava basıncını kaç bar ayarlıyorsunuz? Araç için ideal olanı nedir?
    uzun yola çıkarken araçta yük varsa 32 yapıyorum, şehir içi normal kullanımda 29 kullanıyorum, hem her kasiste çukurda zıplamıyor araç hemde lastiklerim yumuşak hamur olduğu için epey konforlu oluyor.

lastikler ; 185 65 r14 dunlop sp touring r1

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Bende 36 yapıyordum, çukurlarda, kasiste çok zıplama oluyordu, 32 yaptım şimdi daha rahat ve konforlu..
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Bende emin olamadığım için sipariş vermedim henüz. Ama firmayı arayıp teyit edip öyle sipariş vereceğim, vidalarını gönderecekler mi onu da soracağım. Elime ulaştığında tekrar yazarım. Oto metinde 135 tl, hb ve gittigidiyor da 160 tl. fiyat olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuk80 -- 21 Ağustos 2020; 7:30:25 >
  • quote:

Teşekkürler cevap için. Bende 36 yapıyordum, çukurlarda, kasiste çok zıplama oluyordu, 32 yaptım şimdi daha rahat ve konforlu..
    Ben etikette yazanı yapıyorum. Uzun yolda önleri 32 arkaları 33 yapıyorum
    Normal kullanımda 31 e 32 yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHIHAD -- 22 Ağustos 2020; 17:22:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrates41

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 yıldır 1.5 style era kullanıcısıyım. Şuan 2 sorun ile karşılaştım baya bir sayfa okudum fakat bu konuda birşey yazıldığını görmedim.
    İlk olarak elektrik konusunda sıkıntı yaşamaya başladım. Direksiyon üzerindeki tuşlardan şarkı ileriye basınca geri yapıyor yada ses açmaya basınca ses kısma yapıyor.Bu durum teyb üzerinden yapınca da mevcut çoğu zaman bu şekilde oluyor. Aynı durum klimada da geçerli digital klima mevcut araçta fakat derece azaltmak istediğimde derece olduğu yerde sayıyor yada yükseliyor. Tekrardan düşük sıcaklığa getirmek çile oluyor.
    İkinci olarak sunroof konusunda biraz ses yaşamaya başladım. Daha önceden bu kadar ses söz konusu değildi fakat son zamanlarda bariz bir artış var.
    Hocam ses tusu ve klima hakkında bilgim yok. Yazılımsal birşey olduğunu düşünüyorum. Facebook gruplarında cevaplarını bulabilirsiniz. Sunroof ta ise fitillerini değiştirseniz ses azalır

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bu şekilde de deneyeceğim bakalım nasıl olacak.
  • SELAM arkadaşlar Hyundai Era alma aferesindeyim .
    2006 model 1.6 select paket otomatik LPG'li 126binde gümüş renk Accent Era araç 1 değişen 3 parça boyali
    Değişen on çamurluk boya ,: kaput ve 2.sag kapı tramer: 2500tl sizce 2.el fiyatı.nedir. tskler

• Arkadaşlar era kullanicilara sesleniyorum 10.000 km yapip yağ eksiltme oraniniz kaç ml.?? Yada sorunsuz eksiltmeden 10 bin km yapan varmi.?

Hocam kitapçığında normal koşullarda 1500 km'de 1lt yağ tüketimi yazıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JustBoxing J kullanıcısına yanıt
    Ekledikçe tüketiyor anlamadim sinir oldum siz kullaniyorsaniz böyle birşey başiniza geldimi eksiltme sorunu yaşiyomusun.?

Sanayide bir yer, araç yağ yakıyor sekman atmamız lazım diye 4000 bin tl para istedi. Bende takip ettim yağ durumunu sürekli ve 2000 kmde yarım litreye yakın yağ azalımı oluyor araçta. Sonra kitapçığından baktım bu değerin normal olduğunu gördüm.

Tm da sanki bu durum lpg oluyor benzinde kullaninca problem görmedm gibi tek care kaliyor oda benzinde kullanmak olucak bakalim kaç bin km eksiltme yapicak..sıkıldım bu durumdan ayrica 2000km yrm lt eksiltiyorsa 10 k bulmadan yağ kalmaz yağ ekleyip tekrar gözlemlediniz mi.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 25 Ağustos 2020; 18:26:51 >
    Hocam, uzun yola çıkarken yağ değişimi yaptırdım ve sonrasında araç 7 aydır 10 km civarı yol yaptı toplam. Şuan araç bende olmadığından ve kilometre yapmadığından bir yorum yapamam. Ancak yağ değişimi öncesi bende Lpgde kullanıyordum, performans düştüğünden benzine geçtim ve araçta hissedilir performans artışı oldu.

Benzinde lpg arasinda nerden baksan %20,30 arasi performans görmen normal benzin gibisi yok benzine atinca beni birak diyor:)) neyse deniyip görücem

Evet hocam, şu araçlar da performansın yanında biraz da yol tutuş ve yalıtım olsa gerçekten uzun yollarda zevk verecek bir güce sahip Eralar.

Haklisin o konuda rahatsiz edici ve cok yorucu uzun yolda acayip fitik ediyor:) sadece tek oldugumda 140,150 km hizlara cikarim bazende 120 gecmem kisacasi 10 yil oldu vedalaşmak için halen erken gibi para olunca toyota derim tek gecerim artk

• Arkadaşlar bu parcanin ismi görevi nedir.? Bilem acilen yazar mi.?

• Selamlar cümleten arkadaşlar. 2009 model 1.4 Era aracım için fren balatası değişim olacak. Hangi marka önerirsiniz? Teşekkürler cevap için şimdiden.

• Bu parcanin ismini ne işe yaradigini bilen varmi.?? Pcv valfine bagli

• 
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.