Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21572158215921602161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -ottoman-

araç dizel mi benzin li mi
    dizel ise 5 lt.
    benzinli ise 4 lt.

Alıntıları Göster
    Benzin/Lpg li. Bazıları 5 litrelik alıp koydurmuş. 4 litrelik yeterli ise boşuna 5 litre almama gerek yok o zaman değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar emniyet kemerinin olduğu yerden sol arkadan ses geliyor bu sesi nasıl kesebilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Benzin/Lpg li. Bazıları 5 litrelik alıp koydurmuş. 4 litrelik yeterli ise boşuna 5 litre almama gerek yok o zaman değil mi?

Alıntıları Göster
    4 litre yeterli,dizeller 5,3 lt yağ alıyor,fazla yağ iyi değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sturkers

Arkadaşlar emniyet kemerinin olduğu yerden sol arkadan ses geliyor bu sesi nasıl kesebilirim?
    sol arka emniyet kemerinin oradan mı geliyor,çift taraflı bant veya bir tarafı cırtlı tek taraflı bantlar ile o kısmı sıkıştırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

4 litre yeterli,dizeller 5,3 lt yağ alıyor,fazla yağ iyi değildir.

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam.

• Rica ederim

• Selamlar cümleten değerli forumdaşlar. Bende Hundai Accent Era 2009 expo gold modeli ile aranıza yeni katıldım. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuk80

Selamlar cümleten değerli forumdaşlar. Bende Hundai Accent Era 2009 expo gold modeli ile aranıza yeni katıldım. Saygılar.
    Hayırlı olsun.Kullandıkça görüşlerinizi yazarsınız.
  • Legolasx kullanıcısına yanıt
    Sağolasın teşekkürler. Kullandıkça yazacağım İnşallah
  • quote:

Selamlar cümleten değerli forumdaşlar. Bende Hundai Accent Era 2009 expo gold modeli ile aranıza yeni katıldım. Saygılar.
    Hayırlı olsun,Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.
    Aramıza hoş geldiniz.
  • -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, amin cümlemizin İnşallah. Hoşbulduk.
  • selam arkadaşlar hyundai maceramız yeni aracımızda 2010 era 1.4 select ile dolu dizgin devam ediyor. yaklaşık 4 ay önce aldım ve çok memnumum aracımdan, lpg montajı sonrası yakıt yönündende epey keyifli hale geldi, hangi lpg diye aklında soru işareti olanlar için şunu söyleyeyim, obdli kitlere niyetim vardı ama usta arkadaş işinin ehli ve sevdiğimiz bir arkadaşımız aradaki 700 lira farkın gerek olmadığına bizi ikna edip atiker atikfast modelini taktırdık. ben 1600 liraya yaptırdım aynı şekilde obdli kitlerin en ucuzu burada 2300 liraydı 700 lira az buz para değil diye karar vermekte çokta zorlanmadık Allah'a şükür şu ana kadar hiçbir sorun çıkarmadı.

benim özellikle kullanıcı arkadaşlara sormak istediğim birşey var ; aslında çok basit ve sorun gibi görünmeyen fakat çözümü Pi sayısının gizemi gibi zor bir durumla karşı karşıyayım.

malum bu select modellerde dijital klima var, araçta cam buğusu (ön cam havalandırma) tuşuna basılınca otomatik olarak klima dereye giriyor. bu aslında sorun değil benim açımdan hatta evet faydalı bir özellik lakin aracı stop edip çalıştırınca klimayı manuel olarak kapatsamda kendiliğinden devreye giriyor farkedip kapatana kadar hem yakıt hem çekiş olarak sıkıntı oluyor elbette.

forumlarda youtubede vs... birçok hyundai modeli için bunun çözümü bir şekilde bulunmuş, iç hava sirkülasyon tuşuna ardarda basmak gibi ac tuşuna basılı tutmak gibi aracı çalıştırarak yada çalıştırmadan bu işlemleri yapmak gibi vs... fakat gördüğüm kadarıyla bu sorun sadece dijital klimalı eralarda çözülememiş yani hemen hemen tüm hyundai modellerinde bir şekilde yapılabilen bu işlem dijital klima eralarda olmuyor ne hikmetse, bende kendi adıma mevcut tüm yöntemleri denedim ve başarısız oldum tabiki

bizimkisi bir ümit elbette ama bilginin nereden geleceği hiçbir zaman belli olmaz, o yüzden sizlere sormak istediğim daha önce bu şekilde sorun yaşayıpta çözüme ulaşan oldu mu, özellikle ve özellikle dijital klimalı eralarda ?

• Nasılsınız gençler :) Bu arada hepimizin başı sağolsun elazığ da olan deprem çok üzüldük
  • Selamlar cümleten arkadaşlar. 1 ay önce satın almış olduğum Hundai accent era 2009 1.4 expo gold benzin&lpg li aracımın triger setini değiştirmek istiyorum. 2 tane usta ile görüştüm. Devir daim de değiştirmemi önerdi usta. Fiyat olarak 600 ile 650 arası çıkıyor. Sizce nasıl fiyatlar? Ne önerirsiniz? Hangi marka parça almak mantıklı olur? Aracın km si 103 binde. Bu arada yaşadığım şehir Kahramanmaraş. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuk80 -- 30 Ocak 2020; 13:53:33 >
  • kucuk80 K kullanıcısına yanıt
    devir daimi mutlaka değiştirin,parça ve işçilik dahil fiyatlarsa iyi
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    evt çözüm manuelde öyle ama dijitallerde nasıl yapılıyor bende bilmiyorum,kısa yollu çözümü aracı stop etmeden önce hava akışını yüze veya ayaklara almak olabilir.
    Evet parça ve işçilik fiyata dahil, hundai serivisine de sormadım henüz.
  • quote:

Evet parça ve işçilik fiyata dahil, hundai serivisine de sormadım henüz.
    fiyat gerçekten iyi,tabi servisten de fiyat almak iyi olur.
    Sorun rotilmis.
    3 kere gittik komsu rot balansciya bulamadi rot kolu degistirtti bosuna Sonra on takimda bisey yok dedi neyse sonucta halloldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir sorunum var arkadaslar.
    Duz sanziman yagi degismistim ancak tapa sizdiriyor.
    Cok sikmis olabilirim.
    Yeni tapa bulamiyorum.
    Sadece bakir pul kullanmak yetermi yoksa vidaya izolasyon icin birsey surmek gerekir mi.
    Teflon bant onerilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21572158215921602161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.