Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2009 start modelinde analog klima var değilmi? Bazıları yok demiş klima, ön göğüsde klima var ama bazı ilanlarda klima yok demiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmayan modelleri var dikkat etmek lazim

• Gösterge ariza lambam yanmiyor ne yapicagimi şaşirdim lamba arizasi var galiba pc de öyle cikti..

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Gösterge ariza lambam yanmiyor ne yapicagimi şaşirdim lamba arizasi var galiba pc de öyle cikti..
    Nasıl anlamadim biraz detaylandirabilirmisiniz

• -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Accent era aracim var da motor ariza ışıği yanardi ama bi kaç senedir hiç dikkat etmedim hatta ettimde umursamadim şu aralar takinti oldu lambam hiç yanmiyor kontak cevirsende tüpde kullansanda yanmiyor..ışiği kaybettim:)) pc ye bagladik ariza ayar lamba arizasi gibi bişey yazdi acaba ledimi yandi değiştirmesi kolaymidir ne yapicagimi şaşirdim.

• Şimdi anladım kusura bakmayın, gösterge paneli içerisinde hee hangi bir müdahale için gösterge panelinin sökülmesi şart maalesef.bu işlerle uğraşan elektronikciler halleder.

• Arkadaşlar merhaba
    2008 dizel manuel CRDi vgt team 92 bin km de Eram in arka iki amortisörleri değişecek...
    Deneyimli ve uzman arkadaşlar olarak
    1- Hangi marka amortisör almalıyım?
    2- Tavsiye edeceğiniz amortisör şayet bulunduğum yerde yoksa internet üzerinden gerirtebilecegim güvenilir bir site var mı?
    3- Alacak olduğum amortisör Yağlı mı olmalı yoksa gazlı mı? (Bu çok önemli zira büyük çoğunluk yağlı tavsiye ederken diğer büyük çoğunlukta gazlı tavsiye ediyor! Kafam karıştı..)
    Yılda tamamı şehir içi olmak üzere toplam maksimum 10 Bin km yapıyorum...
    Teşekkürler arkadaşlar saygılarımla..

• Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki aracı benim için değerlendirebilir misiniz? Ne gibi eksilerle karşılaşabilirim? Fiyatı uygun gibi geldi, sizin görüşünüz nedir?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-borz-motor-dan-accent-era-team-plusdizel-plusotomatik-plussis-fari-671183983/detay/
  • Arkadaşlar Merhaba,

2010 model 1.4 dizel hyundai era arac aldim. Araçta stepnenin oldugu havuzda tahliye delikleri var. Bu delikleri kapatan plastikler dusmus veya birşekilde kaybolmuş. Nasil temin edebilirim. Birde aracin yakitiyla alakali cesitli söylentiler var. Bir depo yakitla ortlama kaç km yol yapiyor. İstanbul şehir içi

• quote:

Orijinalden alıntı: asisyan_kzm

Arkadaşlar Merhaba,

2010 model 1.4 dizel hyundai era arac aldim. Araçta stepnenin oldugu havuzda tahliye delikleri var. Bu delikleri kapatan plastikler dusmus veya birşekilde kaybolmuş. Nasil temin edebilirim. Birde aracin yakitiyla alakali cesitli söylentiler var. Bir depo yakitla ortlama kaç km yol yapiyor. İstanbul şehir içi
    1.4 olan benzinli hocam. 1.5 olanlar dizel
    O parçayı önce servise sorun yoksa facebook gruplarına yazın orda bulunur

Bu arada accent lerin orjinal çelik jantları nasıl bişey? Internette bulamadım da bilen varsa yazabilir mi

• 0nur! kullanıcısına yanıt
    Araç kuaför görmüş belli ancak diri duruyor sağlam bir ekspertiz sonucu değerlendirilebilir. Şanzıman 4 ileri tork konvektorlu eski tip sağlam sorunsuz bir şanzıman dır yağ bakımı zamanında yapıldığı müddetçe omurluktur. Tek handikabi kullanıma bağlı olarak Manuel e göre 1 litre civarı daha fazla yakar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Arkadaşlar merhaba
    2008 dizel manuel CRDi vgt team 92 bin km de Eram in arka iki amortisörleri değişecek...
    Deneyimli ve uzman arkadaşlar olarak
    1- Hangi marka amortisör almalıyım?
    2- Tavsiye edeceğiniz amortisör şayet bulunduğum yerde yoksa internet üzerinden gerirtebilecegim güvenilir bir site var mı?
    3- Alacak olduğum amortisör Yağlı mı olmalı yoksa gazlı mı? (Bu çok önemli zira büyük çoğunluk yağlı tavsiye ederken diğer büyük çoğunlukta gazlı tavsiye ediyor! Kafam karıştı..)
    Yılda tamamı şehir içi olmak üzere toplam maksimum 10 Bin km yapıyorum...
    Teşekkürler arkadaşlar saygılarımla..
    Mayan mando yani orjinal olandan sasmayin derim , era muadillerine göre daha ağır bir araçtır, dengesiz bir amortisör yol tutuşu olumsuz yönde etkileyecektir.

• asisyan_kzm kullanıcısına yanıt
    Motor konusunda bir hata var gibi. O plastikleri sanayide plastik takoz v.b .seyler satan dükkanlarda bulabilirsiniz.

• Selam takım nasılsınıs istanbuldan köyümüze rizeye geldik yakıtı soracaksanız yaktı epeyi adım başı eds vardı :)
  • Hoş geldin köyüne berat buralarda sen ve ben kaldık sadece

• Arkadaşlar selamlar
    Era nın kapısının kademeli durma olayını çözümleyen birileri vardı aradım taradım bulamadım. canımı sıkmaya başladı kapı olayı bende düzeltmek istiyorum açılınca dursun kapı. C4 için kapı gergi tamir kiti gibi şeyler buldum internette fakat accent era için yok hiç
    LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTaR0 -- 16 Nisan 2019; 11:56:54 >
  • A.k.p.a.r.ç.a.com a baktın mı harflerin arasında ki noktaları siz kaldirirsiniz

• -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Öyle oldu evet abi
  • Arkadaşlar 2008 model 1.4 benzinli aracımın trigerini değiştirteceğim.
    Daha önce gözü kapalı verdik sıkıntı yaşadık.
    Parçaları internetten alacağım tavsiye edeceğin set hangisidir? Link yada site verebilirsenizde güzel olur.
    Birde yakın zamanda yaptıran varmı? Ne kadar masraf tuttu?
    Ankara için usta tavsiyenizde varsa sevinirim.
  • vinsanityx kullanıcısına yanıt
    Mesela Dayco marka olabilir
  • 
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.