Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (1935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • meraba takım 2007 model eram var ama süspansiyondan çok şikayetçiyim nasıl çözücez bunu en ucuz yoldan 3,5cm 200tl lik bi yay düşünüyorum
  • Teşekkürler hocam.

Hüseyin ağabey, aşk olsun.
  • müjdeyi veriyim dedim , önümüzdeki günlerde 20 kuruş civarı indirim bekleniyor akaryakıtta :)))

edit: depoyu fullemeyin bu ara :) yetecek kadar alın , ucuzlayınca fullersiniz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jizzy quatily -- 9 Eylül 2014; 13:43:51 >
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    hocam yeni aracınızın kozmetik durumu, yıl ve model durumu nedir ve sorması ayıp kaça mal oldu? çok temiz duruyor arabanız, bayıldım resmen. bir de dizel mi aracınız? öyleyse ne kadar yakıyor şehir içi ve şehir dışı? biraz fazla soru sordum ama benim hanım hamile ve önümüzdeki yıl doğumdan sonra ben mümkün değil sığamam artık benim era'ya ki şimdiden sığamıyoruz artık. çocuk olduktan sonra bir sürü ıvır zıvırı da çıkacak, bir alternatif bakmam lazım üste pek para vermeden, ondan soruyorum.
  • stanbul avrupadan izmire dizel otomatik eram kaç lira yakar millet.ve en kısa hangiyoldan giderim rota verebilir misiniz.tek kişi neredeyse sıfır bavulla gidecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

stanbul avrupadan izmire dizel otomatik eram kaç lira yakar millet.ve en kısa hangiyoldan giderim rota verebilir misiniz.tek kişi neredeyse sıfır bavulla gidecem

http://www.illerarasimesafe.com/istanbul_izmir/yolharitasi
    150-200 Tl arası yakar diye tahmin ediyorum.
    Yol şartları ve kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Expo Gold 2009 -- 10 Eylül 2014; 18:30:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expo Gold 2009

quote:

stanbul avrupadan izmire dizel otomatik eram kaç lira yakar millet.ve en kısa hangiyoldan giderim rota verebilir misiniz.tek kişi neredeyse sıfır bavulla gidecem

200-250 Tl arası yakar diye tahmin ediyorum.

gidiş dönüş mü ? tek gidiş mi anlamadım :P

• quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

müjdeyi veriyim dedim , önümüzdeki günlerde 20 kuruş civarı indirim bekleniyor akaryakıtta :)))

edit: depoyu fullemeyin bu ara :) yetecek kadar alın , ucuzlayınca fullersiniz :D

4.47 idi euro dizel , 4.40 olmus

20 kurus bekliyoduk , 7 kuruş inmiş.... hiç yoktan iyidir :) ama bu arada dolar çıkıyo , zam yakındır :P
  • quote:

quote:

müjdeyi veriyim dedim , önümüzdeki günlerde 20 kuruş civarı indirim bekleniyor akaryakıtta :)))

4.47 idi euro dizel , 4.40 olmus

20 kurus bekliyoduk , 7 kuruş inmiş.... hiç yoktan iyidir :) ama bu arada dolar çıkıyo , zam yakındır :P

Dolar çıkıyor ama petrol fiyatları da uluslararası piyasalarda 111,45'ten, 99.00'a kadar düştü, yani doların etkisi pek yok. Bizimkiler! isterse artırır isterse indirir, keyflerine kalmış artık

• quote:

quote:

quote:

Arkadaş tek gidişi sormuş bende ona binaen cevap verdim

• quote:

quote:

quote:

quote:

564 km diyor :)

570 diyelim biz ona....

(bizim araç 27 kuruş civarı yakıyor , arkadaşınki hadi 30 kuruş yaksa....)

570*0,30 = 171 lira yapar :))

250 lira yakması için 43 kuruş falan yakması gerekiyo herhalde ? :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

564 km diyor :)

570 diyelim biz ona....

(bizim araç 27 kuruş civarı yakıyor , arkadaşınki hadi 30 kuruş yaksa....)

570*0,30 = 171 lira yapar :))

250 lira yakması için 43 kuruş falan yakması gerekiyo herhalde ? :)

Yanlış hesap bağdattan döner

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qleerez -- 11 Eylül 2014; 15:15:24 >

• arkadaşlar aracım 2009 model 51300 de tüp taktırmayı düşünüyorum.hangi markayı önerirsiniz? atiker mi brc mi ya da başka marka mı? 2 yere sordum atiker 1090-1100 ,brc 1800-2000 fiyat verdiler? brc de yakıt kampanyası da var 150 lira.
    ayrıca stepne düşündürüyo.simit az alıyor diyolar.nasıl bşy önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pye

arkadaşlar aracım 2009 model 51300 de tüp taktırmayı düşünüyorum.hangi markayı önerirsiniz? atiker mi brc mi ya da başka marka mı? 2 yere sordum atiker 1090-1100 ,brc 1800-2000 fiyat verdiler? brc de yakıt kampanyası da var 150 lira.
    ayrıca stepne düşündürüyo.simit az alıyor diyolar.nasıl bşy önerirsiniz.

Paranız uygunsa ve bineceksiniz BRC kampanyasından yararlanın derim.
    Benim araça benden önceki sahibi BRC anlaşmış alırken bana da BRC dedi.Bende baktırmadım.
    Meğer BRC diye Bravo diye bir marka takmışlar onun da bilgisi yokmuş.
    Şimdi uyumsuzluk sebebiyle motor arıza ışığı devamlı yanıyor.Kaç kez servise gittim ışık dolayısıyla lpg uyumsuzluğundan kaynaklı dediler.
    Çekiş performans ve yakıt olarak sıkıntı yok ama o ışık orada yanık duruyor.
    Taktırmışken uyumlu taktırın ve hyundain BRC ile birebir uyumu var diye biliyorum.

Stepneye gelince;
    Simit tank aslında iyi ama o da yedek lastik sorununu doğuruyor.Benimkinde 32 litre ama şu arka koltukların sırtına yapılan uzun tanklardan taktırırsanız iyi olur bence.

• Expo Gold 2009 kullanıcısına yanıt
    peki Mercedes vaneo nasıldır
  • Hocam bunun gibi temiz araçları 30-32 lira civarına bulabiliyorsunuz. Daha aşağısı da var ama pek yanaşmamak lazım.
    2006 model 159 binde aldım. Şehir dışı 130 km gibi hızlarda 5.5 litre yakıyor, şehir içinde de 6.7 litredeyim.
    1.6 dizellerden pek farkı yok ama gücü süper ötesi. Bu fiyata Clio alınacağına bu alınır, süper de binilir.
    2.0 Dizel 130 HP 330 tork var, uçuruyor araç. Kesinlikle tavsiye ederim. Alacağınız zaman PM atın, daha detaylı bilgi de veririm size.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 14 Eylül 2014; 0:51:23 >
  • iyi geceler takım,o kadar yoğunum ki kafamı kaşıyacak vaktim yok,hakkınızı helal edin,bana da dua edin ki üzerime yüklenen yükü anlımın akıyla yapabileyim.
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam yeni eşyalarınız, yeni eviniz ve de yeni aracınız. i30 dan vazgeçmek kolay olmuştur umarım.
  • alone_pale kullanıcısına yanıt
    aracın team olabilir ancak her team de de abs olacak diye birsey yok. team abs modelleri 2009 un ikinci yarısında krom ön ızgara ile birlikte çıkmıştı piyasaya.
  • 
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.