Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (1731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

quote:

quote:

günaydın takım,bu ara da acayip grip olmuşum fııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrttttttttttttt

sıraya geçin hepinizi öpeceğim,izdiham yapmayın büyükten küçüğe sıraya girin araya kaynamaları önleyelim

geçmiş olsun hocam

daha bize sıra çok ,Engin hocam ile bana sıra gelene kadar iyileşirsin

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler,

Kemal ağabey sıra sizden başlıyor dikkatinden kaçmış galiba

ya arkadaşlar pazartesi günü köye gidebilirim ve bir müddet internet bulacağımı zannetmediğimden görüşemezsek hakkınızı helal edin

aslında çarşamba günü gitmeyi düşünüyordum ama meteorolojiye baktığımda çarşamba dan itibaren hep yağış veriyor o nedenle yola erken çıkma ihtimalim doğdu

Hayırlı yolculuklar abi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yabancı34

slm arkadaşlar aceent era aracımın 4 cam otomatiği de çalışmaz oldu hiçbiri çalışmıyor ön iki cam hafif açık kaldı tuşlara basınca hiçbir ses gelmiyor acaba sigortasımı attı bilgisi tecrübesi olan arkadaslar varsa yardım alabilir miyim?

muhtemelen sigortası atmıştır,bi kontrol edin derim.

ilgin için sağol hocam bugün gittim sanayide elektirikçiye sigorta patlamış yenisini takıyoruz araç sabit durunca 4 camda cok güzel çalısıyor ama araç biraz hareket etsin sigorta kendiliğinden tekrar patlıyor hiçbir cam düğmesi işlemiyor sonuç bunu 3-4 defa deneyip gördüm sonuc olarak bir yerlerde kısa devre yapıyor sigorta patlatıyor ama onu bulmak baya vakit alacak kapı içleri söküldü yağlandı kablolara gözucuyla bakıldı ama bulamadık kısa devre yapan yeri off off başına böyle bişey gelen varmı ???

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Necati hocam Allah içine sine sine kullanmayı nasip etsin.

Bu arada Serkan hastamızın durumu nasıl oldu,inşallah olumlu haberler almışsınızdır.

Saol hocam,biraz daha iyi bu akşam hanımı tekrar gönderiyorum anamura,gidip baldıza bakacak.

sevindim Allah acil şifalar versin kardeş

Saol hocam,inşallah en kısa zamanda toparlanır.
  • güzel dileklerde bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

nasipse bu gece yola çıkacağım

ailelerinizle ve arabalarınızla hayırlı güzel günler geçirmenizi temenni ederim,sizden ayrılmak aileden ayrılmak gibi geliyor :)

gerçi köyde internet imkanlarını deneyeceğim başarırsam görüşmeye devam edebiliriz

selamlar
  • quote:

quote:

quote:

slm arkadaşlar aceent era aracımın 4 cam otomatiği de çalışmaz oldu hiçbiri çalışmıyor ön iki cam hafif açık kaldı tuşlara basınca hiçbir ses gelmiyor acaba sigortasımı attı bilgisi tecrübesi olan arkadaslar varsa yardım alabilir miyim?

ilgin için sağol hocam bugün gittim sanayide elektirikçiye sigorta patlamış yenisini takıyoruz araç sabit durunca 4 camda cok güzel çalısıyor ama araç biraz hareket etsin sigorta kendiliğinden tekrar patlıyor hiçbir cam düğmesi işlemiyor sonuç bunu 3-4 defa deneyip gördüm sonuc olarak bir yerlerde kısa devre yapıyor sigorta patlatıyor ama onu bulmak baya vakit alacak kapı içleri söküldü yağlandı kablolara gözucuyla bakıldı ama bulamadık kısa devre yapan yeri off off başına böyle bişey gelen varmı ???

hocam sizin işiniz biraz uğraştırıcı bir iş o nedenle kısa devre yapan eleman bulunmadan olacak bir iş değil

araç yerde çalışırken hiç problem olmuyorsa o zaman sarsıntı ile kısa devre oluşuyor demektir

tahminimce kapı kumandalarında olan devrelerde bir sorun var gibi

eğer araç her hareket ettiğinde mutlaka sigortayı attırıyorsa o zaman kapıların içindeki soketler tek tek çıkartılıp denenecek ve hangisinin soketi takınca atıyorsa o kısımda kısa devre var demektir

genelde kapı içlerindeki motorlar sigorta atmasına neden olabilir ama sizin anlattıklarınızdan motorlar sağlam gibi geliyor (tam anlayabilmek için dediğim gibi soketleri sökülüp denenmesi geliyor)

elektrik işleri genelde böyle gıcık bir iştir ,biz neden kafayı sıyırdık zannediyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam sizin işiniz biraz uğraştırıcı bir iş o nedenle kısa devre yapan eleman bulunmadan olacak bir iş değil

araç yerde çalışırken hiç problem olmuyorsa o zaman sarsıntı ile kısa devre oluşuyor demektir

tahminimce kapı kumandalarında olan devrelerde bir sorun var gibi

eğer araç her hareket ettiğinde mutlaka sigortayı attırıyorsa o zaman kapıların içindeki soketler tek tek çıkartılıp denenecek ve hangisinin soketi takınca atıyorsa o kısımda kısa devre var demektir

genelde kapı içlerindeki motorlar sigorta atmasına neden olabilir ama sizin anlattıklarınızdan motorlar sağlam gibi geliyor (tam anlayabilmek için dediğim gibi soketleri sökülüp denenmesi geliyor)

elektrik işleri genelde böyle gıcık bir iştir ,biz neden kafayı sıyırdık zannediyorsunuz

aynen öyle arac hareket edince kısa devre yapıyor tuslardan biri sürücü cam tusu basınca diğerlerinden daha farklı ses veriyor çok kullanıldığı için biraz yorgun ona yoğunlaşacağım tsk ediyorum yardım için sorun çözülünce mutlaka yazıcam tecrübeleri paylaşmak çok önemli

• Beratın yüzünden adımız sapığa çıkacak

tıkla berat

http://fotogaleri.gazetevatan.com/dnyann-en-seksi-kadnlar/28299/13/guzel

tıkla berat demezsek ortaya çıkmıyor kendileri
  • @engin_er_26
    @-ottoman-
    @D@rk34

çok teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler takım..
  • @yabancı34 arkadaşım inşallah kısa sürede sıkıntıyı çözersin,

bu arada iyi günler takım.
  • selam takım
  • hayırdır takım
  • Millet yoğun herhalde..
  • iyi geceler arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın gazlı Taksim
  • günaydın takım

millet eyleme katıldı galiba, forumda kimse yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

günaydın takım

Katılmamak mümkün mü yarım saat önce böyle diyip yarım saat sonra millete saldıran bir yönetim varsa artık kimsenin susmaması lazım herkes desteğe
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rk34

quote:

günaydın takım

Katılmamak mümkün mü yarım saat önce böyle diyip yarım saat sonra millete saldıran bir yönetim varsa artık kimsenin susmaması lazım herkes desteğe

akşam, melih efendi chp kapatılmalı diyordu, nihat doğanı konuşturmamak için elinden geleni yaptılar.
    hep kendi dedikleri olacak, hep kendileri konuşacak, heni nerede kaldı demokrasi, meclisin içinde pkk vardı onlara neden müdahale edip partilerini kapatamadılar da şimdi chp ye göz diktiler. chp den neden bu kadar korkuyorlar. kısacası soru çok ama yanıt yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D@rk34

quote:

günaydın takım

akşam, melih efendi chp kapatılmalı diyordu, nihat doğanı konuşturmamak için elinden geleni yaptılar.
    hep kendi dedikleri olacak, hep kendileri konuşacak, heni nerede kaldı demokrasi, meclisin içinde pkk vardı onlara neden müdahale edip partilerini kapatamadılar da şimdi chp ye göz diktiler. chp den neden bu kadar korkuyorlar. kısacası soru çok ama yanıt yok.

adamlar biz ne istersek o olur kafasından çıkmazlarsa bu olaylar zaten durmaz işlerine geleni koruyorlar işlerine gelmeyeni kovuyorlar sataşıyorlar..

• selam takım
  • 
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.