Şimdi Ara

/////::::: DH HoNdA İnNoVa CLuB:::::\\\\\ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
500
Cevap
2
Favori
56.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum bendede ilk aldıgımda o sorun vardı..Servise götürdüm çıkarıp taktılar bişeyler yaptılar ama anlamadım ve ses kesildi..Şuan motorumda ufak tefek çizikler var fazla bellli değil..6675km'de tık yok...
  • izzet hocam,servisteki usta far ile granajın arasına bi tane lastik parçası koydu ses kesildi ama görüntü hiç güzel olmadı eve gelince ben o parçayı çıkarttım,acaba farı söküp çift taraflı bant mı çeksem diye düşünüyorum ne dersiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PARMAKSIZ

izzet hocam,servisteki usta far ile granajın arasına bi tane lastik parçası koydu ses kesildi ama görüntü hiç güzel olmadı eve gelince ben o parçayı çıkarttım,acaba farı söküp çift taraflı bant mı çeksem diye düşünüyorum ne dersiniz?

keşke sökmeseydin yaa tüh onu deneme amaçlı takmışlardır belki ses kesilir kesilmez diye resimlerini çek de bakalım..
  • cengizhan,abi o parçayı tekrar takabilirim sorun değil ama görüntü kötü bi de tam önümde sürekli gözüm takılıyo,usta nın dediğine göre gelen bütün innovalara bunu yapıyomuş...
  • evet benimkindende var hemde çok fena bide içte farı tutan yerin bitanesi kırılmış daha fazla titriyor söküp kendim baktım şimdi içerden bi silikon olayı yapıcam kesilecek unutmadan aynalar sökülmeden kafa grenajı çıkmıyo arkadaşlar bilmeyenlere
  • quote:

Orjinalden alıntı: PARMAKSIZ

cengizhan,abi o parçayı tekrar takabilirim sorun değil ama görüntü kötü bi de tam önümde sürekli gözüm takılıyo,usta nın dediğine göre gelen bütün innovalara bunu yapıyomuş...

şimdi o parçayı monte et resmini çek bakalım merak ettim..

@satoyama Tarih 21 Nisan 2008; 17:29:42
    evet benimkindende var hemde çok fena bide içte farı tutan yerin bitanesi kırılmış daha fazla titriyor söküp kendim baktım şimdi içerden bi silikon olayı yapıcam kesilecek unutmadan aynalar sökülmeden kafa grenajı çıkmıyo arkadaşlar bilmeyenlere

çıkmamaya çıkmıyo bende çok uğraştım sökemedim..
  • şimdi o aynada bi pafta somunu var onu ters yöne ittir anahtarla bir elinide ayndan tut onuda tam tersi yöne ittir aynalar kolay çıkıyor
  • Ya arkadaşlar ne sesi..Motoru ilk aldıgımdada o ses oldu..Servise götürdüm usta 15-20dk. farı söktü tekrar taktı o sırada bişeyler yaptı bakmadım..Silikon filan yok..Çıt yok motorda sadece motor sesi var..
    İnnovaya param sonuna kadar helal olsun...Arkadaşlar innovada yedek depo varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: izzet222

Ya arkadaşlar ne sesi..Motoru ilk aldıgımdada o ses oldu..Servise götürdüm usta 15-20dk. farı söktü tekrar taktı o sırada bişeyler yaptı bakmadım..Silikon filan yok..Çıt yok motorda sadece motor sesi var..
    İnnovaya param sonuna kadar helal olsun...Arkadaşlar innovada yedek depo varmı?

ben buldum galiba depo tam düz değil sol tarafı çöküntü aslında 3 litre alıyo 700 gram da yedeği tahminim..
  • CeNgİzHaN.
    Sadece ana depoyu kullanıp ana depo bitince yedeğe geçme gibi bir imkanımız varmı acaba?
    Tertemiz Bir İnnova Daha;
     /////::::: DH HoNdA İnNoVa CLuB:::::\\\\\
  • arkadaşlar motora serviste 10-40w yağmı koydular sizde
  • quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

arkadaşlar motora serviste 10-40w yağmı koydular sizde

20 50 kullanıyorum ben 17,120 km olması lazım benimki garanti bitmedi ama olsun yağını kendim değiştiriyom..
    yok izzet hocam öyle bir depo sen nasıl innova'cısın
  • biraz sıcak yerde yaşıyorsan 20-50w olabilir
  • quote:

biraz sıcak yerde yaşıyorsan 20-50w olabilir

antalya 20,50 en iyisi..
  • gerçekten gururlanmaktayım..
    2007 model honda innova süper kolay kullanımlı 9 milyonluk benzinle 150 km yol yapıyor. Rodajı dahi bitmedi garantisi devam ediyor. Discovery channel gösterilen bir tv programında test edilen motorlar arasında dünyanın gelmiş geçmiş en iyi motoru seçildi. Sadece kendi kategorisinde degil yarıştığı motorlar arasında harleylerden değeri binlerce doları bulan motorların arasından en iyi seçildi. Çin makinalarıyla karıştırmayın kesinlikle tarzı olan bir motor
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeNgİzHaN.

quote:

arkadaşlar motora serviste 10-40w yağmı koydular sizde

20 50 kullanıyorum ben 17,120 km olması lazım benimki garanti bitmedi ama olsun yağını kendim değiştiriyom..
    yok izzet hocam öyle bir depo sen nasıl innova'cısın

O gün biri demişti yedek depoda var diye ondan dedim..

• 4 qün yattı motor bi çalıştırdım maşallah hemen aldı e çalışmaya çalışmaya pas tutasıya olmuş motor 1,1,5 km gittim ve geri geldim gelirken motor gaz yememeye başladı dip gaz yapıyorum gene de hiç bişey yok iyicene tıkandı kaldı sürat de 35 40 arası 3 vites'de neyse tam yükleneyim dedim 4.vitese atayım motor yemedi daha kötü oldu niye öyle yaptı çözemedim birde yağ eksiltmiş fazla belli olmuyo ama n iş anlamadım 14,200 km'de yağ değişimi oldu 17,130 da neden öyle yaptı çözmüş değilim açıkcası bu yaşanan olayı..
  • quote:

4 qün yattı motor bi çalıştırdım maşallah hemen aldı e çalışmaya çalışmaya pas tutasıya olmuş motor 1,1,5 km gittim ve geri geldim gelirken motor gaz yememeye başladı dip gaz yapıyorum gene de hiç bişey yok iyicene tıkandı kaldı sürat de 35 40 arası 3 vites'de neyse tam yükleneyim dedim 4.vitese atayım motor yemedi daha kötü oldu niye öyle yaptı çözemedim birde yağ eksiltmiş fazla belli olmuyo ama n iş anlamadım 14,200 km'de yağ değişimi oldu 17,130 da neden öyle yaptı çözmüş değilim açıkcası bu yaşanan olayı..

önce bujiye bi bak sanırım benzin tortu yapmış yada pis benzin gelmiş olabilir bir müdet rolantide çalışsın yavaş yavaş gaz yedirmeye çalış oladı kalbülatöre pislik geldiyse temizletmen lazım yağ eksilteceğini sanmıyorum fakat sen olayı abartmışsın 3000km olmuş yağ değiştirmemişsin bu motorlarda yağ filtresi olmadığı için max. 2000 km de bi değiştirmen lazım senin geçmiş çoktan aman hemen değşitir yağını

• satoyama sen servisde yazan yağ değişim aralığını okudunmu 4binden 4 bine
  • cengizhan dediğin doğru garanti kitapçığında yağ değişimi 4 binde bir olarak görünüyor,ama 12.000 km de değiştirmen gerekiyordu niye 14.200 de değiştirdin hocam?
    quote:

satoyama sen servisde yazan yağ değişim aralığını okudunmu 4binden 4 bine
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.