Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (462. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.477
Cevap
40
Favori
444.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozturk541

Arkadaşlar size tavsiyem bu dsmart dan uzak durun benim 2 yıllık taahhatum vardı gecen ekimde bitti beni hiç teklif için aramadılar maxi için 30 lira oduyodum 33 e cıkardılar ben arıyodum yok şu saatte arayın yok biz sizi arıcaz hep bi işi yokuşu sürmeler son olarak cihaz arıza yaptı bütün kanallar gidip gelmeye başladı aradım görevli bayan tutturdu canaktan antenden diye ya aynı çanaktan butun binaya dairelere bağlı onlarda bişey yok cihaz kitleniyo kumandaya basıyorum tepki vermiyo hala aynı şeyi söylüyo tamam dedim iptal edin. sonra cihaz kendiliğinden düzeldi kanalları actım seyrediyorum bu seferde dsmart butun kanalları engelledi şu anda hiç bi kanal cekmiyo tvde ve bugun pazar yine aradım dsmartı prosodur böyleymiş dilekce fotokopi gönderin 7 gün içinde göndermesseniz tekrar acarız arızalı kutuyla seyredemediğim kanalların parasını kesecek.resmen bu insanlara yaptıkları terbiyessizliktir 30 40 önemli değil insanı keriz yerine koyuyolar.asıl o koyuyor.

arkadasım btk.gov tr den sikayetim var a gir bir gun sonra hemen seni ararlar merak etme burası devletin resmi kurumu mecbur cozecekler
  • ozturk541 O kullanıcısına yanıt
    dsmart benim adıma kayıtlıydı 2 yıl taahhütüm 4 ay öncesinden dolmasına rağmen hiç güzel teklifle gelmediler. internet babamın üzerine olduğu için geçen gün aradılar dsmart verelim süper paket hd 19tl bende kabul ettim. kendi adıma olan aboneliği kapattırmak için aradım banada aynen dilekçe şu bu işi yokuşa sürdüler, telefonda iptal işlemini başlattım, yeni kurulum için gelen elemana kimlik fotokopisini verdim eski cihazıda iade ettim kurtuldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Bugün yeni cihaz kurulumu yapıldı. yeni cihazın görüntü kalitesinde iyileşme var gibi geldi
    http://www.humaxdigital.com/me/products/product.php?gid=235&pid=1

kutu değişimini nasıl yaptınız ?
  • wolkytolky kullanıcısına yanıt
    Hesap adıma kayıtlıydı, babamın adına geçirdim
  • Bahsettiğim fazla ücretle ilgili 2 kez aramama rağmen HALA dönen olmadı?!? 22 Ocak faturanın son ödeme tarihi ve geciktirmediğim halde 28 lira gecikme koydukları fatura duruyor. DSMART bu nasıl iş?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende next alıcı var kanal editör de favori düzenleyip cihaza atsam Favorilere gelirmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar D-Smart HD+ paketlerinden birini alıp Pace TDS866NDGX uydu alıcısı ve samsung f8000 serisi ile tek kumandayla kullanabilir miyim? Yani Samsung'un kutusundan çıkan IR kablosuyla birlikte kullanabilmek mümkün mü? Ayrıca bu kutuyu tavsiye eder misiniz? Malum modül kullanan arkadaşlar frekans vs. değişikliklerinde çok problem yaşıyormuş o yüzden kutuyla birlikte kullanmayı planlıyorum. Başka ne gibi tavsiyeleriniz olur? Çanak anten, LNB, kablo vs. gibi. Ayrıca kanal kayıt etme özelliğini kullanacağım için bu özelliğin sorunsuz çalışması istiyorum. Cihaza bağlanacak tarafın kablo anteni ucuna galvanik izolatör kullanmaya gerek var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Bildiklerimi cevaplayayım:
    1- Pace cihazı kesinlikle modül ile karşılaştırmayın sadece elektronik program rehberi (epg) için bile kutu almak daha mantıklı,
    2- Kayıt özelliğinin ne kadar güzel bir şey olduğunu sadece kullanan bilir. Gece 3 te kaydet istersen 3 ay sonra izle, filimde bir şey mi kaçırdın geri al izle....
    3. Pace cihazın kayıt özelliğini kullanabilmen için en az çifli lnb olacak ve çatıdan/balkondan cihaza iki kablo gelecek. Olmazsa olmaz bu. Merkezi sistem uydu yayını olan binalarda cihazı kullanamayabilirsiniz. Servise sormak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimmutaf1

Bildiklerimi cevaplayayım:
    1- Pace cihazı kesinlikle modül ile karşılaştırmayın sadece elektronik program rehberi (epg) için bile kutu almak daha mantıklı,
    2- Kayıt özelliğinin ne kadar güzel bir şey olduğunu sadece kullanan bilir. Gece 3 te kaydet istersen 3 ay sonra izle, filimde bir şey mi kaçırdın geri al izle....
    3. Pace cihazın kayıt özelliğini kullanabilmen için en az çifli lnb olacak ve çatıdan/balkondan cihaza iki kablo gelecek. Olmazsa olmaz bu. Merkezi sistem uydu yayını olan binalarda cihazı kullanamayabilirsiniz. Servise sormak lazım.

Çok teşekkür ederim. Gerçekten bilmediğim konularda aydınlandım sağolun. Diğer sorularımı da cevaplayabilenler olursa bağlatmayı düşünüyorum.
    çanak ofset 90 yada 80lik olabilir lnb sinyal kayıpsız inverto olmalı kabloda sinyal kaybı olmayan RG 6 U 6 KABLO. lnb 2 çıkışlısı olmalı sanırım kayıt için
    LNB
    http://www.antenci.net/INVERTO-Black-Ultra-02dB-Twin-LNB,PR-1913.html

ÖRNEK KABLO
    http://www.parkdukkan.com/onka-rg6-u6-anten-kablosu-urun2047.html

ÖRNEK OFSET ÇANAK
    http://www.parkdukkan.com/next-nextstar-80-cm-canak-anten-urun187.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Ocak 2014; 0:03:42 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Püf noktaları önemli bu gibi konularda. Mükemmellik ayrıntılarda gizlidir!
    rica ederim özellikle lnb çok iyi ben tek çıkışlısını kullanıyorum kesinlikle çanak takmaya gelene kanmayın genelde next yada daha zayıf bir lnb övüp takmaya çalışırlar kablo konusuna da dikkat kolay gelsin.

ayrıca konnaktör olarak sıkmalı kullandım alt linkte görülen konnaktör. yalnız sıkma penseside lazım fiş sağlam kopmasın su girmesin pas tutmasın diyorsanız tavsiye ederim

SIKMALI KONNAKTÖR
    http://www.antenci.net/Digiturk-Sikmali-F-Konnektor-Mavi,PR-2567.html

KONNAKTÖR SIKMA PANSESİ
    http://www.antenci.net/RG6-RG11-Press-Digiturk-Konnektor-Sikma-Pensesi,PR-1912.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Ocak 2014; 6:17:35 >
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba.Evime internet bağlatmayı düşünüyorum.Sonra reklamlarda gördüm digitürk ve dsmart internet fiyatına internet televizyon paketi yapmışlar.İnternet hızında ve bağlantıda sorunlar çıkar mı?Almalı mıyım önerileriniz neler?teşekkürler
  • Şaka maka yeni sinema kanalları fos çıktı bildiğin. Ayda yılda yeni film gösterseler seviniyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Şaka maka yeni sinema kanalları fos çıktı bildiğin. Ayda yılda yeni film gösterseler seviniyoruz.

Daha şubatta hangi filmleri koyucaklar onun fragmanlarını bile görmedim haallaaa geliyorlarr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahwet79 -- 22 Ocak 2014; 18:48:09 >
  • Kanal d geçen maymunlar cehennemi başlangıç filmini yayınladı. Bugünde babamın penguenlerini yayınlıyor. Bu filmleri neden d smart ın film kanallarından da yayınlamıyor acaba? Yani 40 kere 3.sınıf amerikan filmini yayınlayana kadar bu filmleri yayınlasınlar. Garip.

• O filmler bir çok kez yayınlandı film kanallarında.. Ama Sinema TV lerde de çıkmış olabilir; tam kanalını hatırlamıyorum..
  • acaba benim uydu alıcısını da değiştirirler mi arasam teee 2010 yılında mı ne dünya kupası zamanı değiştirme kampanyası ile almıştım aynı cihaz yıllardır kullanıyorum. arayıp değişimini istesem yaparlar mı acaba
  • profiteer kullanıcısına yanıt
    Taahhütünüz yoksa yeni anlaşma kapsamında yeni cihaz verebilirler
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Taahhüt var hali hazırda.. dsmart mega paket + internet kullanıyorum bi görüşeyim bakayım
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.