Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.477
Cevap
40
Favori
444.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok iyi düşünmüşsün,benide eklemeni rica ederim.
    arkadaşlar d-smart hd yayınlarını apartmanın merkezi anten sisteminden alırken birkaç haftadır trt,tnt,sinema1 ve sinema2 hd yayınlarını alamaz olduk.merkezi anten sisteminden mi kaynaklanmıştır?ayarlar menüsünden bir türlü yapamadım.yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdkara

sayın invisible
    arkadaşlar d-smart hd yayınlarını apartmanın merkezi anten sisteminden alırken birkaç haftadır trt,tnt,sinema1 ve sinema2 hd yayınlarını alamaz olduk.merkezi anten sisteminden mi kaynaklanmıştır?ayarlar menüsünden bir türlü yapamadım.yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Değişik tpleri bir dene...
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: orthomike

d-smart aile paketi-hd paketi almayı düşünüyorum. D-smart'ın uydu alıcı kampanyasına dahil olmalı mıyım yoksa uydu alıcısını kendim mi almalıyım? Almak istersem hangi HD uydu alıcıyı tavsiye edersiniz? Ne düşünüyorsunuz?

İnternetli paketler de bu internet normal adsl mi yoksa uydu üzerinden mi?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Uydu alıcıları aynı... Next yada goldmaster... Uydu üzerinden değil tabi adsl. Sen adsl bulaşma. 30 liraya aydan aya aile+hd e üye ol. En avantajlı o duruyor şuan.

uydu alıcı + aile pakaeti + hd paket mi 30 lira, d-smart hd sitesinde 12 + 19,99 + 12= 44 lira görülüyor. Kafam karıştı.

kampanyadan verilen uydu alıcıların CCcam-newcamd uyumu var mı?

saygılarımla
  • Arkadaşlar bende d smart ını değiştirir misin kampanyasıyla hd smart next 15000 hd ye geçtim. aile + hd kullanıyorum. yayınlardan memnunum fakat yazılım yavaş geldi. Bu konuyla ilgili sorunu olan var mı ? kanal geçişlerinde menünün yavaş açıldığını görüyorum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hdkara

sayın invisible

Değişik tpleri bir dene...

sayın invisible
    tüm tp leri denedim,olumsuz!!başka birşey denemeye gerek varmı?
  • Merkezi antene el atmaları lazım....
  • hdkara,

büyük ihtimalle çanakta bir oynama olmuştur. Sinyal düştüğü için yayınlar alıcınıza ulaşmayabilir. Uydu anteninizi kontrol ettirin derim.
  • sinema kanallarında bazı filmler tam ekran olmuyor mesela daha hızlı daha öfkeli ne yaptıysam tam ekran olmadı.hd filmlerde bi sorun yok sd filmlerde böyle oluyor aynı sorunu yaşayan varmı.lcd 102 ekran samsung c 650
  • quote:

Orijinalden alıntı: cranium999

sinema kanallarında bazı filmler tam ekran olmuyor mesela daha hızlı daha öfkeli ne yaptıysam tam ekran olmadı.hd filmlerde bi sorun yok sd filmlerde böyle oluyor aynı sorunu yaşayan varmı.lcd 102 ekran samsung c 650

Çalışma var. Bu hafta içinde rayına oturur. Ayarlarla uğraşmana gerek yok Sinema sd ve hd yayınları paralel yapacaklar ona çalışıyorlar.

@Stargate_0404 illa vermek zorunda değilsin. Ne yapacaksın platformsuz hd cihazı. Büyük ihtimal devam edeceğiz ve bir kolaylık yaparlar yapmazlarsada iade ederiz olur biter. Ben mart 27 den beri üyeyim. Bende bu durumdayım ve rahatsız değilim. O kadar da önemi yok. Yayınının keyfine bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 6 Haziran 2010; 16:12:08 >
  • Beni de ekleyin..Aile+ Hdye geçtim..

Ayda 30 tl 24 ay taahütlü ödüyorum da..2 yıl sonunda cihazın bizim olması için 170 tl bayılmamız gerekiyor.Bunu servisteki elemana sordum.Doğrudur dei..Avantajlı olmayan kısmı bu işte.Ne diyorsunuz.Üye oldum.1 hafta içinde iade etme hakkımz var.Çok kararsızım.Yardım ve görüşlerinizi alabilir miyim?
  • selamlar 2 yıldır hdsmart kullanıyorum çok memnunum
    beni de kulübe ekleyebilirsiniz
  • HD SMART KULÜBÜMÜZ HAYIRLI OLSUN.
  • Arkadaşlar dün akşam HDen de hd dizi yayını vardı. Görüntü mükkemmeldi fakat ses olarak e2'nin sesi geliyordu. Sizde de böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaza_cem

Arkadaşlar dün akşam HDen de hd dizi yayını vardı. Görüntü mükkemmeldi fakat ses olarak e2'nin sesi geliyordu. Sizde de böyle mi?

Şuan test olduğu için olur böyle problemler.
    Dizi Smart Hd de gelecek yakında haberiniz olsun
  • peki teşekkürler
  • dizi smart hd geliyorsa süper valla. . ben o olayı hdtvsmartla hallettiler saniyordum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cranium999

sinema kanallarında bazı filmler tam ekran olmuyor mesela daha hızlı daha öfkeli ne yaptıysam tam ekran olmadı.hd filmlerde bi sorun yok sd filmlerde böyle oluyor aynı sorunu yaşayan varmı.lcd 102 ekran samsung c 650

Çalışma var. Bu hafta içinde rayına oturur. Ayarlarla uğraşmana gerek yok Sinema sd ve hd yayınları paralel yapacaklar ona çalışıyorlar.

@Stargate_0404 illa vermek zorunda değilsin. Ne yapacaksın platformsuz hd cihazı. Büyük ihtimal devam edeceğiz ve bir kolaylık yaparlar yapmazlarsada iade ederiz olur biter. Ben mart 27 den beri üyeyim. Bende bu durumdayım ve rahatsız değilim. O kadar da önemi yok. Yayınının keyfine bak.

,
    ,Aynen öyle kardeşim..ğDoğru demişsiniz.3-5in hesabını yapınca keyfi kalmıyor.2 yıl sonra 170 tlye baba gibi cihazlar çıkar.İade ederim.İyisini alırız.İyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctac60

dizi smart hd geliyorsa süper valla. . ben o olayı hdtvsmartla hallettiler saniyordum

HD Tv de test yapıyorlarmış dizi smart hd ye. Bu kanalda gelince icerik olarak d-smart tamam oluyor. Ondan sonrası dublaj orjinal dil alt yazı olayı.
  • arkadasim kulub icin tesekkurler.
    beni zaten eklemissin:)
    kolay gelsin
  • Arkadaşlar HD ye geçiş için Dsmart ın verdiği receiver ları mı yoksa smartcard uyumlu hd bir receiver mı almamı tavsiye edersiniz...
    ben 2008 sd abonesiyim. 2008 cihazı iade edip hd ye geçmek için mutlaka dsmartın verdiği receiver ları mı almam gerekiyor...
    farklı receiver al derseniz marka ve model ne olmalıki sonradan sorun yaratmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 7 Haziran 2010; 16:26:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.