Şimdi Ara

DH Harita Mühendisleri ve Teknikerleri Odası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
8
Favori
29.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 124
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 102
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 7 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 42
  • Favoriye Eklediklerim 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ettunc (102 mesaj) yukselktu (16 mesaj) ezgi0607 (15 mesaj) EndlessPowerr (14 mesaj) BatuwesT (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (171 mesaj) Mobil (62 mesaj) Tablet (4 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> DH Harita Mühendisleri ve Teknikerleri Odası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    68 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 377

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

Kocaeli üni. harita müh. nasıldır arkadaşlar bilgisi olan ?

İstanbul'da ikamet ediyorsanız Kocaeli ulaşım açısından kolay olur. Genel olarak bakarsak KTÜ'yü (harita için) öneririm.

evet istanbul anadolu yakasındayım ytü gelmeyecek gibi sınırda duruyor bende okan ile kocaeli arasında kaldım
  • Binbaşı
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Kocaeli üni. harita müh. nasıldır arkadaşlar bilgisi olan ?

İstanbul'da ikamet ediyorsanız Kocaeli ulaşım açısından kolay olur. Genel olarak bakarsak KTÜ'yü (harita için) öneririm.

evet istanbul anadolu yakasındayım ytü gelmeyecek gibi sınırda duruyor bende okan ile kocaeli arasında kaldım

O zaman Kocaeli iyidir.
    |
    |
  • sorumu cevaplayan yokmu mu ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • hacettepe üniversitesinde bu yıl geomatik müh. açılmış sizce sıralaması tahminen kaç ile kapatır
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    ktü harita muh.gidecem cok buyuk ihtimalle iş ilanlarina bakiyorumda acayip bi yogunluk yok az sayida is ilani var staja baktim oda ayni kafam karisti?

|
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj
    oradaki iş ilanlarının yüzde doksanı zaten yedekte mühendis tutmak için arkadaşım. oraya başvur cv'in onların sisteminde durur. ellerindeki mühendislerden biri ayrılırsa hemen en uygun olanlarla irtibata geçip içlerinden birini seçerler. mezun sayısına kıyasla iş ilanı arasında oran dağlar kadar. devlete her 2 senede ortalama 250 hrm atanıyor geri kalanlarında bir kısmı yüksek lisans yapıyor bir kısmı müfettiş oluyor geriye kalan az sayıdaki insan da zaten kolay iş buluyor merak etme. eğer ben çok pasifim dersen bile biraz birikmiş paran varsa gider bir harita ofisi açarsın ekmeğini kazanırsın. başka kaç mühendislikte işsiz kaldığın zamanlarda kendi işini yapma imkanın var ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EndlessPowerr -- 20 Temmuz 2013; 8:34:50 >
  • Teğmen
    144 Mesaj
    ktü haritayi kazandim sevineyim mi:)

• Yüzbaşı
    653 Mesaj
    erciyes harita akar

|
    |
  • Teğmen
    202 Mesaj
    Ytü Harita'yı istiyordum, gelmedi.Sıralaması yükselmiş galiba.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EndlessPowerr

oradaki iş ilanlarının yüzde doksanı zaten yedekte mühendis tutmak için arkadaşım. oraya başvur cv'in onların sisteminde durur. ellerindeki mühendislerden biri ayrılırsa hemen en uygun olanlarla irtibata geçip içlerinden birini seçerler. mezun sayısına kıyasla iş ilanı arasında oran dağlar kadar. devlete her 2 senede ortalama 250 hrm atanıyor geri kalanlarında bir kısmı yüksek lisans yapıyor bir kısmı müfettiş oluyor geriye kalan az sayıdaki insan da zaten kolay iş buluyor merak etme. eğer ben çok pasifim dersen bile biraz birikmiş paran varsa gider bir harita ofisi açarsın ekmeğini kazanırsın. başka kaç mühendislikte işsiz kaldığın zamanlarda kendi işini yapma imkanın var ki?

isin icindesiniz galiba guzel tespitler bende bundan harita muh yazdim zaten

harita akar

|
    |

• Çavuş
    89 Mesaj
    Herkese hayırlı olsun yeni meslektaslar. Yıldıza gelenler okul baya bir zor sistemin içine girdi haberiniz olsun. !servis dersleri hariç bütün dersler birbirine bağlandı. Sakın ama sakın üniversiteye geldim istanbulun tadını çıkartayım olayını abartmayın. Gezin eğlenin ama dersinizi çalışın mutlaka. Eger sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım. İlk sınıfta siz mat 2 fizik 2 ve ölçme bilgisi zorlar. Belki istatistik de biraz zorlar. Mutlaka birinci sınıftan ders bırakmamaya çalışın. Çünkü ikinci sınıfta çok ders var artık bir dönemde her dersten iki vize bir final var. İki dersiniz kalsa ikinci sınıfta bir dönemde 30 sınava gireceğiniz anlamına gelir ve cidden eğitimden bıkarsınız. Hele ki uygulama ödevleri ile birleşirse iyice boka sarar. Size en büyük tavsiyem şu olur ne olursa olsun birinci sınıfta ikinci dönem dersi olan ölçme biri geçin.tekrar hayırlı olsun herkese

• Binbaşı
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: EndlessPowerr

Herkese hayırlı olsun yeni meslektaslar. Yıldıza gelenler okul baya bir zor sistemin içine girdi haberiniz olsun. !servis dersleri hariç bütün dersler birbirine bağlandı. Sakın ama sakın üniversiteye geldim istanbulun tadını çıkartayım olayını abartmayın. Gezin eğlenin ama dersinizi çalışın mutlaka. Eger sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım. İlk sınıfta siz mat 2 fizik 2 ve ölçme bilgisi zorlar. Belki istatistik de biraz zorlar. Mutlaka birinci sınıftan ders bırakmamaya çalışın. Çünkü ikinci sınıfta çok ders var artık bir dönemde her dersten iki vize bir final var. İki dersiniz kalsa ikinci sınıfta bir dönemde 30 sınava gireceğiniz anlamına gelir ve cidden eğitimden bıkarsınız. Hele ki uygulama ödevleri ile birleşirse iyice boka sarar. Size en büyük tavsiyem şu olur ne olursa olsun birinci sınıfta ikinci dönem dersi olan ölçme biri geçin.tekrar hayırlı olsun herkese

Aynen Yıldız Bologna sürecine girdi. İşin kötüsü 4. sınıflara dahi uygulanacak diye bir söylenti var bizim bölüm için. 28 kredim kalmıştı ne güzel.

Herkese hayırlı olsun bu arada. KTÜ'yü kazananlar CK ile tanışmaya hazır olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettunc -- 26 Temmuz 2013; 10:56:04 >

• Binbaşı
    1540 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cerrahridvan94

hayırlı olsun. bende omü harita kazandım. sevindim gibi sanki.
  • Teğmen
    144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cobra 2

quote:

Orijinalden alıntı: cerrahridvan94

hayırlı olsun. bende omü harita kazandım. sevindim gibi sanki.

eyvallah kardes sanada hayirli olsun pisman olmayiz insallah

|
    |
  • Yüzbaşı
    938 Mesaj
    Yeni harita adayları görüyorum. Şimdiden hayırlı olsun herkese
    |
    |
  • Binbaşı
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

Bu mesaj silindi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettunc -- 19 Mayıs 2014; 14:06:28 >
    |
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj
    1,02 puanla ytü harita kaçtı vay arkadaş çok istemiştim aranıza katılmak kısmet değilmiş kazanan arkadaşlara başarılar dilerim pişman olmayacağınız bir bölüm seçtiniz
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    yaz benide.
  • Binbaşı
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

yaz benide.

Bölüm, üniversite, sınıf?
  • Teğmen
    176 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

yaz benide.

Bölüm, üniversite, sınıf?

harita ve kadastro, benim okul bitti.. Teknikerim çalışıyorumm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YXZ -- 5 Ağustos 2013; 8:39:00 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.